SOLÁRNÍ ZÁBLESK - VĚDECKÉ STUDIE - KOSMICKÉ ZÁŘENÍ JAKO SPOUŠTĚČ - DRAMATICKÉ ZMĚNY UVNITŘ GALAKTICKÉHO JÁDRA - "SAGUM IN SURGIT" (2)

Popsali „solární záblesk“ o takové intenzitě, že to způsobilo fyzické posunutí zemských pólů o několik stupňů. Popsali charakter atmosféry, která byla především na severní polokouli rušena jevem, „CME“ (Coronal Mass Eject), který vyvolal rozsáhlé požáry v této části světa. Souběžně prý došlo i k vyřazení rozsáhlé technologické matrice prakticky po celé planetě. Mnozí výzkumníci se domnívají, že Corey Good má k dispozici informace velmi užitečného charakteru, neboť poskytuje zpravodajská data z nitra „tajných kosmických programů“ a zástupců entit podzemní odtržené civilizace Aghartské. Všechny tyto informace potvrzují, že problematika solárních záblesků našeho Slunce je dlouhodobě sledována v rámci historie planety Země.

Podle mého osobního názoru, jedna z nejdůležitějších úvah pana Davidsona v sérii „Katastrofické cykly Země“, se týká predikované události „Micronova“ v kontextu s potenciálně možným posunem geofyzikálních pólů. Opět připomínám, že v tomto případě nejde o záležitost magnetických pólů Země v kontextu s možným přepólováním, nýbrž o pozice geografických pólů. Zcela na samém začátku výše uvedené série video dokumentů, se Ben Davidson věnuje 57stránkovému manuskriptu s názvem „Příběh Adama a Evy“ (https://www.worldcat.org/title/adam-and-eve-story/oclc/39097180/editions?referer=di&editionsView=true), jehož autorem je jakýsi Chan Thomas. Tento materiál byl prakticky ihned po jeho vydání v roce 1963 klasifikován jako „přísně tajný“.

K odtajnění jedné jeho části došlo až 24. června 2013 v podobě digitální verze, a to přímo na webových stránkách „CIA“ (https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP79B00752A000300070001-8.pdf). Zde je velmi užitečné a svým způsobem i velmi žádoucí uskutečnit komparativní analýzu tohoto materiálu s publikací vynikajícího výzkumníka a vědce dr. Charlese Hapgooda, která se jmenuje „The Earth´s Shifting Crust“ (1958). Jde totiž o tom, že Thomasova analýza týkající se cyklických posunů pólů je poněkud od té Hapgoodovy odlišná. Zau

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly