SOLÁRNÍ ZÁBLESK - VĚDECKÉ STUDIE - KOSMICKÉ ZÁŘENÍ JAKO SPOUŠTĚČ - DRAMATICKÉ ZMĚNY UVNITŘ GALAKTICKÉHO JÁDRA - "SAGUM IN SURGIT" (1)

Před nedávnem jsem byl upozorněn na existenci šestidílného seriálu videí, které byly zveřejněny pod souhrnným názvem „Katastrofické cykly Země“. To, co mne na tomto materiálu nejvíce upoutalo, byly vědecké studie Bena Davidsona, zakladatele „Space Weather News“, který představil několik vědeckých studií pod takovým velmi zvláštním názvem „Micronova“ (neboli „Solární záblesk“). Jejich hlavní námět se dotýká problematiky „solárního záblesku“, který se s jistou pravidelností opakoval v lidské historii s následným planetárním přepólováním. Vědekcé údaje potvrzují, že „Micronova události“ jsou v naší galaxii běžnými jevy a tyto události v rámci naší planetární historii jsou spojeny s posuny zemských pólů. Jistou potíž pak přináší fakt, že tyto informace byly po celá desetiletí před veřejností odpovědnými orgány potlačovány.

Obzvláště mne upoutal obsah čtvrtého dílu ve kterém dr. Davidson představuje vědecké studie, které prokazují, že „Micronovy“ byly zaznamenány u více hvězd, především pak hvězd tzv. „difusního charakteru“. Výraz „Micronova“ je specifikum dr. Davidsona. V podstatě jde o termín pro reakci hvězdy, která vykazuje znaky „supernovy“. Energeticky však není ani zdaleka natolik silná, aby došlo k vyčerpání, nebo kolapsu hvězdy jako takové, ale na druhou stranu je takový jev natolik silný, aby na dlouhou dobu změnila energetické a vibrační podmínky uvnitř příslušné sluneční soustavy. K tomuto tématu sdělil dr. Davidson následující:

„Co je to „Micronova“? Není to „supernova“ a ve skutečnosti to není ani „nova“, je to jen a pouze její podstatně slabší sestra, která však může mít zcela zásadní energetický a vibrační dopad na naší planety, bez toho však aniž by došlo ke zničení jejího ekosystému – tedy projevu života v různých formách“.

Davidsonovo video poskytuje hmatatelné důkazy o tom, že cykly „Micronova“ jsou součástí života i naší hvězdy. Následuje seznam 10-ti nejznámějších opakujících se událostí typu „nova“ pozorovaných uvnitř naší galaxie.

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly