ROZVOJ VAŠICH PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ (3)

Dodson Frederick

Dodson Frederick

publikováno: 12.09.2017 kategorie: Psychotronika

Zjednodušené metody 

Žijeme ve společnosti, která je zahlcena informacemi a mnohé z nich jsou zdánlivě protichůdné. Nejsem fanoušek tarotových karet, zírání do křišťálové koule, I-tingu, astrologie, duchovních nauk atd., protože tyto metody jsou náchylné k manipulacím a nežádoucímu ovlivňování ze strany vlastního podvědomí (a možná i neviditelných sil), ale existuje ještě několik dalších metod zjišťování pravdy, než ty, které někdy používám. To, co zvyšuje jejich spolehlivost, je integrita.

Pokud používáte metody věštění k získání osobních výhod nebo informací o sobě, mohou být poznatky, které získáte, zkreslené. Pokud přesto praktikujete předpovídání budoucnosti, vždy buďte v neutrální náladě bez jakýchkoliv vysokých nároků, tužeb či averzí. Nikdy nepraktikujte věštění, když jste smutní nebo naštvaní. A vždy se zeptejte svého vyššího já: „Mám povolení položit tuto otázku?“ Poté zkontrolujte, zda váš detekční nástroj odpoví ano či ne.

Nejčistší věštecké nástroje nejsou složité, mají pouze dvě hlavní možnosti: Ano nebo Ne. Jakýkoliv jiný systém zjišťování pravdy nad rámec těchto dvou otázek je příliš snadno manipulovatelný. Následující metody jsem úspěšně v minulosti používal:

 

1. Technika dvou prstů

Opřete ukazováček a prostředníček o stůl. Naučte své tělo, že ukazováček znamená „ANO“ a prostřední prst znamená „NE“. Střídavým poklepáváním prstů opakujte „ano ne ano ne ano ne“. Můžete také několikrát klepnout ukazováčkem a opakovat „ano ano ano ano ano“ a potom několikrát zaťukat prostředníčkem a opakovat “ne ne ne ne ne“. Potom položíte otázku: „Ve jménu Nejvyššího mám povolení zeptat se na …?“ Počkejte a uvidíte, který z prstů se nepatrně pohne. Je to buď mírné trhnutí, nepatrný nával proudu energie, pocit tepla nebo náhlý prudký pohyb prstů. Pokud se pohne prostředníček, odpověď zní „ne“

Pokud se pohne ukazovák, pohyby znamenají „ano“ a můžete pokračovat ve své otázce. Pokud vaše prsty po několika testovacích cyklech nereagují, tato metoda není pro vás vhodná. Před psaním této pasáže jsem pracoval s touto metodou na tématu „Ohýbání lžic mentální energií“ (telekineze). Sledoval jsem na YouTube videa o osobách, které tvrdí, že jsou schopny ohýbat lžíce jejich mentální energií a přemýšlel jsem kolik z těchto videí bylo falešných a kolik skutečných. Během sledování videí jsem si připravil prsty a pak se zeptal: „Ve jménu Nejvyššího mám povolení abych se zeptal na ohýbání lžic?“

Mým ukazováčkem projela energie, což signalizovalo odpověď „ano“. Potom jsem se zeptal: „může tento člověk ohnout lžíci svojí myslí?“ Na to reagoval prostřední prst odpovědí „ne“. Prošel jsem deset videí se stejnou otázkou a VŠECHNY odpovědi byly „ne“! Zklamán všemi těmito podvody jsem položil otázku: „Je možné ohýbat lžíce mentální energií?“ Na to jsem dostal jednoznačnou odpověď „ano“! To mi říká, že tam někde venku jsou mentální ohýbači lžic, ale nemusí nutně vystupovat na YouTube.

Odkud přicházejí odpovědi při používání této techniky? Pokud v úvodu ve své otázce použijete frázi: „Ve jménu Nejvyššího,“ pak obdržíte odpověď z nejvyššího možného zdroje spíše než z vašeho podvědomí nebo astrální říše.

 

2. Kyvadlo

Na kus papíru nebo lepenky nakreslete kruh s tečkou uprostřed. Nad touto tečkou držíte kyvadlo. Čára nakreslená přes střední část papíru rozděluje kruh tak, že na jedné straně máte „ANO“ na druhé „NE“. Nechte kyvadlo zastavit nad tečkou a zeptejte, se zda máte právo položit otázku. „Mám povolení zeptat se na …?“  Pokud kyvadlo odpoví „ANO“, pokračujte ve své otázce. Pokud dostanete odpověď „NE“, zvolte jinou otázku. Neovlivňujte pohyb kyvadla v žádné směru. Pokud mimovolným pohybem prstů nasměrujete kyvadlo k pohybu k jedné straně, jde o vliv vašeho podvědomí, které podsouvá informace prostřednictvím pohybu prstů.

Nepokoušejte se jakýmkoliv způsobem kontrolovat pohyb kyvadla. Kyvadlo se bude pohybovat tam a zpět a vy si všímejte toho, na kterou stranu kýve silněji. Některým lidem se tato metoda zjišťování odpovědí zdá příliš nejednoznačná a upřednostňují jiné, zde zmiňované metody.

 

3. Svalové testování

Zjistil jsem, že svalové testování je hodnověrné, pokud není zkresleno vlastními názory a předsudky. Pokud tuto metodu použijete z pozice badatele, který chce znát pravdu v zájmu pravdy, bez jakékoliv agendy, zaujatosti nebo předem požadovaných výsledků, pak bude svalové testování fungovat. Existuje mnoho způsobů, jak provádět svalové testování, ale nejjednodušší metodou je, že zvednete ukazovák a zatlačíte na jeho špičku vaším prostředníkem (zatlačíte na nehet ukazováčku), snažíte se ho zatlačit dolů vaším prostředníčkem.

Místo toho, abyste položili otázku, vydáte příkaz. Řeknete svému ukazováčku „vydrž!“ zatímco se snažíte prostředníkem stlačit ho dolů. Pokud ukazovák zůstane pevný, odpověď zní „Ano“. Pokud jsou svaly slabé, odpověď zní „Ne“. Vycházeje z předchozího příkladu bych si při sledování videa o ohýbání lžic zadal tento pokyn: „Tato osoba ohýbá lžíce silou svojí mysli. Vydrž!“ A poté zatlačte na ukazováček směrem dolů. Pokud zůstane silný, znamená to, že výrok je pravdivý. Pokud je slabý, vím, že můj výrok je nepravdivý.

Samozřejmě, že pokud jsem přesvědčen, že všechna videa na YouTube jsou falešná, tak to výrazně zkreslí výsledky, takže stav neutrální zvědavosti je životně důležitý. Další metodou je zvednutí něčeho těžkého, jako je např. sloupec knih. Jakmile provedete prohlášení, zkuste zvednout sloupec knih. Pokud vaše svaly zůstanou silné, tvrzení je pravdivé. Pokud jsou však vaše svaly slabé a vy ty knihy nedokážete zvednout, tvrzení je nepravdivé. Pokud jste zvedač břemen, který rád poslouchá hudbu při tréninku, určitě jste si všimli, že při určitém typu hudby jsou vaše svaly slabší a s jiným jsou silnější. Možná máte podobnou zkušenost s různým prostředím, různými nápoji, různými duševními stavy a různými potravinami.

 

4. Kostky

Jednou jsem si koupil hrací kostku ze dřeva. Na jejich šest prázdných stran jsem napsal následující:

ANO

NE

MED (meditace)

PRÁCE

?

ODPOČINEK

Položím si otázku a hodím kostkou. Cokoliv mi vyjde, beru jako odpověď. Způsob předpovídání budoucnosti, který jste si sami vytvořili je pravděpodobně nejčistší, protože je nejvíce sladěný s vaší osobností.

-konec-

-------------------------------------------------------

 

Výše uvedený text je výňatkem z kapitoly „Paranormální dovednosti“ z knihy Skryté skutečnosti od Fredericka Dodsona. Tato kapitola sama o sobě obsahuje mnohem více informací o dalších tématech jako je např. dálkové pozorování, jak číst energie a vyhledávat ztracené předměty a praktického průvodce pro vyladění vašich psychických sil. Skryté skutečnosti jsou k dispozici na www.amazon.com (Kindle nebo paperback).

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly