ROSWELLSKÝ INCIDENT S OTAZNÍKY KOLEM PLUKOVNÍKA CORSA (6)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

autor

28.06.2019 Ufo

Není tím pádem nutné vinit majora Marcela z toho, že usoudil, že patřily něčemu mimozemskému, ani není třeba zdůrazňovat, že k tomuto závěru došel až po jeho počátečních kontaktech s roswellskou výzkumnou komunitou. Prostým faktem je, že Marcel, tak jako kdokoli jiný, měl právo na změnu názoru ohledně toho, co viděl, a tak jako kdokoli jiný se jednoduše mohl mýlit ve svých závěrech, které vyvodil – že představovaly něco mimozemského. Mylný závěr nevyvrací to, co poznamenal, jeho paměť či jeho integritu, protože tyto poznámky vznikly před jeho kontaktem s touto komunitou, a dosvědčují je další, kteří trosky viděli. Závěry roswellské komunity skeptiků, včetně posledního oficiálního vysvětlení amerického letectva ohledně roswellských „hieroglyfů“ jednoduše nepředstavují výzkum, představují formu „kritické dekonstrukce“ toho, co svědci poznamenali. Každopádně tato analýza „hieroglyfů“ odhaluje jejich exotickou a mimořádnou povahu, eventuálně pramenící z nějakého pokročilého fyzikálního mechanismu, a jejich zcela pozemský princip.

 

3. Monofilamentové „vlákno“

Mé pátrání neodhalilo žádný nacistický výzkum ohledně ničeho, co by se mohlo podobat monofilamentovému „nezničitelnému“ vláknu, jak bylo popsáno Billem Brazelem, synem Maca Brazela. Nicméně tato otázka bude více prozkoumána níže, s ohledem na tvrzení plukovníka Corsa ohledně „optických vláken“ získaných z roswellského incidentu.

 

4. Superodolný kov či materiál

Když přejdeme k záležitosti mimořádně tvrdých kovů, materiálového inženýrství a nacistického Německa, obraz se zcela změní. Tvrzení ohledně roswellských trosek bylo takové, že nějaký kov podobný „alobalu“ byl extrémně pevný a nešlo ho poškodit pomocí palice. Značně pochybný dokument „White Hot – Zpravodajský odhad“ Majic-12 navíc popisoval kov s následujícími charakteristikami: ocel plavidla byla „tvarovaná za studena a tepelně ošetřená“, výsledkem čehož je pevnost v tahu „150 000 liber na palec čtverečný“, a poskytuje 175 000 liber na pale

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly