ROSWELLSKÝ INCIDENT S OTAZNÍKY KOLEM PLUKOVNÍKA CORSA (2)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

autor

12.02.2019 Ufo

„Studená válka, ačkoli byla dost skutečná i dost nebezpečná, pro nás byla také zástěrkou pro vývoj planetárního sledovacího a obranného systému, který prozkoumával vesmír stejně jako dvorek Sovětů. A Sověti dělali přesně to samé, dívali se vzhůru a zároveň dolů.“ Ať už si člověk o plukovníku Corsovi nebo o jeho knize a jejích divokých tvrzeních myslí cokoli, jde o poměrně zajímavou myšlenku, která si zaslouží nějakou další analýzu. 

Uvažte logické implikace těchto tvrzení ve světle jeho dřívějších prohlášení o týmech kontrarozvědky, které podle něj byly nasazeny do Nového Mexika, a ve světle jejich „první intuitivní reakce“, že ať už havarovalo cokoli, představovalo to pozemského nepřítele, protože když se tyto výroky zkombinují, ukazují na dva poměrně hrozivé závěry:

1)  .... že je zde pozemsky založená „třetí síla“ či „mocnost“, kterou nejsou Spojené státy ani Sovětský svaz;

2)  .... disponuje technologií, která je v dalekém předstihu před oběma bloky, a že tato technologie má mimoplanetární schopnosti.

Je dosti zajímavé, že Corsovy výroky, když se sloučí a analyzují tímto způsobem, připomínají výroky někoho jiného. Tou osobou je Hitlerův bývalý raketový expert, a jeden z nacistických vědců přivedených po válce do této země v rámci tehdy velmi tajného projektu "Paperclip", doktor Wernher von Braun. Podle někdejší blízké spolupracovnice von Brauna, doktorky Carol Rosin, se jí von Braun ke konci svého života svěřil, šlo o sérii odhalení, které jsou dnes v UFO komunitě víceméně známé jako „prohlášení Carol Rosin“. Doktorka Rosin uvedla:

„Strategie, kterou mě Wernher von Braun učil byla, že nejprve budou za nepřítele považováni Rusové. Poté měli být poznáni teroristé, a to mělo brzy následovat… Pak jsme měli poznat ‚blázny‘ ze zemí třetího světa. Teď je nazýváme zeměmi, které vyvolávají znepokojení. Ale řekl, že to bude třetí nepřítel, proti kterému budeme stavět kosmické zbraně. Dalším nepřítelem byly asteroidy. V tomto okamžiku se poněkud zasmál, když t

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly