REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (44)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 15.11.2017 kategorie: Esoterika

PLANETÁRNÍ ENERGETICKÁ CENTRA – INSTALACE V MÓDU „666“

Úvod: 

Anunnaki ze Síria, v rámci svého velmi intenzivního působení v prostředí planety Země, vytvořili v jejím morfogenetickém poli binární energetický hexagram, který zasahuje do přirozeného evolučního prostředí lidské bytosti. Tento binární hexagram vytváří celkem 12 energetických polí, které ovlivňují přirozené lidské duchovní vědomí v kategoriích zrozenců pod vlivem jednotlivých zodiakálních polí.

I když se jedná o velmi starý planetární prostředek, je dodnes aktivní, což se odráží v mnoha oblastech lidského konání a jednání. V podstatě slouží jako brzda tvůrčím a konstruktivním snahám Palaidoriánů a příbuzných uskupení ve vztahu k lidské bytosti. Proto by mělo být naší snahou v maximální možné míře eliminovat vibrační vlivy tohoto nástroje, který vešel v novodobých náboženských tradicích ve známost jako „šelma 666“.

Identifikace šelmy (nultý poledník – geografický střed Káhiry, tam kde energetický nultý poledník protne rovník v Africe je důležité místo). První roh se nachází 3 000 kmseverní hemisféře Země, druhý roh 3 000 km pod úhlem 45° východně, třetí roh 45° západně, čtvrtý roh 3 000 km na jih, pátý a šestý roh stejně jako 2. a 3., jen zrcadlově.

   Geografická koncepce těchto dvanácti  energetických „center šelmy“ je rozdělena do dvou bipolárních platforem. První z nich má energetické ohnisko na Africkém kontinentu, v místě kde docházelo k největším genetickým manipulacím s lidskou bytostí v období mezi 12 000 a 8 000 lety před naším letopočtem. Tato část šelmy (6 center) je synchronní s jangovou polaritou v bipolárním prostředí 3D. Druhá část, která je synchronní s jinovou polaritou, se nachází v prostředí Tichého oceánu.

Oba polaritní segmenty jsou vzájemně propojeny prostřednictvím meridiánu, který spojuje centra č.1 a centra č.2. Mimo to jsou pak důležité meridiány, propojující centra 1 - 4, 1 - 6, 2 - 3 a 2 - 5. Z hlediska geografického je 12 ohnisek šelmy zaintegrováno

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly