REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (34)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 11.08.2017 kategorie: Esoterika

Sírius B a "Třetí oko Hora"

Před 4. miliony lety se Rada Síria setkala s bytostmi Elohim, potomky genetické podskupiny Ceres a několika dalšími civilizacemi z 5D a společně vytvořili plán, skrze který by mohla být opětovně nastartována evoluce lidských bytostí v prostředí Země. V tuto dobu bylo zřejmé, že planeta Země není schopná udržet život s 4D genetickým kódováním, tedy s aktivním 4. vláknem DNAs. Proto bylo rozhodnuto přeřadit lidské bytosti (lidské duchy), zatím čekající ve 4D, na nižší vývojovou úroveň.

Sice to znamenalo krok zpět ale byl to způsob řešení, který se z dlouhodobého hlediska vyplatil. Zahuštění frekvencí lidských duchů a jejich převedení na nižší dimenzionální rovinu umožnilo sestup do prostředí 3D. Tento přestup vyžadoval jeden velmi podstatný faktor, a to jakousi přestupní stanici v podobě jiné planety (jiného planetárního tělesa) ve 3D. Musela mít podobnou charakteristiku vývojových cyklů a podobný kmitočet planetárního jádra jako naše Země. Palaidoriáni dlouhou dobu hledali planetu, která by měla tyto charakteristiky, nebyla daleko od naší sluneční soustavy a vyhovovala roli přestupní stanice.

Tvůrci opětovného zalidnění Země

Nakonec se tuto planetu nalézt podařilo, a to v hvězdném systému Síria B.Anuházi jazyce se nazývá Tolea. Mýty Dogonů hovoří o zvláštní propojenosti planety Země s jakousi jinou planetou systému Síria B. V mýtech Dogonů se nazývá Po-tolo. Každý člověk, i v současné době, má v genetickém obrazci svého energetického těla vazbu na tento systém. Proto jsou z hlediska kosmických energií pro nás energie systému Síria tak důležité.

V rámci tohoto experimentu byl vytvořen umělý portálový průchod mezi slunečním jádrem Síria B a Sférou Amenti, nacházející se stále ve 4D a zemským jádrem naší planety v dimenzi první a druhé. Byl vytvořen klon morfického pole Amenti, který byl umístěn do nitra hvězdy Sírius B a zároveň byly do těchto míst umístěny části morfického pole lidských duchů z druhé setby.

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly