PROROCTVÍ O STUDENÉ VÁLCE 2.0 (2)

Hogue John

Hogue John

autor

06.06.2019 Proroci a proroctví

Když se druhá studená válka dostane do horké fáze

Nostradamus měl mezi proroky mimořádný talent. Dokázal vypočítat časy, jako například, že Napoleon Bonaparte bude vládnout Francii 14 let. Název král Napoleon ukryl do anagramu Pau, Nay, Loron (Napaulon Roy). Ten se stal diktátorem Francie v roce 1799, císařem v roce 1805, a v roce 1814 abdikoval. Nabízely se tucty přesných časových linií, ale když přišly tyto, Nostradamus nezapochyboval. Poskytuje krátký a také dlouhý výčet toho,  kdy se druhá studená válka dostane do horké fáze. Začnou ji dva severní králové orlů:  buď po třech letech a sedmi měsících, anebo po 13-ti letech. Roznětkou je Blízký východ. Jsou uváděny Sýrie a Persie (Írán) a také Arabský záliv a  Carmania – což je označení z 16. století  pro  Hormúzský průliv, kterým teče 40% světového obchodu s ropou.

Hovoří o Barbarovi Satrappovivazalovi krále orlů ze Severu.  Také se o nich mluví jako bratrech, kteří ještě bratry nejsou. Řazení čtyřverší uvádí data poslední studené války, 2 Q89. Snahy o bratrství se nepovedou, jak je popsáno ve třech čtyřverších, věnovaných nové studené válce; čtyřverší jsou označena  2 Q95, 3 Q95 a 4 Q95. V únoru, druhém měsíci (2) roku (19)89, sovětské síly ukončily svoji válku v  Afghánistánu. Studená válka č. 1 oficiálně skončila v roce 1989. Přestože prezident  George Bush st. slíbil, že se NATO nebude rozšiřovat směrem na východ, jeho následovník Bill Clinton začal od roku 1995 destabilizujícím způsobem posouvat NATO směrem na východ, k ruským hranicím.

Mladý Edgar Cayce (1877–1945), americký jasnovidec,
známý jako "Spící prorok", protože na otázky odpověděl v hlubokém transu

"Barbar" je anagramem pro Araba: “z Blízkého východu“. Akce arabského vazala z Blízkého východu zatáhnou krále orlů do přímého nukleárního konfliktu. Nostradamus označoval národy podle jejich totemových zvířat: vlk pro Itálii, kohout pro Francii,  mastif pro Británii. Jedna říše orla ze severu je Amerikaholohlavý/bělohlavý orel je j

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly