PROČ JE VĚDA TAK ŠPATNÁ (2)

Pye Lloyd

Pye Lloyd

autor

03.12.2019 Věda & technologie

Elektricky nabitá plazma je o 39 řádů silnější než gravitace. Podívejme se dále na to, že pokud je nabitá plazma umístěna do srdce vesmíru jako zřejmá přitažlivá síla, matematika funguje. Samotná elektřina je dostatečně silná, aby tuto práci zvládla. Ale věda to z výše uvedeného důvodu odmítá uznat: žádná gravitace znamená žádný Newton ani Einstein a nutnost čelit noční můře rozpaků i obviňování. Vzhledem k těmto možnostem je mnohem snazší vytvořit masivní „zastírací manévr“, který skrývá jejich do očí bijící chyby před „lidmi, kteří nevědí nic lepšího“ Michaela Crichtona. To znamená, že si to mnoho z vás přečte, ať už o sobě tímto směrem přemýšlíte, nebo ne. Vědci se nestarají o to, jak hluboce jste neznalí, pokud je nenutíte přiznat, že po celou dobu zjevně zkreslují svou znalostní základnu. Věřte mi, pokud já znám pravdu, můžete si být jisti, že oni to vědí. Organizují na vás obrovský podvod na úrovni Bernie Madoffa. Sázky jsou ohromně vysoké.

Temná hmota, temná energie, černé díry; všechno z toho bylo vytvořeno, aby sledovalo toto staré přísloví: „Pokud je nemůžete oklamat faktem, oslepte je kecy.“ Stejně jako dobrá čokoláda, „the darks“, jsou výše zmíněné matematické zastírací manévry všechny nevyvratitelné, protože jsou tak neviditelné a nepochopitelné, jako je Bůh pro náboženství. „Prosím, řekni, že tam ty věci musí být.“ Proč? Protože potom gravitační matematika bude dávat smysl. S 99 % „chybějícího“ všeho zůstává gravitace životaschopná. Mohu tím zaplnit stránky a stránky, příklad na příkladu, a to včetně darwinovské evoluce, Svatého grálu vědy a jednoho nápadu, který budou bránit téměř do smrti, protože zůstává opravdu posvátný. Proč? Protože přiznat jeden centimetr proti evoluci znamená věnovat kilometr kvalitního závodního trávníku jejich smrtelným nepřátelům, kreacionistům. Dovolte mi říci přímo zde, že nejsem kreacionista a jejich argumenty považuji za stejně vadné a pochybné jako u darwinistů. Obojí jsou zcela špatné, špatné, špatné. Přesto zatím bitva zuří a ti z nás, kteří bojují, musí zůstat plně zapojeni.

Dělám to, co dělám, tak, jak to dělám, protože se neliším od vědců, kteří viděli a chápali jasnější vizi pravdy, než mělo náboženství. Já a ostatní mně podobní se nyní pokoušíme o totéž. Víme, že jsme blíže k pravdě než tradiční věda, protože naše teorie nejsou strukturovány kolem jejich zjevně nesprávných výchozích skutečností. To je diskutabilní prohlášení, ale je pravdivé. Díváme se zpět na lidi žijící na Zemi před 300 lety a kvílíme nad úrovní jejich nevědomosti. Při rychlosti, s jakou dnes můžeme přistupovat k informacím, si myslím, že můžu bezpečně říci, že až se lidé za pouhých 100 let ohlédnou zpět na to, co nyní „víme“, zalapají po dechu šokem nad hloubkou naší nevědomosti. Proto jsem ve své knize říkal o těchto záležitostech „Všechno, co víte, je špatně“. To nejdůležitější z toho je opravdu špatně. Jedním ze způsobů, jakým se můžete ujistit, že hlavní proud ví, že je to špatné, je to, jak tvrdě se snaží potlačit nesouhlasné názory. Pokud někdo řekne: „Máte na hlavě klíčící žalud,“ okamžitě víte, že se mýlí, a odmítnete to. Ale pokud někdo řekne: „Máte v uších kousky mazu,“ pustíte se do práce a snažíte se jim zabránit, aby o tom řekli více lidem. Pokoušíte se potlačit tyto informace, dokud nenajdete způsob, jak věci opravit, takže nevypadáte jako hlupák chodící se špinavýma ušima.

Tak dnes vypadá věda, cynik se špínou v uších, který nechce, aby to o něm věděli obyčejní lidé. Jak to tedy zatajují? Jedním z mnoha způsobů je nepříjemná taktika vnucení kritika nebo skeptika do každé televizní show, která představuje názory zpochybňující jakýmkoli způsobem mainstream. Došlo k tomu po roce 1993, kdy NBC vysílala dokumentární film s názvem "Mystery of the Shinx". Brilantně představil ohromující důkazy o tom, že egyptská sfinga byla zvětralá silnými srážkami, k nimž v Egyptě nedošlo za posledních 10 000 let. Toto datum vytvořilo díru v klasické egyptologii, takže tisíce mainstremových diváků zaplavilo NBC stížnostmi, že neměli v pořadu jednoho z nich, aby čelil tvrzením a nesmyslům. „Sfingové pravidlo“ od té doby existuje. Žádný anti-mainstreamový postoj nemůže být nikdy vysílán bez kritika nebo skeptika v pořadu, který divákům poskytne „pravdu“.

Takové agresivní chování jasně ukazuje, jak smrtelně se vědci obávají důkazů, které se hromadí pod jejich trůnem, a že neustále sahají po nejisté záchranné tyči. Jednoho dne, třeba i dnes, mimozemšťan z UFO nebo sněžný muž či nějaký jiný hominid vyleze na kopec s holí v ruce a před námi rozbije trůn vědy a shodí všechny dolů na postel plnou hřebů, kterou si sami vyrobili. Budou mít na výběr, mohou se sami zvednout, ošetřit svá zranění a pokusit se odejít s takovou důstojností, jakou jim jejich pošramocená ega dovolí. Nebude to konec jejich života, ale po dlouhou dobu to bude znamenat ztrátu jejich intelektuální autority. Všichni chápou tento výsledek, což je činí zoufalými, aby chránili svůj vzácný status quo. To je důvod, proč jsou lidé jako já podrobeni jejich neustálému zesměšňování a urážení přes internet, počínaje důkladně zkorumpovanou Wikipedií ne ukrytím každé jiné domény, kterou mohou najít. Je to nekonečná bitva mezi nimi a námi, stejná jako byla dříve mezi nimi a náboženstvím. Vyhráli proti náboženství a ztratí proti nám, ale co přijde poté, co prohrají? Nejsem si tím jistý a nemyslím si, že by někdo mohl být.

Myslím si, že udělají vše, co je v jejich silách, aby získali kredit za každý kousek nových znalostí a našli způsoby, jak trvat na tom, že „jedna z naší vlastních myšlenek je ta první“. To je to, co dělají. Poučili se z chyb, které udělalo náboženství, když bylo svrženo. Náboženství by se nikdy nesklonilo a ani s nechutí nepřizpůsobilo nové realitě, kterou by mu věda předložila. Proto jsem přesvědčen, že věda vezme to, co jí lidé jako já nacpou dolů neochotným hrdlem, a s neomalenou jistotou to prohlásí za své. Tři věci, které věda nakonec prohlásí za své vlastní, jsou ty, které dnes odmítá brát vážně. Kterákoli z těchto tří svrhne křehkou budovu, kterou vytvořila, aby vysvětlila svět tak, jak jej v současné době vnímáme:

1. UFO neexistují

2. Mimozemšťané v těchto UFO neexistují

3. Hominidé, jako jsou yeti a Bigfoot, neexistují

A proč neexistují? Protože vědci trvají na tom, že tomu tak není. Proč trvají? Protože nepopiratelná realita některého z těchto tří by znamenala, že ani věda, ani lidstvo není to, co říká. Vědci by byli vystaveni ze všech stran zesměšňování a lidstvo by bylo viděno jako nemající kořeny ani místo ve vývojovém diagramu starověkého života na Zemi. Náš svět, jak ho známe, by už nikdy nebyl stejný. Až se to stane, mám tu nesmírnou čest a opravdovou radost z toho, že jsem byl až po krk namočený v procesu dokazování, že všechny tři skutečnosti jsou naprosto reálné. Vědci nemají potíže se zamítnutím duchů, vlkodlaků, upírů, víl, trollů a podobných, ale skutečná existence UFO, mimozemšťanů nebo hominidů je zničí, když se budou muset vypořádat s dopadem desetiletí podvodů založených na jejich odmítání. A jejich dnešní loajální patolízalové, mainstreamová média, která se ochotně vzdávají svých akademických „kreditů“, protože je to snadné a bezpečné, se obrátí proti svým bývalým pánům jako smečka vzteklých psů. Věda bude drcena nekonečnými obviněními, například: „Měli byste být odborníci! Odborník znamená být dobře informovaný! Tak proč jste nám o tom neřekli?“

Odborníci ve skutečnosti bývají velmi dobře informováni o jednom předmětu, ale zřídka kdy o více. Učí se o jednom stromu vše od kořenů až po špičky větví. Stojí vedle jiných odborníků, kteří také znají své stromy od kořenů až po špičky větví. Všichni společně vytvoří impozantní skupinovou fotografii. Rozdělte je však od sebe, a pokud jde o les, ve kterém se nacházejí, neznají ani ň. Jejich zaměření na jednotlivé stromy jim brání vidět les, který je obklopuje, a rozhodně jim neposkytuje žádný výhled na horizont. Vědí, co vědí, a to je do značné míry všechno. Nicméně, jejich kredit a automatický respekt, kterého se jim dostává, je často nutí si myslet, že jsou odborníky na více témat, než jsou ta jejich vlastní. A co je horší, vždy věří jiným odborníkům, kteří kážou o stromech jiných, nikoli svých vlastních.

Kdyby každý odborník vždy říkal o svém stromu pravdu, bylo by mnohem obtížnější jej v daném bodě napadnout. Ale protože každý z nich je obvykle naučen, že je nezbytné, aby jeho strom zapadl do hlavního proudu lesa, nikdo z nich skutečnou pravdu neřekne, i když ji zná. Utajují pravdu, protože chápou, že je třeba, aby zůstali členy „expertního“ klubu. Je to exkluzivní klub, který trvale odmítá nezávislé myslitele na úrovni absolventů, kteří nemají potíže s tím, aby se jim absurdity zdály přinejmenším možné. To je také důvod, proč obyčejní lidé žijí blaženě a vznášejí se v moři podvodů vycházejících z mainstremové vědy, a to je také důvod, proč tolik se „pravd“, které považujeme za samozřejmost, ve skutečnosti mýlí.

Abyste si nemysleli, že to jsou moje kyselé hrozny, které mám po odmítnutí nějakou vysokou školou v době mých studií, dovolte mi říci, že jsem neměl tušení o tom, jak zkorumpovaný byl systém, když jsem byl mladý. Kdyby v té chvíli byla má mysl zapálena, přispěl bych do „systému“ z celého srdce jako ti, kteří do něj přispívají i dnes. Získejte lidi mladé, nemají doslova žádný způsob, jak poznat rozdíl. Bylo mi téměř 30 a byl jsem daleko od akademiků, když jsem získal první podezření, jak zkorumpovaný je jejich systém. A ani tehdy jsem se nemohl přimět, abych jej úplně odmítl. Moje raná víra byla stejně typická jako víra jakéhokoli příslušníka mainstreamu, který čte tato slova. Má odhalení byla pomalá a obtížná a moje práce je učinit pro ostatní podobná odhalení méně pomalá a obtížná. Věda jako celek je stejně falešná jako pěťák. Velmi málo z toho, co říkají nebo předstírají, že vědí, je důvěryhodné, protože příliš mnoho jejich pouček je založeno na očividně nesprávných informacích. Speciální oblast mého zájmu je původ člověka, shromažďoval jsem a nadále shromažďuji podivuhodně přesvědčivé důkazy o tom, že lidé se na Zemi nevyvíjeli, ale byli geneticky stvořeni, aby žili a pracovali jako otroci a služebníci vyšších bytostí, které zde pobývají po tisíce let.

Totéž platí pro hominidy, původní dvounohé primáty na Zemi, přičemž jejich přítomnost ve fosilních nálezech sahá až do doby před více než 20 miliony let. (viz. Upright Ape, Dr. Aaron Filler.) Lidé takoví, jako jsme dnes, se neobjevují dříve, než teprve před asi 200 000 lety, což je doba ověřená genetiky v roce 1986, ale kterou také poskytli starověcí Sumerové při popisu toho, co jim „bohové“ žijící mezi nimi řekli, že se to stalo, a co poté přepsali na hliněné tabulky, které vypálili před 5 000 lety. Já vím, jak to pro nevědomé nebo nezasvěcené musí znít, ale důkazy o tom jsou podivuhodné, pokud k nim přistupujete s poněkud otevřenou myslí. Miliony dobrých lidí to samozřejmě nemohou udělat, protože mají mozek důkladně vymytý proti myšlení tak daleko „mimo určený rámec“. Ale pro ty, kteří mohou čelit takové emoční výzvě, jsou zjevné odměny. Nikdo v alternativní komunitě nevyžaduje, aby někdo viděl svět stejně jako my. To je to, co náboženství a věda vyžaduje od ostatních. Chceme pouze příležitost, aby byly naše názory vyslyšeny a naše myšlenky vyhodnoceny spravedlivě a objektivně, aniž bychom se museli zabývat nedostatkem „kompetentnosti“ nebo „důvěryhodnosti“.

Moje největší nepřekonatelná touha je pomáhat nám všem poznat a přijmout to, kdo vlastně ve skutečnosti jsme, místo toho, abychom věřili směšné pohádce, kterou pro důvěřivé miliardy vymyslela moderní věda. Tato fantazie nás všechny redukuje na něco, co je jen o trochu víc než kreslené postavičky v klasice Walta Disneye. Dokud s určitostí nezjistíme, kdo vlastně jsme a jak jsme ocitli tady na Zemi, nemůžeme nikdy zaujmout správné místo ve větším schématu života ve vesmíru. Nemůžeme nikdy sedět u žádného galaktického kulatého stolu, který by tam mohl být, nebo posedávat v baru, jako je ten ve Star Wars. Dokud se neodvážíme uznat, že život „tam venku“ je skutečný a velmi rozmanitý, je nepravděpodobné, že by takový život uznal nás. Uznat nyní nebo později, nakonec Pravdu s velkým písmenem „P“ ustanoví někdo, kdo, stejně jako Albert Einstein v roce 1905, když vydal svůj slavný článek, nebude mít ani kompetentnost, ani důvěryhodnost, protože nikdo kompetentní se neodváží myslet na to, na co je třeba, aby se dosáhlo k velkému písmenu „P“ v oné pravdě. Tato pravda je jasně na naší straně a Historie s velkým písmenem „H“ to dokazuje, stejně jako se ukázalo, že se pozemšťané mýlili.

Ačkoli jsou dnešní ploché Země vytlačeny ze svého trůnu, můžeme si být jisti, že internet, o kterém psal Michael Crichton, bude hrát dominantní roli, protože lidé jako já, seriózní alternativní vědci, kteří tvrdě pracují po celém světě, budou schopni komunikovat s lidmi jako vy, tak, jak se to právě teď děje v této eseji. Trůn však nikdy nebude náš. Místo toho, který rozbijeme, bude vytvořen nový, a na něj se vyšplhá nová skupina „kompetentních“ sebevědomých a osvícenějších než dnešní zkostnatělí učenci, ale neméně chránících své pozice a postavení, a tak neméně imunních vůči chybám svých předchůdců. Osvícení, které já a mí kolegové budeme nutit dnešnímu mainstreamu, nebude mít žádné přetrvávající následky. Lidé budou stále lidmi, jejich ega budou stále křehká a pompézní arogance bude vždy spojována s vysokou hodností a prestiží. To se nezmění až do konce času... nebo dokud nás genetické inženýrství nezmění na druh hodný naší velkolepé planety.

-konec-

Další díly