Vysocí E.T. podávají informace o Kristu a Panně Marii

"Jaký je vztah mezi Tallovým experimentem při stvoření Homo sapiens a Kristem a zjeveními Panny Marie?"

Wanna se hlasitě zasmála. "Kristus byl produktem implantace DNA jednoho z našich vůdců Vysokých do lidské ženy (Marie) se všemi poznatky, které jsme pro lidstvo chtěli. Ale nebyl jediný takový (lidské vajíčko implantované s DNA Vysokých). Bylo jich víc. Dělali jsme to po celém světě, nejen v jedné jeho části, nejen v Izraeli. A Kristus věděl, jaké je jeho poslání. My (Vysocí) jsme s ním mluvili a on s námi mluvil tak, jak tu teď."

 

"Během svého poslání na Zemi, nebo předtím?"

"Když byl na Zemi. Věděl, kam má přijít, aby se s námi setkal, a my jsme mu řekli, co se od něj očekává, a on to udělal. A poté, co zemřel - ale on ve skutečnosti nezemřel -, jsme pro něj přišli a dali ho do jeho druhého těla."

 

"V jedné z těch trubic?"

"Ano."

 

"A když zmizel z hrobu, bylo to proto, že jste to druhé tělo nasměrovali dolů, aby se procházelo po zemi a Petr a ostatní učedníci ho viděli?"

"Vzpomeň si, že jsem ti říkal, že my (Vysocí) můžeme vypadat, jak chceme."

 

"Bylo to druhé naklonované tělo doslova, nebo šlo o holografickou projekci?"

"Bylo to skutečné tělo ze zkumavky. Lidské tělo bylo zničeno. Pak se vrátil do svého normálního těla v trubici. Ale museli jsme z hrobky vyjmout jeho druhé poškozené lidské tělo. Nemohli jsme ho tam nechat."

 

 Turínské plátno

Turínské plátno je lněná tkanina, která je po staletí považováno za pohřební rubáš Ježíše Krista. Plátno měří 14 stop a 3 palce na délku a 3 stopy a 7 palců na šířku. Jsou na něm dva nevýrazné hnědožluté obrazy, a to zadní a přední strana metr osmdesát vysokého muže.  Plátno je od roku 1694 uchováváno v královské kapli katedrály San Giovanni Battista v italském Turíně. Pozitivní a negativní fotografie pořídil v roce 1898 Secondo Pia. Dne 20. ledna 2005 byl v posledním čísle chemického odborného časopisu "Thermochimica Acta", Volume 425,

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.