PLANETÁRNÍ SILOVÁ ENERGETICKÁ SÍŤ - ANGKOR WAT - A DALŠÍ (1)

„Nikdo se nerozhodne postavit více jak 50 000 pyramid a pahorků po celé planetě jen tak z plezíru nebo že by neměl co dělat. Historie učí, že tito primitivní lidé byli lovci a sběrači, kteří se v čase, kdy byli vzhůru, honili za svou další potravou. Pokud je to pravda, kdo potom tyto monumenty postavil? Tito lidé neměli čas… Tyto věci nebyly postaveny z rozmaru šamanů. Za tím vším bylo ohromné celosvětové plánování.“ Carl P. Munck1

-----------------------------------------------------

 

Vyjmenovat všechen výzkum od různých autorů, kteří si všimli polohy starodávných míst na systému sítě pokrývajícím celý svět, by byl obtížný, ne-li nemožný úkol. Už jen vytvoření seznamu všech výzkumníků, kteří o tomto tématu psali, by bylo téměř neproveditelné, protože prakticky každý pohybující se na poli „alternativního výzkumu“ byl povahou této oblasti donucen k němu někdy něco říct. Dobře známá a prominentní jména jako David Hatcher Childress, Graham Hancock, Alexander Thom, sir Norman Lockyer a mnoho dalších se k tomuto tématu vyjádřili nebo o něm napsali celé knihy, a tím, že tak učinili, se připojili k řadě méně známých výzkumníků zabývajících se sítí. Jak jsme viděli v předchozích kapitolách, tyto řady se ještě rozšířily zástupem nacistů, a také sovětským astrofyzikem, doktorem Nikolajem Kozyrevem, jehož práce a její závěry se přímo dotýkaly aspektů tohoto fenoménu. Proto se zde ani o jeden výčet nepokusíme.

Ale co přesně je „zemská síť“?

Je jasné, že potřebujeme nějaký typ pracovní definice, takové, která bude schopná modifikace, jak bude náš průzkum postupovat. Začneme s jednoduchou definicí: Starodávné lokality, chrámy a stavby se rozprostírají na síti, jejíž význam je určen jejich umístěním na matematicky významných místech na povrchu Země, nebo v souladu s nebeským, astronomickým uspořádáním, nebo obojí, a tyto a další matematické analogie jsou často obsáhnuty ve stavbách samotných.

 

A. Anomálie v chrámech Angkoru

Stačí se zamyslet nad slavným m

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.