"PARALAXA S JAROSLAVEM CHVÁTALEM" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 47

 Redakce

Redakce

autor

01.02.2023 Paralaxa

Vážení přátelé, tento týden vyjimečně ve  ČTVRTEK  26. 1. 2023 v pevně zavedeném čase od 18. 30 hodin se uvidíme a uslyšíme prostřednictvím čtyřicátého sedmého vydání pořadu "PARALAXA". I v této aktuální epizodě vám představíme celou řadu aktuálních a velmi zajímavých témat. Níže je k dispozici podrobnější obsahové portfolio. Nezapomínáme samozřejmě ani na průběžně vedenou interaktivní diskuzi s posluchači. Připomínáme, že oranžově zbarvená témata jsou nositely obzvláště důležitých aktuálních informací. Pojďme se podívat na bližší prezentaci. 

 

KLONY V AKCI - VELKÉ TAJEMSTVÍ AMERICKÉ NÁMOŘNÍ ZÁKLADNY "DIEGO GARCIA" A PODZEMNÍ ZÁKLADNY DULCE: (Máme k dispozici detailní analýzu "černých aktivit" spojených s progranem "Tajných kosmických programů").

KAUZA TAJEMNÝCH "MRAVENČÍCH ENTIT POKRAČUJE" - VELKÉ ZMĚNY PRO LIDSKOU CIVILIZACI: (Budeme analyzovat aktuální klíčové informace týkající se mimo jiné i připravovaných aktivit "Maravenčích bytostí" v blízké budoucnosti vůči lidské civilizaci).

"TAJNÝ KOSMICKÝ PROGRAM"  ZÁHADA PLAVIDLA "TR6 TELOS" + FOTOGRAFICKÁ DOKUMENTACE: (Před několika dny došlo na území Německa k pozoruhodnému pozorování veřejnosti neznámého plavidla. Máme připravenou reportáž a prezentaci objektu).

"SOLÁRNÍ ZÁBLESK" - ČASOPROSTOR A POSUNY ZEMSKÝ PÓLŮ: (Pojednání publicisty Jaroslava Chvátala na aktuální téma, které rezonuje alternativou).

PRŮBĚŽNĚ VEDENÁ INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

 

SHRNUTÍ:

  • CO SRÝVÁ PŘED VEŘEJNOSTÍ NÁMOŘNÍ ZÁKLADNA "DIEGO GARCIA"?

  • POZORUHODNÝ PŘÍBĚH "MRAVENČÍCH ENTIT" POKRAČUJE

  • PŘEDSTAVUJEME OBJEKT "TR6 TELOS"

  • "SOLÁRNÍ ZÁBLESK" A VICEROZMĚRNÁ TOPOLOGIE ZEMĚ

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

PŘIHLÁŠKY KE SLEDOVÁNÍ POŘADU V PŘÍMÉM PŘENOSU - ZDE

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz