"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 8

 Redakce

Redakce

autor

28.04.2021 Paralaxa

Blíží se 20. duben 2021 a tím i další číslo našeho čtrnáctideníku "PARALAXA". Po přestávce vyvolané víkendovou "Konferencí Blue Avian - Annunaki Elohim", se budeme věnovat  čerstvým aktuálně vybraným tématům prostřednictvím série detailních analýz. Vždyť jsme tu od toho, abychom vás co nejpodrobněji informovali o mnohém, co se v klasickém mainstreamu nedozvíte. Podívejte se tedy na připravený aktuální obsah tohoto pořadu.

Obsahová nabídka aktuálního čísla reaguje na bezprostřední události za posledních 14 dní, a je toho opravdu hodně. Budete například informováni o tom, že do finální fáze vstoupila příprava operace "pod falešnou vlajkou" řízena globálním "Deep state" imitující útok mimozemské inteligence. Z kontaktního prostředí aktivní skupiny insiderů jsme obdrželi detailní analýzu aktivit "Galaktické Federace", které aktuálně probíhají na některých místech naší Sluneční soustavy za účelem "začištění" zbytkových záškodnických akcí ze strany agresivních frakcí "ET".

Myslíte, že k prvnímu zřícení "UFO" došlo u Roswellu v roce 1947? Nikoliv. Podělíme se s vámi o nové informace vztahující se k záhadné události ke které došlo na území USA v roce 1941. Mezi Putinem a Bidenem  to začíná velmi výrazně jiskřit. Odhalíme něco málo s ohledem na současnou geopolitickou krizi probíhající mezi Ruskem a Spojenými státy. Budeme také pokračovat v analýze mimozemských civilizací s využitím pozoruhodného materiálu, který byl bytostmi "Q - Arrh" předán zástupcům Ruské federace.

Svět je v pohybu, struny naší společné planetární osudovosti jsou nataženy k prasknutí a my plníme slib, že vás budeme co nejrychleji a aktuálně informovat o všem podstatném z alternativního prostředí našeho světa. V pořadu tak budou prezentovány tato potémata:

MOŽNOST SLEDOVÁNÍ POŘADU ZE ZÁZNAMU/OFF-LINE JE ZDE (180 min.)

 

  • ATAK MIMOZEMSKÝCH BYTOSTÍ - Odhalená příprava operace "pod falešnou vlajkou" řízená globální "Deep state".

  • "GALAKTICKÁ FEDERACE V AKCI" - Poslední týdny probíhá začišťovací operace

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.