"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 36

 Redakce

Redakce

autor

09.08.2022 Paralaxa

V úterý 9. 8. 2022 v době od 18. 30 hodin (v tradičním již zavedeném čase) nás čeká 36 pokračování  populárního pořadu aktualit z alternativního prostředí našeho světa - "PARALAXA". K dispozici budou komentáře a analýzy ke čtyřem tématům přičemž hned to první je extrémně zajímavé a vysoce aktuální. A jak již bylo řečeno před 14-ti dny, blíží se velké věci a již nadcházející měsíc - srpen bude velmi horký a to po všech stránkách.

NEDALEKO MEXICKÉHO MĚSTA VERACRUZ PŘISTÁLA SKUPINA AUTOMATICKY SFÉRICKÝCH DRONŮ JEDNOTEK "BAAL - SHAM- ROOT - RAAM": (Ano, je tomu tak. Na místě mexická armáda. Sondy obsahovaly zakódované informace. Máme k dispozici video).

WEBBŮV KOSMICKÝ DALEKOHLED ŘÁDÍ: (Informace hovoří o odhalení dalšího gigantického plavidla vřetenového či doutníkové charakteru na oběžné dráze kolem planety Jupiter. Podrobnosti včetně fotodokumentace v naší připravované analýze).

"PROJEKT PEGAS" A CESTOVÁNÍ V ČASE - AKTUALIZOVANÉ INFORMACE, II. ČÁST: (Dr. Basiago uvolnil aktuální data týkající se "Projektu Pegas", utajené aktivity v rámci kterých byly testovány a poté i prakticky používány technologie umožňující transport uvnitř časových os).

INTERGALAKTICKÁ KONFEDERACE 24 PLANET: ((Pokračujeme v komplexní encyklopedické analýze galaktického expolitického uskupení včetně jeho aktivit v prostředí naší planety).

INTERAKTIVNÍ DISKUZE S DIVÁKY: (Průběžně v průběhu celého pořadu).

 

SHRNUTÍ:

  • AUTOMATICKÉ DRONY ANUNNAKI ELOHIM PŘISTÁLY

  • WEBŮV DALEKOHLED ODHALIL DALŠÍ UMĚLÝ OBJEKT UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY

  • POKRAČUJEME V UVOLNĚNÝCH INFORMACÍCH - "PROJEKT PEGAS", CESTOVÁNÍ V ČASE

  • ANALÝZA DALŠÍHO EXOPOLITICKÉHO USKUPENÍ

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

PŘIHLÁŠENÍ KE SLEDOVÁNÍ ŽIVÉHO PŘENOSU (9. 8. 2022 18.30 hodin) - ZDE 

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz