"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 31

 Redakce

Redakce

autor

16.06.2022 Paralaxa

Jelikož se na nnás valí jedna událost za druhou, mme tu již vyjimečně po týdnu další jednatřicátou "Paralaxu", jež bude opět nabitá aktuálními informacemi z alternativního prostředí našeho světa.  Pojďme se tedy podívat na její obsah. Obdrželi jsme velmi zajímavý materiál ve kterém se hovoří, že americké tajné služby opětovně otevřely přísně utajovaný incident z roku 1993, který proběhl mezi tehdejším ruskou armádou a mimozemskou inteligencí s naprosto katastrofálním dopadem právě na ruské vojáky. Podíváme se také na dno Tichého oceánu v souvislosti s identifkací zcela neznámé instalace. Co se stalo se známou sondou "Voyager 1"? Máme k dispozici možné vysvětlení této záhadné události. V neposlední řadě také analyticky zhodnotíme velmi podezřelé zákulisní události kolem světově proslulého tématu "Wingmakers".  Samozřejmě také dáme dostatečný prostor otázkám a dotazům ze strany našich diváků.

 

"WINGMAKERS" - ČASOVÉ MATRICE - ZÁKULISNÍ MANIPULACE: (Máme pro naše diváky připravenou komplexní analýzu a to na podkladě velmi exponovaného materiálu jež máme k dsipozici).

SKUPINA 23 RUSKÝCH VOJÁKŮ DOSLOVA ZKAMENĚLA BĚHEM ZÁHADNÉHO INCIDENTU: (Máme k dispozici informace z vyšetřování CIA, která vychází z 250stránkové vyšetřovací zprávy tehdejší sovětské zpravodajské služby KGB, jež byla v roce 1994 přejmenována na FSB. Dokument KGB prý vidělo mnoho lidí, ale již není veřejně dostupný a zřejmě byl opět uložen pod zámek + VIDEO).

CO SE NACHÁZÍ NA DNĚ TICHÉHO OCEÁNU?: (Známý badatel v oblasti UFO Scott Waring se domnívá, že na satelitních snímcích v Tichém oceánu objevil obrovské struktury podmořského města o délce asi jednoho kilometru, které mohly vzniknout již před 3 000 lety. Jaká je ale reálná skutečnost? + VIDEO)

ZA PORUCHU SONDY "VOYAGERU 1" PRÝ MŮŽE MIMOZEMSKÁ INTELIGENCE: (Realita nebo fikce? Krátkou analýzou zhodnotíme i tuto aktuální kauzu).

 

SHRNUTÍ:

  • RÝSUJE SE ZÁSADNÍ KONFLIKT NA POZADÍ POPULÁRNÍHO TÉMATU "WINGMAKERS"

  • INCIDENT S RUSKÝMI VOJÁKY MŮŽE BÝT VE SKUTEČNOSTI VELKÝM VAROVÁNÍM

  • OBJEV DALŠÍ PODIVNÉ INSTALACE NA DNĚ TICHÉHO OCEÁNU

  • PODIVNÉ CHOVÁNÍ KOSMICKÉ SONDY "VOYAGER 1"  VYVOLÁVÁ OTAZNÍKY

  • INTERAKTIVNÍ DISKUZE

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

ZDE JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT KE SLEDOVÁNÍ AVÍZOVANÉHO POŘADU V NAŠEM ARCHIVU V REŽIMU OFF-LINE (Délka pořadu 180 minut).

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
webinare@matrix-2001.cz