"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 19

 Redakce

Redakce

autor

05.01.2022 Paralaxa

Po delší přestávce v předvánočním období se opět setkáváme u pravidelného pořadu Paralaxa. Tak jak je vždy zvykem, připravili jsme pro Vás další porci aktualit z alternativního prostředí našeho světa. I tentokrát půjde o široké spektrum velmi aktuálních témat, která by neměla uniknout Vaší pozornosti. Upozorňujeme, že se tentokrát uslyšíme a uvidíme ve středu 22.12.2021 (tedy mimo obvyklé úterý). Níže, je uvedena obsahová struktura připravované aktuální epizody pořadu. Snažíme se o pokud možno pestrý výběr, tak abychom pokryly zájem, co nejširšího našich posluchačů.

"PŘÍPAD 119564": AUTOMATICKÉ MONITOROVACÍ SONDY BYTOSTÍ "ANUNNAKI ELOHIM" V AKCI - (Piloti dopravního letadla, ale i vojenští piloti vizuálně zachytili letku pozoruhodných plavidel. Chovala se naprosto bizarním způsobem, což u osádky letadla vyvolalo nepokrytý údiv. Pamatujete, jak jsme Vás informovali o bezprecedentní akci bytostí Anunnaki Elohim v souvslosti s komplexním monitoringem aktivit naší civilizace? Pomocí videa budete moci shlédnout jeden z důkazů, že se tak skutečně děje).

ČÍNSKÝ MĚSÍČNÍ ROVER "YUTU-2" NA ODVRÁCENÉ STRANĚ MĚSÍCE IDENTIFIKOVAL UMĚLÝ OBJEKT - (V této reportáži zjistíte, že nejde pouze o tento objekt. Existují hlubší kořeny jež souvisejí s příběhem mysteriozní mise "Apollo 20" a nálezem obrovského mimozemského objektu. Uvidítě klíčové video, jež pořídila posádka mise "Apollo 15". Toto video dlouhodobě analyzovala "Autorita". Před několika měsíci bylo definitivně označeno za pravé).

V ANTARKTIDĚ TO OPĚT VŘE. ZDALEKA NE VŠECHNO JE TAKOVÉ, JAK SE NA PRVNÍ POHLED UKAZUJE - (Další fáze předání moci ze strany "globálně-mocenského systému, nebo dobře velký a dobře utajený magický rituál elit? Změny vnímání času a 25.12.2021 jako nejvíce podivný den v tomto roce. Bude toho ale ještě více).

 

SHRNUTÍ:

AUTOMATICKÉ MONITOROVACÍ SONDY BYTOSTÍ "ANUNNAKI ELOHIM" V AKCI

NA ODVRÁCENÉ STRANĚ MĚSÍCE OPTICKY IDENTIFIKOVÁN UMĚLÝ OBJEKT

V ANTARKTIDĚ TO OPĚT VŘE.

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

NYNÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ V REŽIMU OFF-LINE V NAŠEM ARCHÍVU  - ZDE

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz