"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 12

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

18.07.2021 Paralaxa

Po delší odmlce, kdy jsme poslední vysílání "Paralaxy" byli nuceni z technických důvodů odložit, se opět hlásíme s aktuální epizodou novinek z alternativního prostředí našeho světa. A dějí se skutečně zajímavé věci. Antarktida hlásí vskutku pozoruhodný vývoj událostí, které mohou signalizovat jak jistou naději, tak i určité obavy. Pro nás to znamená, že detailně rozebereme stávající situaci z mnoha různých úhlů pohledu a zároveň využijeme portfolio zcela nových informací na toto téma, které naše redakce aktuálně obdržela.

Série přírodních katastrof zasáhla Evropu. Tornádo, na evropské poměry bezprecedentní síly, zasáhlo jižní Moravu. Katastrofální záplavy a následné sesuvy půdy (jak z nějakého fantastického filmu), ničí Německo. Nebývalé prudké bouře střídavě sužují různé části evropského kontinentu. Objasníme, že zdaleka ne všechno z tohoto výčtu událostí patří do kategorie "normálních" projevů letního evropského počasí. Jaká síla je tedy ve hře? A hlavně jak souvisí katastrofální záplavy na území Německa s problematikou plynovodu "Nord Stream 2" a aktuálním pobytem Merkelové v Americe u prezidenta Bidena? Budete se divit, jaká bizarní hra je na evropském kontinentu rozehrána.

A ještě jedno téma jsme pro Vás připravili. Může aktuální celosvětová očkovací kampaň nějakým způsobem souviset s blížící se návštěvou humanoidních bytostí "Anunnaki Elohim"? I na toto téma jsme získali pozoruhodné informace. Nabídka témat je tentokrát skutečně explozivní povahy. Shrnutí:

  • ANTARKTIDA PROŽÍVÁ NEBÝVALÝ POSUN V CHARAKTERU UDÁLOSTÍ, KTERÉ SE DOTÝKAJÍ CELÉHO NAŠEHO SVĚTA

  • EVROPA POD PALBOU - JAKÉ SÍLY ŘÍDÍ BEZPRECEDENTNÍ CHARAKTER POČASÍ

  • SKUTEČNÝ DŮVOD CELOSVĚTOVÉ VLNY OČKOVÁNÍ? MOŽNÁ MIMOZEMSKÝ FAKTOR ....

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

PŘIHLÁŠKY KE SLEDOVÁNÍ V REŽIMU ON-LINE ZDE. ZAČÍNÁME V ÚTERÝ 20. 7. 2021 v 18.30 HODIN.

 

Redakce Matrix-2001/TV Gaia
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz