PARADIGMA "KVĚTINY ŽIVOTA" (7)

Galaktická sféra

Vědci již před nějakým časem zjistili, že existuje sféra energie, která obklopuje každou galaxii. Tento objev je možná vnímat v režimu „jak dole, tak nahoře“. V takovém případě je možné tento energetický útvar také vnímat na způsob „galaktické aury“. Nad touto sférou, se nachází ještě další velmi specifická sféra, která disponuje energetickou mřížkovou strukturou. Výše uvedené informace byly svého času zveřejněny ve vědeckém časopisu „Scientific American“.

Jinými slovy řečeno, uvnitř „jedné kulové energetické sféry“ se nachází další analogická „kulová energetická sféra“ a teprve uvnitř ní se nachází cosi na způsob „fyzického těla“, čili klasický formát galaktický.  Jak říkám, analogické uspořádání je možné identifikovat i u lidského těla. Podobný strukturální vzorec platí i pro planety, nebo sluneční systémy. První „energetická kulová sféra“ obklopující naši planetu se nachází ve vzdálenosti 440 000 kilometrů od povrchu Země. Existují materiály z velmi zvláštního výzkumu skupiny uzavřených privátních výzkumných organizací. Podle toho, co jsem měl možnost přečíst, jde dle mého názoru o velmi pozoruhodný balík poznatků a informací. Kupříkladu je tam popsán popis experimentace na základě, které se zjistilo, že tzv. „nelokální projev“ lidské individuální aury sahá do prostředí o průměru 225 000 kilometrů.

Pokud se propojí aury alespoň 11-ti lidí mezi kterými existuje dostatečná míra emociální a mentální harmonie a synergie, pak již během dvou minut od prvotního energetického propojení individuálních aurálních polí takové skupiny osob dochází k transformaci jiného typu aury, jež má schopnost nejen obklopovat celou skupinu zainteresovaných osob, ale i vytvářet okamžitý nelokální projev do vzdálenosti minimálně 2,25 milionů kilometrů. Některé mystické prameny hovoří o tom, že právě v takové chvíli dochází k realizaci tzv. „Kristovského vědomí“. Je zajímavé, že celý tento proces poměrně detailním způsobem popisuje celá řada různých světových mystic

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly