PARADIGMA "KVĚTINY ŽIVOTA" (23)

Světlá a temná strana

Vzhledem k charakteristice energetického pole vytvořené Merkabou nemůže přes toto pole vstoupit nikdo - ani nejvyšší forma z temné strany. Když jsme stvořili tento Vesmír a všichni jsme byli "Jednou bytostí", před tím než jsme vstoupili do experimentu, ujistili jsme se, že pole, které bylo vytvořeno, nám umožní dostat se zpět. Jedna z hlavních frakcí světlé strany, "Velké bílé bratrstvo", a jedna z hlavních frakcí temné strany, kterou bychom mohli nazvat "Velkým temným bratrstvem", jsou dvě těla (gestalty) Vědomí, která si navzájem odporují v tom, co dělají prakticky všemi myslitelnými způsoby, ale protože v celém Vesmíru je ve skutečnosti jen "Jedna inteligentní matrice", je to všechno organizováno z vyšší úrovně, než jsou polarity. Pokud máte člověka nebo planetu, která se snaží vyvíjet, "Bílé bratrstvo" dělá vše, co je v jeho silách, aby tuto formu života vyživovalo a vytvořilo pro ni prostředí, aby se mohla co nejdříve vyvinout. "Temné bratrstvo" jakoby dělá vše, co může, aby vyvolalo strach a zajistilo, že se tak nestane.

Z vyšší perspektivy se ve skutečnosti děje to, že obě strany působí společně jako časový agent, aby zajistily, že se konkrétní forma života (například planeta) pohne přesně v ten správný okamžik. Chcete, aby se dítě narodilo v devíti měsících, ne ve třech nebo čtyřiadvaceti. Načasování má v tom všem velký význam. V roce 1972 se objevil problém, který změnil herní plán všeho tady na Zemi (což podrobněji vysvětlím později), a "Temné bratrstvo" pochopilo jeho podstatu rychleji než "Bratrstvo světla"; v té době byli ze "Skupiny Orion" přivedeni čtyři další členové "Temného bratrstva" - čtyři velmi silně uvědomělé bytosti - takže zde tehdy bylo pět členů "Temného bratrstva". V reakci na to sem Melchizedekové poslali další čtyři členy své skupiny, což bylo něco nevídaného; pět bytostí s tak velkým vědomím sem na jednu planetu ještě nikdy nesměřovalo. Jedním ze čtyř členů skupiny na světelné straně byl "Drunvalo Melchizedek", protože jeho zkušeno

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.