OPERACE "RATIONEM INTER RESILIUNT" (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

22.02.2021 Exkluzivně

I když se všeobecně věří, že incident v Roswellu v červenci 1947 byl naším prvním setkáním s antigravitačními disky neboli „létajícími talíři“, není tomu tak. Globální pozemská armáda tento jev velmi dobře znala a měla znalosti a zkušenosti s těmito plavidly sahajícími do II. světové války. Je nutné tuto zkušenost do hloubkyrozkrýt, aby bylo možné plně pochopit stav mysli globální armády v době havárie v Roswellu.

V současné době je dobře známo, že němečtí letečtí inženýři pracovali na antigravitačních discích. V meziobdobí od roku 1933 a do roku 1945 vyvinuli vysoce propracované prstencové plavidlo, které dokázalo létat ve velmi vysokých nadmořských výškách a neuvěřitelnou rychlostí pomocí technologie elektromagnetického pohonu. Pokud by válka trvala jen o několik měsíců déle, našli by Němci způsob, jak přizpůsobit tato plavidla vzdušné válce, a spojenecká letecká převaha by zmizela. Válku bychom pak prohráli, protože naší hlavní výhodou byla kontrola nad vzduchem.

I když byl tento výzkum a vývoj součástí agendy „SS“, a následně se nacházel v režimu „ultra-tajné“, přesto díky hluboce zakořeněným spojeneckým špiónům v nacistických řadách dostávala Británie a Spojené státy zprávy o těchto discích po celou dobu války. Generál Eisenhower byl plně informován, stejně jako Winston Churchill. V důsledku toho se stalo nezbytností válku uzavřít co nejrychleji. Pro spojence bylo velkým štěstím, že se Hitler rozhodl bojovat na dvou frontách, což umožnilo brzké vítězství.

Když 11. prosince 1941 vyhlásil USA válku, jeho armády na východě ještě nezažily ruskou zimu a byl stále přesvědčen o rychlém dobytí Sovětů. Když se to nestalo, hlavně díky americké a britské výzbroji proudící do Ruska přes Murmansk a hrdinské sovětské obraně Stalingradu, stejně jako mrazivým teplotám, byly dříve neporazitelné německé jednotky chyceny v obřích spojeneckých kleštích ("Den D") a pak poměrně rychle následovala porážka.

Karl Haushofer (1869 - 1946)

Ústřední postavou podílející

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.