OPERACE "PAPERCLIPE" (5)

Zdálo se, že tito významní muži měli dvě společné věci – všichni byli napojeni na nejvyšší úrovně národní bezpečnosti... a také na americký korporátní byznys. Všichni byli také v době, kdy se objevily dokumenty MJ-12, mrtví, a nemohli tedy odpovědět na otázky týkající se jejich případné role v takové skupině. Program této kontrolní skupiny asi nejlépe vyjádřil senátor Lyndon B. Johnson, který 7. ledna 1958 v projevu k demokratickému sboru Senátu prohlásil:

"Ovládnutí Vesmíru znamená ovládnutí světa. Z Vesmíru by páni nekonečna měli moc ovládat počasí na Zemi, způsobovat sucha a záplavy, měnit příliv a odliv a zvyšovat hladinu moří, odklonit Golfský proud a změnit klima na mrazivé Existuje něco mocnějšího než ultimátní zbraň. Je to konečná pozice – pozice naprosté kontroly nad Zemí, která leží někde ve Vesmíru A pokud nějaká konečná pozice existuje, pak musí být naším národním cílem a cílem všech svobodných lidí tuto pozici získat a udržet."

Johnson, který se v roce 1954 stal nejmladším vůdcem většiny v Senátu v historii USA, byl v pozici, kdy mohl sloužit těm, kteří byli v armádě i v korporacích. V roce 2007 prezident George W. Bush zopakoval Johnsonovy výroky, když vyzval k novým kosmickým misím a zbrojním aktivitám ve Vesmíru. K Johnsonovu záhadnému výroku o "mistrech nekonečna" se přidávají fakta, která naznačují ohromující souvislost mezi dobře zdokumentovaným okultismem nacistů, kosmickým programem NASA a sovětským kosmickým programem. Richard C. Hoagland, bývalý vědecký poradce Waltera Cronkitea a "CBS News" během programu Apollo, ohromil v 90. letech 20. století badatele v oblasti konspirací svým tvrzením, že čas a datum mnoha startů NASA do vesmíru, včetně měsíčních misí Apollo, byly nastaveny tak, aby se shodovaly s astrologickým uspořádáním hvězd a planet. V roce 1992 Hoagland informoval představitele OSN o matematických a geometrických souvislostech, které spojují polohu "Cydonie" na Marsu, umístění marťanských "pyramid" a "Tváře", s egyptskou polohou pyramid

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.