OKAMŽIK PRAVDY: Q ANON ODHALUJE "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (9)

Alex Jones byl významný precedens

Ať byl opravdovým, anebo placeným operativcem, jak tvrdí někteří, případ Alexa Jonese v polovině srpna je ohromujícím precedensem toho, co vidíme teď, v polovině října. Digg byl opět dostatečně odvážný, aby pokládal otázky, které ostatní média odmítly vůbec zformulovat: Vše, co Alexovi zbylo, byl Twitter, kde používal Periscope na vkládání videí — a pak ho vyloučili i z této platformy. V průběhu několika dní byl Alex JEDNOMYSLNĚ vyloučen ze všech sociálních sítí. Když jste se pak pokusili navštívit jeho stránky, abyste si vyslechli, co chce říct, hádejte, co se stalo:  nebyly přístupné kvůli údajně velkému hackerskému útoku. Zajímavé načasování. Je to jak u nacistů. Strategie jako u staré sovětské KGB. Orwellovština.

Je snad starý Alex natolik špatný, že vás musí před ním chránit, abyste ho neslyšeli?

Je snad starý Alex opravdu tak děsivý, že dokonce i poslech jeho slov se rovná „zločinu myšlení“ a nebohá trpící veřejnost musí být před ním chráněna za každou cenu?  Je snad natolik škodlivé pro vaše zdraví, vyslechnout si Alexovy promluvy, že vám snad začne krvácet z uší a skončíte na záchrance? Spáchal natolik obrovskou, šílenou chybu, když spekuloval o tom, že události v Sandy Hook (střelba ve škole - poz.př.) zřejmě neproběhly tak, jak nám bylo řečeno, že mu byla odebrána svoboda slova? [Skoro všechny články, které psaly o tomto zákazu pro něj na všech platformách, používaly jenom tento argument, jakoby to bylo všeobjímající. ] Jsou giganti sociálních sítí službou pro veřejnost anebo jenom korporátními sítěmi starých kamarádů, kde má slovo jenom ten, kdo platí? Němci se radovali, když nacisté uzavřeli poslední nezávislý mediální zdroj, nekontrolovaný státem. Sotva kdo hnul brvou, když byli brzy poté Q Anon podobným způsobem “vyhoštěni“  z Redditu a dalších podobných platforem.

Teď o interních sděleních na základě zákona "FISA"....

Odtajnění interních sdělení  FISA bylo něco, o čem Q Anon předpokládali, že to bude obrovská bomba. Místo toho, díky této velké cenzuře, o tom sotva kdo slyšel. Interní záznamy FISA nezpochybnitelně prokázaly, že lidé na nejvyšších pozicích FBI vědomě vykonstruovali propracovanou útočnou kampaň proti Trumpovi, aby ovlivnili volby. Vrcholní představitelé FBI vyrobili množství „falešných zpráv“, protože žádné skutečné neexistovaly. Předali tyto pohádky médiím a pak použili placené infiltrované lidí zevnitř médií, aby vytvořili ohledně těchto zpráv atmosféru rozhořčení. Komunikovali o tom ve svých textových zprávách, poklepávali si na ramena a nikdy si nemysleli, že je někdo nachytá. FBI bojovala nelítostně, na život a na smrt, aby zastavila prosakování těchto interních sdělení na veřejnost, ale ta se přesto dostala ven.

 

Měli byste se podívat na toto video od "FOX NEWS"

Dlouho jsem absolutně nesnášel Fox a dodnes mi z nich jde mráz po zádech, i když teď kooperují s Aliancí. Nicméně, pokud to můžete vydržet aspoň na 14 minut, měli byste se na to stejně podívat: https://www.youtube.com/watch?v=bOwr9PX05p4

 

Velmi důležitá citace v čase 13:35

Q vyznačili citaci, která se objevila na časové stopě 13:35 v jejich sdělení č. 2229, a  která je natolik významná, že si zaslouží, abychom ji zde zopakovali:

13:35 (přepis)
Joe DiGenova

“Jak říkám již dva roky, existovalo nehorázné spiknutí, tajně zprostit Hillary  Clintonovou viny v případě s emaily a pokud by prohrála, falešně obvinit Donalda Trumpa. A přesně o tom ty texty jsou. Zda budou obvinění p. Strzok a Lisa Pageová a další je jistě věc, o které se mohou lidé bavit, ale já chci říct toto:

Vím, že se připravuje velká porota. Jsou shromažďována svědectví o Strzokovi, Pageové, McCabeovi a dalších, kdo byli do případu zapleteni. Víme to proto, že James Baker, bývalý generální sekretář FBI, jak se ukázalo, plně spolupracuje s Generálním inspektorem a s Federální velkou porotou. Ujišťuji vás, že v posledních týdnech byl p. Comey hodně potichu a to z jednoduchého důvodu: ví, že bude obviněn. ”

 

Jenom aby vás to nezmátlo....

Když jsem loni telefonicky hovořil s dámou, informátorkou “Mega Anon” o těchto věcech, bylo snadno možné ztratit se ve všech těch jménech. Pokud se to děje i vám, zde je základní orientace o tom, co se děje: Peter Strzok byl šéfem kontrarozvědky FBI. Strzok vedl „měkké“ vyšetřování FBI ohledně toho, že Hillary používala pro služební maily svůj osobní počítač. Andrew McCabe byl zástupce ředitele FBI, od února 2016 do ledna 2018. McCabe se stal úřadujícím ředitelem v období 9. květen – 2. srpen 2017 poté, co  Trump propustil Jamese Comeye z pozice ředitele FBI kvůli obvinění z korupce.

Lisa Pageová byla vysoce postavená právnička FBI, která si s Petrem Sztrokem vyměňovala protitrumpovské textovky, kdy vymýšleli podrobné strategie, jak Trumpa veřejně zostudit. Nové texty, které byly zveřejněny, odhalují, že  Strzok, McCabe a Pageová spáchali mnohem horší zločiny, než se ukázalo dříve. I když tohoto prezidenta nemáte rádi, myslete na to, že manipulace s federálními volbami takovým způsobem, jak to pravděpodobně provedla FBI, je velmi závažný trestný čin.

 

Aha rozumím.....

Lidé, co nemají rádi Trumpa, zřejmě svůj názor nikdy nezmění. “Ale co je s tím Ruskem?” USA jsou nejvíc rozděleny od doby občanské války. Zřejmě to nezmění ani masové zatýkání a odhalení. Prosím, mějte na paměti, že nijak nepodporuji totalitní diktaturu vedenou Trumpem, která asi nastane po masovém zatýkání. Vůbec ne. Pokud budou nějaké náznaky, že se to v době po velkých událostech začíná dít, věřte mi, že to nebojácně zveřejním. Mé stanovisko je toto: abychom přežili, nutně potřebujeme odhalení.

Naše planeta má velké problémy. Nesmírně by nám pomohly potlačované technologie Tajných  kosmických programů. I když to všechno považujete za smrtelnou bitvu mezi bojujícími negativními skupinami, mějte na paměti, že jediná věc, na které se vždy shodly, je utajování. Jakmile jednou zveřejníte klíč a veřejnost se doví, že to vše byl podvod, jejich politika je navždy zničena. Není cesty zpátky. Veřejnost je strašivým způsobem podváděna a bude zapotřebí mnoho úsilí na získání dřívější důvěry.

-pokračování-

Další díly