OKAMŽIK PRAVDY: Q ANON ODHALUJE "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (6)

Někteří se přes to nepřenesou

Mluvíme o sdělení Q Anona z 19. září, kde potvrdili existenci tajných kosmických programů. Je to ohromující vývoj, který naznačuje,  že by odhalení mohlo být větší a lepší, než si mnozí z nás mysleli. V předchozím článku z 8. září  jsem dal jasně na srozuměnou, že jsem podporoval Obamu, když tlačil na odhalení, stejně jako nyní podporuji iniciativu Aliance, která pracuje prostřednictvím Trumpa.

Globálně-mocenský systém potlačuje technologie,  které by mohly vyřešit každou krizi, která v této době trápí naši planetu. Již jsme mezihvězdnou civilizaci typu Star trek, s hvězdnými bránami a schopností létat rychlostí větší než světlo. Již interagujeme se stovkami různých typů mimozemců. Po celou dobu jsem viděl Trumpa jako „beranidlo“, kterého bylo zapotřebí, aby prorazilo přes většinou násilnický existující odpor proti odhalení. Odvážná dominance a silná motivace být nejlepším a vstoupit do dějin jaksi vedly k tomu, že to dělá právě on.

 

Je to boj na život a na smrt

Mělo by být každému jasné, že média hlavního proudu bojují s touto administrativou na život a na smrt. Jeden z posledních příkladů byl neuvěřitelně ošklivý boj, týkající se jmenování  Kavanaugha do Nejvyššího soudu, který proběhl 7. října. Pokud jste pozorně nesledovali alternativní média, museli jste samozřejmě věřit tomu, že Kavanaugh je nebezpečný, sadistický znásilňovatel žen.

Sdělení Q Anona vyjasnila, že se jednalo o vykalkulované falešné snahy o zdiskreditování, protože Kavanaugh byl důležitý, aby masové zatýkání proběhlo úspěšně. Když byl dosazen do Nejvyššího soudu, Q Anon naznačili, že otázka zatýkání může probíhat nerušeně dál. Benjamin Fulford poukázal na to, že v  době, když tento ošklivý boj vrcholil, byl ve Washingtonu, D.C., vztyčen Baalův oblouk.

Je to jeden z dalších příkladů, jak satanistické elity požívají „rituální magii“ ve snaze posílit své plány. Tento oblouk je také jeden z nejběžněji používaných symbolů iluminátů, který je úmyslně dáván do mnoha různých hollywoodských filmů, pokud víte, co hledat. Jako domácí úkol spočítejte, kolikrát se oblouk objeví ve filmu Ďáblův advokát. Opravdu bych byl radši, kdybych o těchto věcech nemusel vědět, ale jakmile rozumíte tomu, co se děje, už si nemůžete dovolit ten luxus, nevšímat si tyto podrobnosti:

10/15: "Ve Washingtonu D.C. byl vztyčen Baalův oblouk v době,  když boj o Kavanaugha dosáhl vrcholu"  - (https://benjaminfulford.net/2018/10/15/the-fall-of-the-zionist-house-of-saud-plus-possible-coup-attempt-in-russia/)

Připomínám, že Baalův oblouk byl vystaven ve Washingtonu zrovna v době, kdy boj o jmenování soudce Nejvyššího soudu - Bretta Kavanaugha vrcholil. (http://digitalarchaeology.org.uk/events/2018/9/26/the-triumphal-arch-of-palmyra-in-washington-dc)

“Jonathan Cahn, autor knihy The Paradigm (Paradigma), poukázal na to, že Baal byl bohem moci, plodnosti a obětování dětí ” – podle těchto webových stránek a mnoha dalších zdrojů: (https://www1.cbn.com/cbnnews/2018/october/arch-of-palmyra-in-dc-coincidence-or-pagan-invitation-nbsp)

Stejný Baalův oblouk byl vystaven před různými shromážděními “globalistů,” včetně "Světového vládního summitu” v SAE  roku  2017.
(https://www.thenewamerican.com/world-news/asia/item/25404-at-world-government-summit-top-globalists-drop-the-mask)

Myslet si nemyslitelné

Myšlenka, že by Christine Blasey Fordová mohla o Kavanaughovi lhát, se mohla zdát většině lidí nemyslitelná, zejména těm z levice. Nicméně existuje dostatek důkazů, že ve svém svědectví lhala o mnoha věcech, jak tvrdí tento článěk z 2. října. Dne 29. září přichytil "Senátní právní výbor" také někoho při lži o Kavanaughovi a později se tato lživá tvrzení objevila na sociálních sítích. 

Toho člověka mohli docela dobře podplatit anebo ovlivnit jiným způsobem, aby řekl to, co řekl,  než se dočkal tak obrovské reakce. Teď se ohledně těchto případu nebudeme zabývat podrobnostmi, proto, pokud neznáte protiargumenty, vám doporučuji prostudovat si shora uvedené linky, Znovu opakuji:  nikdo z těch lidí se vám nemusí líbit. Vůbec ne. Ale myslím, že by se vám mělo líbit "Plné odhalení". Pokud tyto stránky navštěvujete již delší dobu, pak doufám, že si jste vědomi toho, že se Aliance dostává stále blíž ke splnění své mise.

 

Jediná věc na niž se shodli, je utajení

V předcházejících volbách, do doby před volebním vítězstvím Trumpa, nebyli oba protikandidáti ničím jiným než figurkami, předstírajícími boj. V debatách se zdálo, že stojí proti sobě. Nicméně, je to přesně jako u pouťových zápasníků, kteří se po zápase  spolu smějí a jdou na pivo. Je to jako klasický vtip, který rád říkal jeden z mých informátorů. Začíná otázkou: „Stoprocentně vám mohu zaručit, kdo vyhraje příští fotbalovou ligu. Chcete to vědět? Ano, řekl jsem. Národní fotbalová liga!“

V tomto případě by to znělo takto: „Chcete vědět, kdo vyhraje příští volby? Deep State /Tajná vláda“

Nikdy neporušuj pravidla hry

V jazyku  těchto „pouťových soubojů“ se toto předstírané nepřátelství mezi obchodními společníky nazývá „divadélko“. Zápasníci se musí naučit, že pravidla té hry NESMÍ nikdy porušit. Kdykoliv je může někdo vidět na veřejnosti, musí se tvářit, že se vzájemně nenávidí. Kdyby někdo přišel na to, co se skutečně děje, divadélko by bylo rychle vyšetřováno policií pro podvod, bylo by zavřeno a vyhnáno z města.

Klasický zápas má také předepsány role pro každou postavu. Máme tu „Klaďase“ a "Záporáka“. Klaďas líp vypadá a schválně lidem říká, jak krásné je jejich město. Čím je oblíbenější, tím líp. Záporák je míň atraktivní a schválně uráží město i jeho obyvatele, či aspoň některé. Jeho úkolem je poštvat si co nejvíc publikum, aniž by věci propukly v otevřené násilí. Pak, když se zdá, že Záporák je v zápase poražen Klaďasem, všichni se radují a  mají pocit, že ty peníze za to stály.

 

Volby z roku 2016 jsou dokonalým příkladem

Plán stínové vlády pro volby v roce 2016 byl, ve světle této pouťové logiky, velmi jednoduchý: Hillary byla Klaďaskou a Jeb Bush byl Záporák.  Do Jebovy kampaně byly investovány stamiliony dolarů. Brali to vážně. Jeb nevypadal jako Hillary, ani neměl její charizma, a dovednost promlouvat k veřejnosti, ani její magnetizmus. O to šlo. On byl Záporákem. Další obrázek je z článku v Politico1. června 2015, kde se popisuje, jak se očekává, že tyto "nudné“ volby skončí.

Stínová vláda věděla, že má pod kontrolou oba kandidáty. I kdyby se stalo nepravděpodobné a vyhrál Záporák, kdo by stejně vyhrál? The Deep State - Stínová Média po celou dobu neustávala v útocích na Trumpa a vytvářela dojem, že ani nemá šanci porazit Jeba a další také ne. Každý další krok, který překonal směrem ke své kandidatuře, byl považován za další šok. A přece vyhrál. Nějak. Od té doby bylo na něj naházeno tolik nenávisti, že lidé stěží mohli vidět něco jiného.

 

V masivním měřítku byla zaměřena pozornost na negativitu

Média neustále Trumpa napadala od doby, kdy se připojil k boji o kandidaturu a zejména poté, co to začalo vypadat, že by mohl vyhrát republikánskou nominaci. Když o někom dostatečně dlouho slyšíte samé negativní věci, pravděpodobně ho začnete nesnášet, protože je vám už z toho špatně. Teď už ani nemůžete mluvit o ničem jiném, než jaká je oficiální linie médií hlavního proudu, protože by vás zcenzurovali.

Diskreditace je falešná informace, která byla úmyslně vytvořena, aby poškodila někoho pověst. Pomluva je diskreditace ústní, křivé nařčení je diskreditace písemnou formou. Rozsah pomluv a křivých nařčení, k nimž v tomto případě dochází zrovna ze strany médií, o nichž se předpokládá, že jsou ze zákona nezaujata, je absolutně ohromující.

 

Možná je to drsné, ale....

Zkuste si na chvilku toto cvičení. Možná se vám vůbec nebude líbit. Ale přemýšlejte o něm, aniž byste použili jména, jenom se zamyslete nad podstatou. Máte víc peněz, než si dovedete představit. Vaše rodina je zajištěna. Jste celebritou. Jste miliardář. Můžete dělat, cokoli chcete. Můžete žít v bezpečí a chránit svoji rodinu. Z nějakého důvodu se dobrovolně rozhodnete pro poslání, které téměř jistě znamená smrt - pro vás i celou vaši rodinu.

Výhrůžky smrtí budou nesnesitelné a neustálé.  Míra nenávisti, která se na vás bude valit, nebude mít v historii Země prakticky obdoby. Víte, že nejste dokonalý, nevyhnutelně se objeví věci z vaší minulosti, které budou, když je zveřejní, velmi znevažující a ponižující, dokonce vám mohou přinést zatracení. Vaším cílem je oddalovat potíže jak to jen půjde, abyste svou misi mohli dokončit a zůstat přitom naživu. Pnutí s manželkou je mimořádné. Neustále zažíváte rozpory a dokonce i zrady ze strany svých spolupracovníků. Média se obrací proti vám mnohem víc než proti jakékoliv jiné postavě v zaznamenaných dějinách. 

A přesto stále pokračujete.

-pokračování-

Další díly