OKAMŽIK PRAVDY: Q ANON ODHALUJE "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (5)

Přečtěme si nyní oznámení o "Kosmickém vojsku" z deníku "Zero Hedge"

Následující článek ze "Zero Hedge" se zdá být nejpodrobnější ze všech, jaké jsem ohledně oznámení o "Kosmickém vojsku" viděl. Je tam několik klíčových pasáží, které si zaslouží podrobnější pozornost. Pamatujte, že to bylo pouze osm dnů předtím, než se v oznámení od Q objevila slova „událost na nebi“ a záhadný obrázek „mateřské lodě“.

Podívejte se:

“Kosmická armáda" - Trump znovu zmiňuje šestou část americké armády: (https://www.zerohedge.com/news/2018-05-02/space-force-trump-teases-sixth-branch-us-military-again)

Šest týdnů poté, co Trump  řekl shromáždění amerického námořnictva na letecké základně Miramar v San Diegu o návrhu rozšířit armádu, aby zasahovala v kosmu, prezident se znovu zmínil o myšlence kosmického vojska před shromážděním v Bílém domě v úterý. Trump to zmínil při příležitosti předání náčelnické trofeje armádnímu fotbalovému týmu za jeho vítězství nad týmem námořnictva a letectva v minulém roce.

“Přemýšlíme o zřízení šesté části armády a měla by to být kosmická armáda“, řekl Trump poté, co vyjmenoval existující armádní části. “Dává to smysl? Protože získáváme na významu v kosmu, jak vojensky, tak i z dalších důvodů, vážně přemýšlíme o Kosmické armádě“.

 

Tady se zastavme....

Než budeme pokračovat v článku ze "Zero Hedge", zastavme se na okamžik a přemýšlejme, o čem prezident mluvil. „Získáváme na významu v kosmu“? Řekl, kdo? Pokud my, lidé z povrchu víme, NASA ani nevysílá  mise s posádkou. Vše, čeho se nám dostává, jsou občasné zmínky o  X-37B, který v podstatě vypadá a létá jako jiné rakety Space Shuttle.

Stovky dnů visí na oběžné dráze a provádí utajené mise, o kterých nám nic neřeknou. Ano, máme obíhající satelity, ale neexistují žádné náznaky o tom, že by se počet satelitů najednou zvýšil.

 

Zvýšil se náš význam v kosmu?

Většina lidí nemá důvod myslet si, že jsme v kosmu získali na významu. Ani se nezdá, že by tam byla větší vojenská přítomnost.  Naopak, jsme v ještě větší nevědomosti, když přemýšlíme o tom, jaké by mohly být ty  další důvody pro to, že jsme získali v kosmu na významu.  Celá ta záležitost je záhadná, pokud neberete v úvahu informace, které vypouštíme o tajných kosmických programech. Nyní, když Q oficiálně přiznali existenci tajných kosmických programů, které jsou mimo veřejnou sféru, se to stává mnohem pochopitelnější a zajímavější.

 

Pokračujme výňatkem

Nyní se dostáváme k části, kde vidíme armádní hráče fotbalu, jak se usmívají a smějí. Vzhledem k tomu, že nikdo nemá důvod myslet si, že jsme „velmi významní v kosmu, jak vojensky, tak i z dalších důvodů“, vojenští kadeti pouze neudrželi dekorum. Jenom pár přítomných, stojících za Trumpem vypadalo, že berou ten nápad vážně:

"Pohled na obličeje těch armádních fotbalistů, když Donald Trump začal opět mluvit o  “Kosmické armádě” mě dostal". pic.twitter.com/bhese16qds   (Josh Sánchez)

Není překvapením, že twitterový účet Joshe Sáncheze byl jeden z mnoha, které byly následně pozastaveny. Je to další téma, kterému bychom snadno mohli věnovat zrovna teď celý článek, ale další témata jsou mnohem významnější. Víme, že "globálně-mocneský systém" prohrává a tato hyper agresivní cenzura je jenom dalším příkladem podrazu. Zajíc plave ve vzduchu chvilku předtím, než začne padat.

V březnu řekl, že "velmi brzy pojedeme na Mars"

Článek v "Zero Hedge" se pak vrací k projevu, který měl prezident před skupinou námořníků v březnu. Když spojíme tyto dva projevy, je to ještě zajímavější. Podívejte se na to: (https://www.zerohedge.com/news/2018-05-02/space-force-trump-teases-sixth-branch-us-military-again).

Když Trump v březnu přednesl tuto myšlenku námořníkům na letecké základně Miramar, řekl: 

“Opět to povedeme …Uvidíte, co se stane. Uvidíte lítat rakety vpravo i vlevo.  Neviděli jste to již dlouhou dobu. Velmi brzy pojedeme na Mars. Kdyby vyhrála moje protikandidátka, na Mars bychom nejeli. To vám mohu říct.  Ani byste na to nepomysleli.  Ani byste na to nepomysleli“.

Prezident tedy řekl, že „velmi brzy“ pojedeme na Mars.

 

Zase se tu zastavme

Proč by prezident řekl, že pojedeme na Mars „velmi brzy“? Pod tím se rozumí měsíce, ne roky. Kdyby byla mise  na Mars s posádkou vypravena a financována NASA, trvalo by to roky, aby to proběhlo s konvenčními technologiemi. Bylo by to mimořádně drahé, časově náročné a  pro astronauty velmi nebezpečné, jak nám ukázaly různé sc-fi filmy. Nyní, když Q oznámili existenci tajných kosmických programů mimo oblast veřejnosti, dává toto prohlášení o Marsu větší smysl.

Původní tazatel také chtěl vědět, zda jsme i nadále cestovali na Měsíc tajně. Vypadá to, že odpověď zní ano. Když máme v utajeném světě technologie, jak se dostat snadno na Měsíc, Mars nebude o moc větší problém. Až po prohlášení Q z 19. září  konečně chápeme, o čem mluvil prezident ve svých projevech.

 

Kosmická armáda by mohla být "průlomovou záležitostí"

Konečně, v tom projevu v březnu prezident zmínil, že „velká průlomová záležitost“, by mohla být náš náhlý návrat na Mars, ve „velmi brzké budoucnosti“:

“Má nová národní strategie pro kosmos uznává, že vesmír je bojová oblast, stejně jako jsou bojové oblasti země, vzduch i moře. Dokonce můžeme mít kosmické síly“, odhalil Trump. „Máme letectvo. Budeme mít kosmické síly.  Máme armádu, námořnictvo.  Jak jsem kdysi řekl, protože v kosmu děláme úžasnou práci. Řekl jsem, že možná budeme potřebovat novou armádní část. Budeme ji nazývat kosmická armáda. Původně jsem to nemyslel až tak vážně, ale myslím, že je to dobrý nápad a asi to budeme muset udělat.  To by mohlo být. Mohl by to být velký průlomový příběh“, řekl Trump.

Ten projev měl vypadat, jako že se jedná o hypotetický nápad, který se mu objevil, když mluvil. Tak prezident tvoří své projevy. Nenechte se ošálit uvolněným tónem řeči. Byla to velmi přímá zpráva, že by se mohl objevit „velký průlomový příběh“ o tom, jakou „děláme v kosmu úžasnou práci“. To by mohlo vést k tomu, že „velmi brzy“ pojedeme na Mars, v rámci odkrytí „Kosmických složek“ . To vše je velmi zajímavé.

-pokračování-

Další díly