OKAMŽIK PRAVDY: Q ANON ODHALUJE "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (5)

Zničení ekonomiky za účelem rozpoutání chaosu

Naši informátoři také řekli, že jak se bude blížit zatýkání, "globálně-mocenský systém" se pokusí zničit globální ekonomiku, a to nyní také vidíme. Takový opravdu „kvalitní“ ekonomický kolaps na úrovni roku 2008, nebo ještě horší, pokud by se to "globálně-mocenskému systému" povedlo, by skutečně mohl odvrátit pozornost veřejnosti. Tyto stále víc rozkolísané pohyby trhu naznačují, že se "globálně-mocenský systém" usilovně snaží uvrhnout nás teď všechny do chaosu, ve snaze o jejich poslední záchranu. Vraťme se k příspěvku Q10. května. Sdělení “Událost na nebi“ také naznačuje, že  v určitou dobu možná uvidíme vyspělá plavidla, která se odmaskují. To může být klíčovým aspekterm odhalení poté, co proběhne masové zatýkání. Pete Peterson na nedávné poradě potvrdil, že brzy poté, co dojde k zatýkání, je takový scénář skutečně připraven.

 

Hotel "The Marina Bay Sands" v Singapuru

Nakonec se ukázalo, že záhadná budova zobrazená ve sdělení Q10. květtna o „Události na nebi“ je hotel v Singapuru, který se jmenuje "The Marina Bay Sands Hotel". Tady vidíte tři mrakodrapy, spojené společnou vyhlídkovou platformou, která má tvar stylizované lodě, na níž jsou stromy a vyhlídkové plošiny:

Q uvedl místo poblíž místa, kde se mají konat rozhovory mezi severokorejským silákem Kim Jong-Unem a  prezidentem USA  ještě předtím, než to bylo veřejně dostupné. Oznámení Q se objevilo 10. května a mnoho badatelů říká, že obrázek toho hotelu byl zveřejněn dříve, než bylo oznámeno místo setklání v Singapuru. Návrh na setkání byl v květnu stažen a objevil se až 1. června, kdy bylo místo setkání  uvedeno jako Singapur. "The Marina Bay Sands" zcela jistě nebylo místem, kde se setkání konalo, ale bylo to spíše místo setkání  hlav korporací poblíž místa, kde se setkaly hlavy států.

 

Ve světle informací od Pete Petersona

Ve světle toho, co mi naposledy sdělil Pete Peterson se mi zdá velmi zajímavé toto „setkání vedle“.  Když jste v této

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly