OKAMŽIK PRAVDY: Q ANON ODHALUJE "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (4)

Sedmdesát let je docela dlouhá doba

Událost v Roswellu se stala před sedmdesáti lety. To je velmi dlouhá doba a zatím jsme mohli postavit celé flotily plavidel, založených na té technologii. Také to znamená, že jsme mohli mít dost času na to, abychom vybudovali základny na Měsíci, na Marsu a jinde. Další díl tohoto seriálu potvrzuje, že přesně to se stalo. Také si všimněte číselnou synchronicitu ve sdělení Q Anona ohledně Roswellu. Je to číslo 2221. To se mi líbilo. Možná že Q tam to číslo dali úmyslně a schválně, protože mají rádi kódy a symbolizmy.

 

Číselné synchonicity

Téměř v každém článku, který jsme napsali, jsme upozorňovali na „číselné synchronicity“ opakujících se čísel v počtech shlédnutí. Když se k článku vrátím, abych napsal aktualizaci anebo se podíval na počet shlédnutí článku, vidím vždy vzor opakujících se čísel. To se děje bez nějakého vědomého záměru. Ten jev je setrvalý a naznačuje, že naše práce je nějakým způsobem ovlivněna vyšším vědomím. Pokud to Q nedělá úmyslně, je to o to zajímavější, hlavně protože  číslo 2221 je jenom o jedno číslo vzdáleno dokonalé čtveřici dvojek. Poslední čtveřice, která se objevila ve sděleních Q Anona, bylo číslo 1111, a to se stalo 8. dubna 2018.

Navíc se u Q vyskytují různé součty, které nemají stejné číselné systémy, protože se nevyskytují ve všech sděleních. Takže pokud se snažíme dosáhnout čtveřici čísel, je to neexaktní věda a bude to záviset od toho, jakou aplikaci při prohlížení příspěvků použijete. Také někdy příspěvek zmizí a pak se znovu objeví, podle toho, která aplikace stahuje informace. To je další důvod, proč by byla čísla vypnuta, pokud by se to tým Q snažil dělat úmyslně.

 

Ale chci říci, že o tom vlastně není řeč

Nakonec, koho to zajímá,  zda  Q uvedli tu první čtveřici čísel v dubnu úmyslně anebo zda to opravdu byla náhoda. Zprávy, které jsou označeny číslem 2221 a 2224 mají mnohem větší význam. Je to bomba. Je to okamžik, na který jsem čekal celý život. Tomu jsem věno

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly