OKAMŽIK PRAVDY: Q ANON ODHALUJE "TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY" (10)

Q Anon naznačil, že záznamy "FISA" budou "něco velkého"

V tomto dalším postu  z 9. září vidíme příklad toho, jak lidé od Q Anon  věří, že by záznamy FISA mohly mít mnohem větší vliv, než v té době měly:

Q !!mG7VJxZNCI ID: fd0a4a  č. 2950995
9. září 2018 18:07:54 (EST)

>2950906
Jak poznáte, když se má spustit něco VELKÉHO? MNOŽÍ SE ÚTOKY ZE VŠECH STRAN. PŘIPRAVTE SE NA ZÁZNAMY. [KORUPCE FISA]
Máte toho víc, než si myslíte.
BOJUJTE DOBŘE. JSME V TOM SPOLEČNĚ.
Q

 

Od  10. září....

Předchozí článek má teď víc než 700 000 shlédnutí, jedná se  tudíž o opravdu veřejný a oblíbený novinářský počin. Dne 10. září Q upozornili, že o těchto hromadných zatýkáních nebudou na internetu zveřejněny žádné soukromé komunikace, z minulosti, přítomnosti ani budoucnosti. Také bylo napsáno, že lidé, zapojeni do operací, mají zakázánu veškerou  komunikaci mimo platformu Q.

Od té doby nehledám nové brífinky ohledně toho, co se děje. Jsme již tak blízko, všechno je velmi citlivé. O týden později se ticho vyplatilo, když Q vypustili velkou zprávu: nejedná se jenom o odhalení, ale o "Tajné kosmické programy". Tady vidíme odkaz, jak bylo zveřejněno varování ohledně prosakování informaci, z 10. září. Pravděpodobně proto se od 9.října Q zcela odmlčeli.

 

Může se jednat až o 297 000 zapojených operativců

V přechozím článku jsem se zamýšlel nad tím, kolik operativců by mohlo být zapojeno do zatýkání. Tady je výňatek, jak jsem pracoval s některými čísly: Když bylo zapotřebí 500 policejních důstojníků z osmi různých policejních divizí, aby úspěšně obklíčili 50 ozbrojených drogových dealerů, možná, že bude potřeba půl milionu personálu na zatčení padesáti tisíců zločinců najednou. Navíc, razie v Schenectady proběhla za několik hodin. Plány na hromadné zatýkání, které prosákly, naznačují, že by to mohlo trvat devět dní,  či dokonce až dva týdny.

To by umožnilo, aby stejné týmy operativců zasáhly v relativně krátkém časovém období na několika místech. Řekněme, že by to místo jednoho dne trvalo pět. V takovém případě byste místo 500 000 lidí potřebovali jenom 100 000. Připomínám, že jsem po léta dostával velmi kvalitní brífinky o ohromných utajených skupinách, které jsou pro tento účel již na místech. Žijí a pracují v běžném oblečení, ale po většinu času trénují na tyto operace.

-KONEC VÝŇATKU-

Tento článek vyšel 8. září. Spekulovalo se o tom, že do těchto akcí by mělo být zapojeno něco mezi 100 000 a 500 000 operativců. O čtyři dny později se objevili Q, aby poskytli na tyto spekulace přímou odpověď.

 

297 000 operativců

Počet operativců, zapojených do nadcházejících hromadných zatýkání může být 297 000 — a Q naznačili, že se jedná o “nejpodrobnější vojenské plánování.” Dává to smysl, že budete potřebovat tolik operativců, abyste bezpečně a správně provedli operaci takového rozsahu a složitosti:

Když vycházíme z toho, že naše články jsou velmi populární a že pouze o týden později Q odhalili "Tajné kosmické programy", docela se může jednat o reakci na naše spekulace.

 

12. září: Bažina se snaží bránit

Zrovna uprostřed nejhoršího hurikánu, mířícího na Washington, DC, prezident tweetoval: “Bažina se snaží bránit:”

Totální panika v DC a velké Británii

Existuje mnoho postů od Q, kde je popisována panika ve Washingtonu, DC a tento z 19. září hovoří také o Spojeném království:

Q !!mG7VJxZNCI ID: 72b088 č. 3093117
Sep 19 2018 18:45:07 (EST)

PANIC IN UK
PANIC IN DC
PANIC IN UK
PANIC IN DC
Q

To jistě zapadá do cenzury ze strany masmédií, kterou teď vidíme. Je to zcela zoufalý pokus, při němž miliony lidí přicházejí o přístup k alternativním zpravodajským portálům, které mají rádi. Takové operace nemůžete dělat dlouho, neb se vám hezky vrátí.

 

Mělo to za následek velký výbuch nenávisti

Komentáře na sdělení Q Anona přetékají všemi druhy nenávisti poté, co Anon takto potvrdili existenci "Tajných kosmických programů". Byly tam, na 8Chan, také posty, kde byl můj obličej umístěn vedle Hitlera, i když se mohlo jednat o někoho, kdo nás podporuje a poukazuje na to, co probíhá.

   

V pořadu Jimmyho Churche se objevuje Corey Goode dva dny poté, co Q Anon zmínili "Tajné kosmické programy"

Další pozoruhodnou událostí bylo, že Corey Goode vystoupil v rádiovém pořadu Jimmyho Churche dva dny po tomto oznámení.  Zde je link na toto oznámení:

▶Anonymous  09/21/18 (Fri) 01:22:49 d6da9a  č. 3119242

Zdá se, že to zapadá.

Corey Goode se objevil v pořadu Jimmyho Churche "Fade to black" poté, co Q sdělili, že nejsme sami a že existují programy mimo dosah veřejnosti. https://www.youtube.com/watch?v=i2smxFqj6Oc

 

"Above Majestic" jde mnohem dál

Film "Above Majestic" se připravoval dva roky; začínalo se záznamy, shromážděnými Jordanem Satherem. Jsou tam málo viděné záběry Williama Tompkinse před smrtí, který odhaluje mnoho úžasných věcí o "Tajných kosmických programech". Původně jsem záznamy pro film natočil v někdy dubnu. Společnost  "Orchard Entertainment" to později chtěla distribuovat jako divadelní film.

Pak, když jsem viděl finální produkt a uvědomil si, co je potřeba,  jsem požádal, abych mohl znovu nahrát všechny mé sekvence z filmu. Znovu nahrávání proběhlo začátkem srpna.  Od té doby jsem viděl dokončený film týden před oficiálním promítáním.

 

Je to jako pilulka na léčení všeho

S klidem mohu říct toto:

Ještě nikdy nebylo v jednom filmu provedeno takové obsáhlé odhalení ve smyslu receptu „vše v jednom“.  Produkční společnost odvedla vynikající práci, když tam přidala různé další části, včetně věcí, o kterých jsem si nikdy nemyslel, že by je sehnala. Po 30. říjnu, kdy bude mít film premiéru, napíši další článek, který se bude podrobněji zabývat jeho obsahem.

S ohledem na neuvěřitelnou cenzuru ze strany masmédií, k níž momentálně dochází, nemohlo být načasování filmu vhodnější. V blízké budoucnosti uvedu pětitýdenní konferenci online, která se bude jmenovat  "Ascension Academy" (Akademie vzestupu). V mezidobí bude film "Above Majestic" působit jako šokující bomba pravdy, o kterou se můžete podělit s lidmi, kteří ještě spí, za běžnou cenu pronájmu filmu. Dopadlo to vlastně mnohem líp, než jsem si myslel. Poselství, které tlumočí informace od mnoha informátorů, je velmi přesvědčivé.

-pokračování-

Další díly