ODPOVĚDI Z ANDROMEDY (2)

Anonym

Anonym

autor

06.03.2019 Chanelling

Otázka: Žijí na jiných planetách bytosti jako my?

Odpověď: Ano. Etnické skupiny přišli na Zemi v době počátku kolonizace z různých koutů vesmíru.

 

Otázka: A co odlišní ET. Co jsou zač?

Odpověď: Existuje mnoho ras humanoidů o několik miliónů let starších než etnické skupiny známé na Zemi. Tyto humanoidi jsou starověké etnické skupiny žijící na planetách, které by se daly nazvat rájem. Od generace ke generaci mění a přizpůsobují svá těla realitě života na jejich planetách. Někteří se živí chlorofylem a vyvinuli typ fotosyntézy, jiní filtrují světlo přes atmosféru a jsou albíni bez melaninu v kůži. S tlustou tmavou a robustní kůží se chrání před nadměrným ozářením jejich Slunce. Vše závisí hodně na planetě a zvyklostech etnické humanoidní skupiny. V galaktické komunitě existuje více než 400 různých etnických skupin humanoidů, žijících v úplné harmonii.

 

Otázka: Existují na Zemi kolonie ET?

Odpověď:  Ano. Ale ne trvale. Existují dvě podmořské základny, které jsou domovem mnoha dopravních lodí a stanice v Antarktidě s kompletní infrastrukturou, která udržuje základní intergalaktickou podporu výzkumu a sklady s materiálem pro mnoho lodí z různých planet pro pobyt na Zemi. Mnoho poškozených lodí zachraňovaly týmy z antarktické základny.

 

Otázka: Žijete tu v něčem jako lidské domy ve městech?

Odpověď:  Ne. Jsem přiřazen k naší lodi, když chci být vzat zpět, naloží mě.

 

Otázka: Prostřednictvím teleportace.

Odpověď: Ano. Velmi jednoduché a rychlé.

 

Otázka: Proč nebyli někteří ET zachráněni. Osobně jsem byl svědkem zajetí cizince před 30-ti lety. A nebyl zachráněn.

Odpověď: Každá posádka přidělená lodi má digitální podpis svých fyzických těl uložených na začátku mise v palubním počítači. Pouze teleportuje tento přesný podpis. To zabraňuje kontaminaci lodě. Netransportuje se ani prach. Pokud má loď nehodu, jsou tyto podpisy posádky ztraceny. Existují databáze celé posádky. Ale bez původního počítače nelze nalézt a zachránit jednotlivce, kteří byly zajati a umístěni uvnitř budov. Když jsme obdrželi tísňový signál, nejbližší loď se pokusila zachránit posádku. Ale když havaruje bez volání o pomoc, nemůžeme moc dělat.

 

Otázka: Máte- li digitální podpis v počítači, můžete duplikovat libovolnou posádku pomocí databáze?

Odpověď: Ne. Počítač pouze čte a interpretuje data. Digitální podpis má dva stavy - ‚zelená‘ a ‚červená‘. Když jsem transportovaný podpis je v červeném režimu a když se vrátím, je v zeleném režimu. Neexistuje způsob, jak kopírovat můj podpis na zelené nebo červené režimy, protože jeden stav neutralizuje druhý. Data nejsou nikdy k dispozici, protože zelená šifruje data na červenou, a červená naopak. Když odejdu, můj podpis z posádky zmizí.

 

Otázka: Jak se mnou můžeš mluvit v mém jazyce?

Odpověď: Humanoidní mozek je jako transmiter kmitočtů. Když myslíte, myslíte ve svém vlastním jazyce. My máme systém mozku, který může používat vlastní překladače. Náš mozek pak odpovídá v jazyce vašeho mozku a takto použije hlasové dráhy a jazyk. Všechny rasy to nedokáží. Někteří používají elektronické zařízení se stejnou funkcí. V zajetí nemají způsob, jak komunikovat. Prostě přestanou jíst, aby zemřeli. Pro nás je těžké psát, protože se jedná se o mechanický proces, na který nejsem zvyklý. Ale mluvit není problém.

 

Otázka: Ve filmu o pitvě humanoida s výškou přes 1,5 metru vypadal ET podobně jako pozemšťan. Byl to podvod?.

Odpověď: V galaktické komunitě máme kolem 30-ti galaktických ras humanoidů přibližně této velikosti. Jsou velmi staří a inteligentní. S výborným vztahem k dalším rasám. Dvě mají malé výzkumné kolonie na Marsu.

 

Otázka:  Mezi členy galaktické komunity jsou některé masožravé bytosti, tzv. plazi.

Odpověď: Ano. Existuje mnoho ras, které konzumují zpracované živočišné bílkoviny na mnoha planetách v raném vývojovém stádiu s mnoha rasamiprimitivních zvířat ke konzumaci. Plazi jsou asi 20-ti poddruhů. Rasa v kontaktu s některými vašimi vládami je jednou z nich. Nejsou špatní, ale dělají mnoho nesprávných rozhodnutí podle okamžitých zájmů. Je to rasa, která se vyvinula k bodu, kdy se může připojit ke galaktické komunitě a získat přístup k technologiím kosmického cestování, které předtím neměly. Způsobují problémy.

 

Otázka: Nemůžete zasáhnout, když chcete?

Odpověď: Nemůžeme zasáhnout na základě vlastní iniciativy. Pouze řešit následky komunikované s komunitou. Zásah je proveden, pokud je to nezbytné. Rasy jsou suverénní, Země zatím není součástí komunity. Nemůžeme zasahovat.

 

Otázka: Mateřská loď a město na Měsíci?

Odpověď: Před dlouhou dobou byly na Měsíci usazené různé rasy. Diverzita života na Zemi je na několika tisících planetách ve vesmíru. Mají více vody. Pár jich má teplotu vhodnou pro kapalný stav vody. Některé rasy bojovaly o kontrolu nad Zemí, v té době neexistovala komunita Galaktika, aby stanovila pravidla. Komunita Galaktika existuje pouze 11 milionů let. Na Měsíci předtím proběhly nějaké boje a na jeho povrchu je množství velkých transportních lodí a malých zničených lodí a ruin. Ve velmi dobrém stavu jsou zdejší podzemní základny, některé jsou opuštěné, jiné pracují. Měsíc by měl být poblíž Země v mnoha dalších miléniích. Doufáme.

 

 Otázka: Děláte kruhy v obilí?

Odpověď: Většinou turistické lodě. Občas sledují reakce lidí. Občas ukazují, co ví o minulosti Země, když tu existovali. Každá kultura, která zde existovala, měla vlastní design. Jsou jako dárek. Pro tvorbu používají magnetické paprsky, které lokálně zvýší míru gravitace, takže se stéblo ohne. Magnetický efekt.

 

 Otázka:  Jsme dost rozvinutí na členství v galaktické komunitě?

Odpověď: Zatím ne, ale někteří z vás jsou velmi chytří, zajímaví, přátelští a schopní absorbovat hi-Tec s dobrým záměrem. Bohužel mnoho pozemšťanů má stále nedostatky a jsou bojovní.

 

 Otázka: Co naše snaha objevovat vesmír.

Odpověď:  Hemžíte se, pošetile odpalujete věci na Měsíci. Nemáte respekt a vaše vlády mají zakázáno budovat základny. Vaše vlády ví o existenci měst a pořídili mnoho záznamů. Máte opuštěnou základnu na orbitě Marsu, kterou několikrát navštívili důstojníci z Marsu. Současná pozemská civilizace není vítána na žádném vesmírném tělese, kde je aktivita jiných ras. Nová pozemská komunita by se měla v tomto století připojit ke komunitě podílet se na mimozemských aktivitách.

 

 Otázka: Je možné spolu mluvit pravidelně?

Odpověď: Naše technologie nejsou kompatibilní.

 

 Otázka: Co přesně tu děláte?

Odpověď: Monitorujeme místní podmínky, katalogizujeme informace o pozemské komunitě, regionu a seismické aktivitě. Dohlížíme na vrty v nestabilních vrstvách v hloubce 1- 3 km prováděné vaší vládou na mořském dnu, s komunitou zkoumáme možné důsledky.

 

 Otázka: Věříte na tvůrce vesmíru?

Odpověď: Význam boha je harmonie, pohoda, bezpečí? Galaktika sleduje vše, co není v rovnováze, tj. blízko bohu. Můžeme být malou částí boha a každý den hledat nový vlastní ráj.

 

 Otázka: Vaše zdravotnictví může léčit pozemské nemoci?

Odpověď: Ano, pokud bude přeprogramováno. Náš systém organického fitness s vašimi vlastními buňkami může rychle přestavět orgány. Náš genetický výzkum přispěl všem rasám. Během několika málo minut dokážeme dekontaminovat kohokoli.

 

 Otázka: Máme zprávy o lodích z Plejád, které v příštím měsíci přistanou ve velkých městech. Je to pravda?

Odpověď: Jsme z Andromedy, galaxie 2,9 milionu světelných let od Mléčné dráhy. Máme velký zájem o Mléčnou dráhu, protože se v blízké budoucnosti spojíme jako jedna velká galaxie. Naše planety dosud nebyly vašimi vědci katalogizovány. Plejády jsou velmi blízko Zemi, pouze 440 světelných let. Velká civilizace má hlavní sídlo na planetě Alderon. Jsou úžasná a rozvinutá společnost. Aktuálně se starají o přežití několika kolonií humanoidů, včetně Země. Dokáží přistát na Zemi během několika hodin. Některé z jejich kosmických lodí operují v dosahu vaší sluneční soustavy. Nevím, zda přijdou. Pouze pokud budou mít zvláštní příkaz k zásahu na Zemi. Pokud přijdou, zůstanou maskovaní. Pomáhají při čištění. Všichni tu pravděpodobně budeme. Dvě další planety se stěhují ze stanoviště.

 

 Otázka: Pokud některá z našich vlád zaútočí, odpovíte?

Odpověď: Není šance ani s primitivními atomovými zbraněmi. Reptiliáni doporučují vašim vládám připravit se na změnu. Elita vašich vlád uzavřela s plazy z galaxie NGC300 dohodu, která nebude trvat dlouho. Chtějí se přistěhovat, a aby elita udržovala plnou kontrolu nad zbytky humanoidů. Pro obě civilizace na planetě není prostor. Většina lidí by podle jejich plánů měla být eliminována. Vaše současné vlády se na to připravují 20 let. Reptiliáni se o to neúspěšně pokouší téměř 70 let. Nejsou špatní, ale někdy používají neortodoxní metody, aby získali to, co potřebují. V některých koloniích na vyčerpaných planetách jsou v průšvihu a nemají kam se přesunout. Země má pro ně extrémně příjemné prostředí. Udělají vše pro to, aby sem přišli. Používají chamtivé vůdce vaší civilizace k vyřešení problému s přebytečnými lidmi na planetě. Pokud žijete ve spravedlivé společnosti, nikdy se to nestane.

 

Otázka: Komunita Galactica neudělá nic, aby zabránila vyhlazování lidí?

Odpověď: Plazi a jejich partneři, lidští vládci, očekávají eliminaci přírodními katastrofami. Pokud bude genocida probíhat bez kontroly, naše komunita přijme vhodná opatření. Plejáďané mají s plazy i jiné tření. Jedním z mých úkolů je sledovat možnou sabotáž na zranitelných místech na planetě, která by způsobila katastrofu, která může být považována za přirozenou.

 

Otázka: Je šance komunikovat veřejně.

Odpověď: Pouze tehdy, když obdržíme oprávnění k přímému kontaktu. Ve velmi krátké době si budete vědomi, že jsou tu z Plejád, Andromedy, systému Aldebaranu (72 světelných let). Používají přepravní portály komunity Galactica. Bez ohledu na různé vzdálenosti, dorazí přibližně ve stejnou dobu. Všechny tyto komunity chtějí pomoci. Já mám čas jen sporadicky, když nemám práci. Nikdy nevím, kdy mě zavolají zpět. Když mi na zápěstí bliká malé světlo, je to signál, abych se izoloval a teleportoval.

 

Otázka: Můžete nám pomoci při výzkumu chorob, jako je rakovina, AIDS?

Odpověď: Vaše choroby jsou následkem otravy vašich těl tím, co produkují a konzumují. Průmysl používá látky, které nejsou pro lidské tělo v dlouhodobém horizontu zdravé. Jiné choroby šíří vaše vlády vědomě. Nemoci jsou podle obchodních zájmů.  Měli byste se zaměřit na zdroje těchto problémů, nikoli na následky.  Naše technologie by je mohly zcela vyloučit, ale stále není povoleno komunikovat. Brzy to bude možné

 

Otázka: Mohlo by mezi našimi planetami docházet k výměným pobytům. Podle jakých kritérií?

Odpověď: Po zahájení vztahu by to po fyzické a psychologické přípravě mohlo být dobré. IQ bude důležité podle navštívené lokality, u zdraví je váš obranný systém stále podněcován zvnějšku dovnitř. Proaktivní imunitní systém bude mutaci každého možného předvídat. Zdraví nebude problém.

 

Otázka: Jedl jsi ty, nebo kterýkoli jiný člen posádky na Zemi?

Odpověď: Ano. Některé zpracované tekutiny z některých druhů ovoce. Máte zde mnoho chutných věcí. Jedna z mých nejoblíbenějších věcí je med, který analyzujeme. Je to výživný produkt a chemicky fantastický. Malé bytosti z kolonie na Marsu tu med pravidelně shromažďují a s dalšími přírodními produkty z vašich lesů jej posílají do jiných kolonií. Váš med je používán v celé galaxii.

 

Otázka: Jak byla zastavena rotace Měsíce, takže dnes je k Zemi obrácen stále stejnou stranou.

Odpověď: Váš Měsíc je jeden z největších v poměru k mateřské planetě. Nikdy neměl rotaci. Byl vytvořen z části magmatu během srážky Země s velkým asteroidem v době formování kůry. Síla gravitace Země přitáhla hodně tekuté železné rudy na stranu, která směřuje k planetě. Kvůli železnému jádru mimo centrum se nebude měsíc otáčet.

 

Otázka:  Pokud zemřu, co můžu očekávat?

Odpověď: Okamžitě, ještě v rámci aury planety, si uvědomujete dimenzi. Jsou zde organizace, které vás budou instruovat o dalších krocích. Je zde cosi jako velká stanice, kde zůstanete, dokud nedostanete další informace o svém odjezdu k novému místu rozvoje. Jsou zde frekvenční portály pro místní transfer řízený vaší Erou (Země). Je zde psychologická pomoc pro ty, kteří mají poruchu způsobenou nevědomostí o procesu. Obsluhu portálů často zajišťují modré bytosti. Neznáme jejich původ, jsou nesmírně staré a žijí v aurách všech planet, které podporují život. Na naše standardy je jejich společnost příliš pokročilá.

I vyspělé rasy jsou si stále vědomi univerzálního kontextu a respektu k vesmírným pravdám. Jste nedílná součást něčeho mnohem většího. Nic se ve vesmíru neztratí. Vše se jen přesunuje na jiná místa. Moje kosmická loď je nyní v místě nazývaném Tokelau a zkoumá podmořský zlom. Budu se muset vrátit do práce. Zítra vyzvedáme na základně v Antarktidě zásoby a pak budeme poblíž ostrova Trinidad v Atlantiku, kde se setkáme s další lodí naší flotily, která je tu na misi. Je to krásná planeta. Zaznamenáváme každý detail pro srovnávací atlas změn, které mohou nastat.

 

Otázka: Jak začne přechod. Co bude první?

Odpověď: Existuje mnoho proměnných. Vaše společnost je velmi zranitelná. Ekonomika, logistika, komunikace je založeno na vašich nedávných úspěších, ne na pevném základu. Pokud odstraníte vaše satelity, může to způsobit chaos a vrátit společnost o mnoho desetiletí zpátky. Malé magnetické narušení sluneční erupcí nebo malá odchylka v gravitaci způsobená obrácením polarity může způsobit, že vše na oběžné dráze odletí do vesmíru. Poloměr Země pomalu roste, jak sopečná hmota tlačí na kůru. Jakmile bude materiál uvolněn, zvětší se objem nejméně 3x.

To je důvod, proč se měsíc vzdaluje od Země o 1-3 cm ročně. Během krátké doby bude růst o něco rychleji, což způsobí, že měsíc také rychleji přejde do bodu rovnováhy. To může stačit k narušení oběžných drah všech vašich družic. Vedlejší účinky rychlého nárůstu kůry – zemětřesení, tsunami, atmosférická nestabilita, která také způsobí kolaps všech činností vaší společnosti po dlouhou dobu adaptace nebeských těles. Velký vliv budou mít i vesmírná tělesa, která v následujících měsících projdou sluneční soustavou. Další proměnnou jsou akce vlády a extrémistů kvůli urychlení vylidňování.

 

Otázka:  Na planetě je toho poměrně dost. Pronajímáte lodě k transportu?

Odpověď: Existují limity a je mi to líto. Časem ale budete moci využít technologie k poznání dalších míst. Místa, která znám já, se ve vesmíru vejdou do zrnka písku.

 

Otázka:  Proč Stonehenge?

Odpověď: Zdejší kruhy v obilí se objevují, protože je navštěvují lodě.  Místo používaly kosmické lodě s magnetickým polem jako startovací a přistávací rampu. Při pomalém vzletu, který spotřebovává hodně energie, hoří téměř všechno v blízkosti, takto se to minimalizovalo. Místo bylo určeno pro parkování kosmických lodí. ET levitací přepravovali a vztyčoval kameny, místní kmeny speciálními nástroji upravovaly terén podle potřeby, ale nepochopili, co se dělo. Humanoidní rasa měla výšku 3,5 metrů. Měla problémy s další místní rasou a opustila tento solární systém. Místo je symbolem této rasy. Stejný systém byl několikrát použit cizinci v Egyptě, Orientu a Americe.

 

Otázka: Nibiru?

Odpověď: V solárním systému skutečně existuje planeta s oběžnou dráhou delší než 3600 let. Sumerové se domnívali, že Annunaki jsou z této planety. Nejsou, neobydlená planeta stráví většinu své oběžné dráhy při extrémně nízkých teplotách a v úplné tmě. Změnu magnetických pólů Země způsobují změny hemisféry galaxie. Pokud nakreslíte čáru od středu k okrajům galaxie, vidíte, že má horní a dolní hemisféru jako Země. Vír na severu způsobuje víření v protisměru na jižní polokouli.

Pokud Země překročí hranici rovníku galaxie, mění se magnetické póly. To bude koncem roku 2012. Poté se magnetické pole Země začne přepínat, když se pole v daném okamžiku střídají, jsou téměř nulové. Tento proces výrazně snižuje ochranu Země proti částicím vysílaným Sluncem. Nastanou velké změny v klimatických a oceánských proudech, hurikány a tornáda. Nibiru bude nejblíže Zemi ve vzdálenosti 1,5 násobek vzdálenosti ke Slunci. Je 3x větší než Země. Způsobí nestabilitu na povrchu Slunce a zvýší intenzitu slunečního záření. Je součástí změn.

 

Otázka: Znáš rasu Zetas, která dokáže měnit dimenze předmětů a procházet zdí?

Odpověď: Ne. My nemůžeme střídat dimenze, ve kterých žijeme. Jediné bytosti, které vědí, jak žít v jiné dimenzi, jsou modré bytosti. Jsou velmi rozvinutou rasou, ve vesmíru musí existovat mnoho takových ras, ale známe jen tuto. V komunitě Galactica neexistuje žádná rasa, která by prostě mohla projít stěnami.

 

Otázka: Co víš o duších a duchách, kteří s námi komunikují.

Odpověď: Duše jste při vstupu do zemské aury, kdy čekáte na návrat zpět do dimenze. Pro komunikaci s nimi existují dva extrémy.

1. Duše jsou v auře planety, ale stále velmi spojeni s nedávno uzavřenou inkarnací, jejich frekvence nejsou vyladěné a visí v dolní zóně aury, dokud nejsou zachráněny modrými bytostmi, nebo

2. Jsou již v komunitě a jsou schopny předávat myšlenky někomu naladěnému na stejný kmitočet na Zemi. To je velmi vzácné, je větší šance na mechanické ovládání mysli korespondenčního média, které může psát text a diktované zprávy. Používání mluveného slova je téměř nemožné. Pohybovat objekty napříč dimenzemi je zcela nemožné. Pokud se vrátíš z dimenze aury, zapomeneš, co se tam stalo, a také co se stalo předtím, protože vzpomínky jsou v jiné dimenzi. Lze přinést zpět jen vlastnosti dosažené ve vývoji při vaší předchozí inkarnaci. Tyto jsou vtištěny ve vašem genu. Potomci budou dědit váš pokrok a budou přicházet více a více pokročilé generace. Při narození se vrátí paměť, protože se budete se vracet k této konkrétní dimenzi, kde jsou vaše vzpomínky.

 

Otázka: Odkud jsou pozorované kosmické lodě?

Odpověď: Na území, které není regulováno komunitou Galaktika, není vyžadováno povolení. Mezi více než 50-ti rasami, které zde cirkulují, jsou nejvíce znepokojující Reptiliáni, kteří jsou v kontaktu s vašimi vůdci. Ostatní se nedostávají do přímého kontaktu, jen náhodou, nebo omylem.

 

Otázka: Je možné, že s technologií od reptiliánů zde vyrábíme kosmické lodě?

Odpověď: Ne. Technologie jim nepatří. Jsou poskytovány komunitou Galactica a jejich poskytování je penalizováno. Komunita je jediným výrobcem antikarbonové jednotky, použité jako palivo. Reptiliáni nevyrábějí nic podobného, vyměňují vše za suroviny. Na Zemi mohou vlády použít tyto lodě, pouze pokud jim reptiliáni postoupí vlastní lodě. To by neriskovali. Ale nebrání jim to předávat starší technologie na jiné palivo, které jsou i tak daleko před vámi. Dají se používat pro cestování v rámci solárního systému. Reptiliáni v loňském roce likvidovali mnoho starých lodí na svých planetách.

 

Otázka: Na jakém pohonu je založená stará technologie?

Odpověď:  Pro navigaci také využívá magnetismus. Rozdíly spočívají v schopnostech a manévrovatelnosti, využívají potenciální rozdíl v horní a spodní části magnetického pole. Mají čtyři cívky v horní části a čtyři ve spodní. Tyto cívky s vysokým průtokem byly napájeny generátorem s perpetuálním pohybem, který po celou dobu žhnul.  Jako gyroskop s trvalou rotací. To zase bylo napájeno chemickou baterií s vysokou kapacitou (až 10 let). Nyní používáme systém řízených magnetických paprsků bez přistávacího a startovacího magnetického pole. Životnost je shodná s lodí.

Antikarbonová jednotka je extrémně silná, lze ji použít pouze jako pohonnou jednotku. Její zapouzdření a izolace jsou nezranitelné a odborný popis má pouze komunita Galactica. Při jejím zneužití by se během několika minut zničila celá planeta na černou díru, protože síla, kterou mohou generovat, je téměř neomezená.

 

Poznámka: Informace zde obsažené, ani zdaleka nemusí korespondovat s názory a poznatky naší redakce. Editor vydání

-pokračování-

Další díly