ODHALENÉ CHEMTRAILS: STÁT VE STÁTĚ A PROJEKT "NEW MANHATTAN" (6)

Kirby Peter A.

Kirby Peter A.

autor

10.04.2019 Tajné projekty

Podle Davida Victora a jeho životopisu u "Brookings Institution and UC San Diego biographies", je on sám: “...profesorem mezinárodních vztahů na Škole pro globální politiku a strategii a ředitelem Laboratoře mezinárodního práva a regulací. (ILAR). Victor je spoluzakladatelem ILARu a pracuje v oblasti právní úpravy, týkající se změny klimatu. Než začal pracovat na fakultě Kalifornské univerzity v San Diegu, byl Victor profesorem na právní škole ve Stanfordu, kde vyučoval právo, vztahující se k energetice a životnímu prostředí.” Dále pokračuje: „Jeho výzkum se zaměřuje na regulaci průmyslu a na to, jak regulace ovlivňuje fungování hlavních energetických trhů. Dvojím způsobem rozumí vědě, která je za změnou klimatu, i tomu, jak pracuje veřejná politika doma i v zahraničí. ”

Také je spoluředitelem "Velké dekarbonizační iniciativy" na Kalifornské univerzitě v San Diegu, přidruženým profesorem klimatologie a vědy o atmosféře a fyzikální oceánografie ve "Scrippsově oceánografickém institutu Kalifornské univerzity" v San Diegu a spolurozhodujícím vedoucím "Cross-Brookingsovy iniciativy" ohledně energetiky a klimatu v "Brookingsově institutu" a  vedoucím přispěvatelem  mezivládní komise OSN o změně klimatu. Victor je členem poradního výboru časopisu "Nature", který se věnuje zkoumání globálního oteplování s názvem "Přirozená změna klimatu" a členem komise časopisu "Climatic Change" (Změna klimatu). Victor je také autorem knihy z roku 2011, nazvané ‘Patová situace s globálním oteplováním’ kde říká, že řešením domnělého, člověkem způsobeného  problému globálního oteplování je geoinženýrství.

David Victor

Victor získal doktorát na "Massachussetském technologickém institutu" v roce 1997 a titul bakaláře na Harvardu v roce 1987. Pak se stal vědeckým výzkumníkem v "Projektu enviromentálně kompatibilnícn energetických strategií" na "Mezinárodním institutu pro analýzy aplikovaných systémů". Mezi léty 1998 a 2009 byl Victor výše postaveným spolupracovníkem Roberta W. Johnsona juniora,  pr

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly