ODHALENÉ CHEMTRAILS: STÁT VE STÁTĚ A PROJEKT "NEW MANHATTAN" (5)

Kirby Peter A.

Kirby Peter A.

autor

09.04.2019 Tajné projekty

Člen "Rady pro zahraniční vztahy", Granger Morgan, přispěl ke zprávě, která vycházela  ze schůzky "Mezivládní expertní komise o změně klimatu a geoniženýrství", která se konala v Limě, v Peru. Doporučuje, aby „byly do stratosféry vloženy malé, reflexní částice“. Členka Rady, Katharine Ricke (vyslovuje se jako ‘reich’) publikovala v srpnu 2011 doktorskou tezi s názvem “Charakter vlivů a implikací návrhu pro ovlivňování  slunečního záření, což je forma klimatického inženýrství“, v níž vyslovuje názor, že ovlivňování slunečního záření formou geoinženýrství by mohlo být dobrým nápadem.

Členové Rady Frank Loy, Granger Morgan a David G. Victor, ti všichni se v roce 2011 podíleli na velké zprávě pracovní skupiny Centra politiky dvou politických stran o výzkumu sanace klimatu s názvem: “Geoinženýrství: národní strategický plán pro zkoumání potenciální efektivity, proveditelnosti a dopadů technologií pro sanaci klimatu.“ Autoři uvádějí, že „by mohlo být žádoucí, či dokonce nutné zorganizovat mezinárodní letky letadel, satelitů a hardwaru a také mezinárodních zdrojů pro jejich financování a řízení.“

Člen Rady jménem Jay Apt napsal v roce 2012, spolu s předním geoinženýrem Davidem Keithem dokument s názvem “Analýza nákladů na dopravní systémy pro reflexní modifikaci stratosféry“, v níž autoři píší o rozstiřikování 1-5 tun materiálů z letadel ve výšce 18-30 km každý rok. Nejvhodnější podle nich pro tento účel je ‘747-400.’ Boeing 747, je blízký příbuzný letadla typu Boeing KC-135, který autor identifikoval jako typ, který bude s největší pravděpodobností nejvíc využíván v letkách chemtrailsovacích letadel.

M. Granger Morgan

Na jaře 2013 člen Rady - Granger Morgan a dva spoluautoři publikovali článek v časopise "Issues in Science and Technology" s názvem:  “Potřebné: pokyny pro výzkum ovlivňování slunečního záření“.  V něm se zasazují za výzkum geoinženýrství, žádají federální vládu o pomoc a píší, že „malá letka speciálně navržených letadel by mohla do stratosféry dop

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly