NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (4)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

publikováno: 09.01.2018 kategorie: Konspirační teorie

Deset klíčových insiderů/informátorů

Poté, co jsem se setkal s většinou z 39 insiderů v projektu "Odhalení" v roce 2001, včetně Carol Rosin, jsem se od roku 2003 dostal do kontaktu s mužem, který chtěl být nazýván Danielem. Daniel je jen jeden z řady insiderů, kteří mi poskytli fascinující informace o tajných programech týkajících se UFO, které probíhaly. Informace, které se mnou sdílel každý insider, jsou skutečně rozsáhlé. Jakékoliv obstojné shrnutí toho, co jsem se dozvěděl, je vysoce na rámec tohoto článku. V druhé polovině mé nové knihy "The Ascension Mysteries" jsem shrnul mnoho klíčových insiderů a jejich tajemství. Zde je hrubý seznam deseti nejdůležitějších zasvěcených osob/insiderů, se kterými jsem se setkal, rok, kdy to začalo a velmi stručný přehled něčeho z toho, co mi řekli.

  • 2003: DANIEL. Sedadlo z havarovaného UFO bylo propojeno s napájecím zdrojem a vytvářelo portály umožňující cestování v čase a prostoru.

  • 2007: BRUCE. Pracoval v oblasti 51. Hoaglandův vrchní informátor odhalil/prozradil sklu podobné dávné ruiny, které byly nalezeny po celé naší sluneční soustavě.

  • 2007: HENRY DEACON. Tvrdil, že pracoval na Marsu a dalších základnách/stanicích, opravoval pokročilé technologie a setkal se s několika ET/mimozemšťany.

  • 2008: BOB DEAN. Důvěrně mi řekl, že cestoval skrze portály, a že je to cítit jako náhlý, mírný elektrický šok v těle.

  • 2008: JACOB. Tvrdil, že navštívil více než 2000 lokalit mimo planetu a osobně viděl více než 400 různých typů ET/mimozemšťanů. Velmi vysoce postavený.

  • 2008: EMERY SMITH. Osobně se podílel na autopsii asi 3000 různých mimozemských těl v Sandia, v Los Alamos / Kirtland AFB.

  • 2009: PETE PETERSON. Potvrdil obrovský, vysoce technologicky vyspělý tajný kosmický program (SSP), interakci/spolupráci se 14 různými typy ET/mimozemšťanů, včetně plazovců.

  • 2010: MARK. Návrhář aeronautiky, kterého jsem potkal díky Petovi a který má/zná osm různých způsobů generování antigravitace a pracoval s ET v oblasti 51.

  • 2014: COREY GOODE. Poskytl nám mnohem podrobnější/detailnější informace o SSP načrtnuté Deaconem, Deanem, Jacobem a Petersonem. V roce 2015 vyšel na veřejnost.

  • 2016: WILLIAM TOMPKINS. Veterán z druhé světové války, který zpovídal americké špióny v německém SSP. Dozvěděl se o mimozemských reptiliánech/plazovcích, pomohl vyvinout plavidla SSP.

 

Ne každý vystoupil

Každý z těchto insiderů se mnou sdílel obrovské množství informací - často tolik, že by naplnily celé knihy, aniž byste se někdy nudily. Až dosud Daniel, Bruce, Jacob a Mark nikdy nevystoupili, a řekli velmi málo, pokud vůbec něco, někomu jinému. Deacon se krátce objevil v roce 2009 a pak se stáhl do ústraní. Odmítl všechny moje žádosti, abych znovu promluvil. (http://projectcamelot.org/henry_deacon.htmlorg/henry_deacon.html) Mark naznačil potenciální otevřenost k vystoupení na veřejnost, ale ještě k tomu nedošlo. Při správném financování bychom mohli vyvinout antigravitační pohonné systémy. Nedávno jsem dal Emerymu Smithovi psedonymum Paul. On zůstal ve skrytu, dokud minulý týden nevyšla jeho debutová epizoda v "Odhaleném vesmíru".

Výhrůžky smrtí vedly Emeryho k tomu, že se bezpostředně před a po natáčení se mnou podělil o mnohem víc informací, než jsem od něj kdy slyšel. Ze stejného důvodu jsem se jen krátce zmínil o tom, o čem mluvil v "The Ascension Mysteries". Bylo několik rozhovorů, které jsme spolu vedli, když mě v roce 2012 navštívil, a u kterých jsem si přál, aby se nahráli pro potomky/příští generace. S tím, co bylo řečeno, tak diskuse, které jsme právě měli před kamerou, byly mnohem, mnohem lepší. Všichni zaměstnanci společnosti Gaia říkali, že to bylo jedno z nejúžasnějších svědectví týkající se odhalení, které kdy slyšeli.

 

Emery neměl jinou možnost, pokud chtěl žít

Emery byl v podstatě přinucen vystoupit na veřejnost poté, co mu ukradli vše, co vlastnil a po čemž následovala čelní srážka, která totálně zdemolovala jeho vozidlo a téměř ho zabila. Obě tyto události se objevily velmi brzy poté, co jsem vypustil části toho, co mi řekl pod pseudonymem "Paul". K vloupání došlo pouze krátce na to, co se odstěhoval z mého domu, kde u mne dva měsíce pobýval poté, co utrpěl řadu zničujících nezdarů. K následné čelní srážce došlo jen 30 minut poté, co jsem publikoval další článek s více informacemi, které jsem od něj získal. Druhý řidič záměrně přejel do jeho pruhu a zrychlil, jak jsme popsali v předchozích článcích. Bylo to velmi podezřelé. Dostali jsme zprávu.

Emery už prokázal své dovednosti v autopsii mimozemšťanů ve filmu "Sirius", kde pracoval s Dr. Stevenem Greerem na získání vzorků z humanoida z Atacamy. Pro případ, že jste zmeškali tento fascinující příběh, tak zde někteří vedoucí světoví genetici potvrdili, že tato drobná, skrčená mrtvola nebyla deformovaným plodem. Podobalo se to člověku/humanoidu, ale mělo to velmi neobvyklé vlastnosti/charakteristiky, včetně mnohem větší lebky a dalších abnormálních skeletálních rysů. DNA test ze vzorku odebraného Emerym skončil prokázáním asi 88%  lidských vlastností/charakterisktik - a až 12%  bylo "anomálních". Když se na to podíváte, můžete snadno pochopit, proč. (viz. foto výše)

Gaia stále čeká na výsledky podobných testů z několika tříprstých humanoidních mumií nalezených v Peru. Ty byly v tomto případě mumifikovány směsí křemeliny, která vytvářela na tělech bílý prášek.

-pokračování-

Další díly