NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (3)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

publikováno: 06.01.2018 kategorie: Konspirační teorie

Volání po vyšetřování kongresem

Dne 21. prosince bylo oznámeno, že Harry Reid volá po vyšetřování fenoménu UFO kongresem. "12/21: Senát Harry Reid vyzývá k projednání UFO Kongresem". (http://www.lasvegasnow.com/news/i-team-pentagon-ufo-study-catches-enttention-of-congress/885843051)

"Nevím nic o exotických materiálech, ale hodně se o tom mluví," řekl Reid. To, co ví, je, že exploze zpráv o problematice UFO zaujala pozornost Kongresu. Reidův telefon začal okamžitě zvonit, volali mu lidé z Kongresu a z podnikatelské komunity, kteří se o předmět vždy zajímali, ale měli strach to připustit. Reid si myslí, že toto může být správný čas znovu zahájit formální vyšetřování. To je přesně to, co projekt "Odhalení" a jeho 39 svědků požadují od roku 2001 ... a nikdy k tomu nedošlo. (http://www.disclosureproject.org/congress.shtml)

Joooo, časy se mění…..

 

Vyprávění o „mimozemské hrozbě“

V komunitě UFO je obrovská, téměř jednostranná obava, že by to vše mohlo stavět na nějakém příběhu "mimozemské hrozby". V roce 2001 jsem se zúčastnil původního projektu "Odhalení" jako pozvaný VIP poté, co jsem se pár měsíců předtím dvakrát objevil v pořadu Arta Bella. Na této události Carol Rosin odhalila, že kdyby někdy skutečně Deep State hrozila porážka, tak by jeho finální konečná hra zahrnovala falešnou/hoaxovou "invazi mimozemšťanů". To jí na svém smrtelném loži přiznal zakladatel NASA a bývalý německý vědec Wernher Von Braun.

Věděl tehdy, že Deep State měl připravené/umítěné plavidlo vytvořené pomocí zpětného inženýrství, které by mohlo způsobit, že by "mimozmská invaze" vyadala zcela uvěřitelně - a naprosto zničujícím způsobem. Ve světle toho, co nyní víme od skupiny, kterou nazýváme Aliancí (více o tom níže), se zdá velmi nepravděpodobné, že by se tato "Mimozemšťani 9/11" vůbec mohla stát. V tomto okamžiku se zdá, že odhalení je spíše nástrojem, kterým se snaží odvrátit/rozptýlit pozornost veřejnosti ...  od epického vystavení temnot v rámci Deep State, které budujeme. Zatčení a obžaloby se dosahují až k některým lidem na nejvyšší úrovni - kteří sedí na těchto tajemstvích o UFO již 70 let.

 

Tento příběh se skutečné šířil internetem

Dále jsme se dozvěděli od hlavní autorky původního článku z New York Times, Leslie Keanové, že po jeho vydání byl článek na webu NYT číslem jedna. To ukazuje, že v MSM (mainstreamu) se toto skutečně stalo nesmírně populárním příběhem - zastiňujíce všeho ostatní v celém jejich arzenálu.

 

Trochu rekapitulace

Co se vlastně děje? Proč teď? A kdo nebo co je to Aliance? V případě, že je toto vše pro vás nové, tak moje účast na projektu "Odhalení" nebyla začátkem mého přímého zapojení do této komunity. Už od roku 1993 mám přístup k různým insiderům/informátorům s vysoce klasifikovanými/utajovanými informacemi. Od roku 2018 budu online/zapojený výzkumník UFO už 22 let. Během této doby jsem získal důvěru mnoha insiderů/informátorů.Součástí toho, jak jsem to tak dlouho "dokázal", je to, že je schopen zachovávat mlčenlivost, když jsem o to požádán.

Jak se zdá, tak uchovávání určitých věcí v soukromí mi také dává vynikající prostředky k přístupu a vyhodnocení nových zasvěcených osob/insiderů/informátorů. Mnoho, mnoho lidí přišlo s falešnými vyprávěními/příběhy. A já, podle mých nejlepších schopností, nikdy nebudu upozorňovat na někoho, kdo to dělá. Jedním z nejlepších způsobů, jak může Deep State zničit důvěryhodnost badatele/výzkumníka, je vytvořit falešného informátora a poté zničit jeho důvěryhodnost poté, co ho komunita přijala a uvedla ve známost.

 

Brífink vysokých úrovní NASA v roce 1993

Vše to pro mě začalo v roce 1993, kdy mi můj přítel ze školy prozradil, že jeho profesor fyziky po většinu sedmdesátých let pracoval na vyšších úrovních NASA. Tento profesor potvrdil celé své třídě, že UFO jsou skutečné. Neřekli nám pravdu, protože "oni" se báli masové, veřejné paniky ... tak to řekl. Můj přítel měl po hodině dovouhodinový soukromý brífink/rouhovor s učitelem, kde získal mnohem podrobnější informace, než které obdrželi ostatní studenti. Brzy poté, co k tomu došlo, jsem se dozvěděl všechny podrobnosti.

Tohle byla "jiskra", která zapálila mou celoživotní snahu odhalit pravdu o fenoménu UFO. Dohledal jsem si profesora, který je nyní zesnulý, a potvrdil jeho službu v NASA. Nesdílím jeho jméno kvůli soukromí jeho rodiny. Profesor říkal, že mu bylo dovoleno o tom takto individuálně mluvit s lidmi, ale všechno by popřel, kdyby se ho na to někdo někdy znovu zeptal. Také řekl, že "oni" nikdy nedovolí, aby se tento příběh stal zprávou v New York Times. Dokážete si představit, jak jsem byl vzrušený, když mi 16. prosince 2017 zavolal můj bratr. Ještě jsem ten den neviděl novinové titulky. Konečně se to stalo!

 

Takže co to znamená …..

Nyní, když New York Times skutečně uveřejnil příběh, který nám říká, že UFO jsou skutečné a že jsou mimozemského původu, jsme jednoznačně dosáhli velmi jedinečného okamžiku. Něco se posunulo/pohnulo, a to způsobilo, že toto žárlivě strážené tajemství bylo konečně uvolněno/vypuštěno. Skutečný/pravdivý příběh o tom, co se ve skutečnosti ve světě děje, je velmi hluboký. Pokud jste v tomto noví, tak to, co vám chci říct, vám může trochu víc připadat jako zpracování úžasného konspiračního sci-fi filmu.

Přesto mnozí lidé právě teď bojují a umírají ve "stínové světové válce" a většina z nás o tom vůbec neví. Tato válka zahrnuje technologii pro manipulaci s povětrnostními podmínkami/počasím, která je odpovědná za nedostatek deště v jižní Kalifornii již přes 250 dní, což vede k obrovským požárům. Mě osobně to zasáhlo 6. prosince, kdy se na našich telefonech rozezněly děsivě hlasité sirény nouzového vysílacího systému - a hrozila nám možná bezprostřední evakuace. Naštěstí jsme byli v pořádku. Navzdory kouskům, které sbíráme, tato válka nyní dosahuje ohromujícího a velmi pozitivního závěru.

 

Potvrzení

Téměř všechno, co jsem slyšel ve svém počátečním odhalení z roku 1993, bylo o čtyři roky později potvrzeno v "The Day After Roswell" (Den po Roswellu) plukovníkem Philipem Corsem. Tento plukovník byl osobně zodpovědný za to, že převzal klíčové položky z vraku v Roswellu a přidělil/zadal je dodavatelů obrany jako "zahraniční technologie". Na konferenci UFO v Connecticutu v listopadu 1996 jsem se setkal s dalšími zasvěcenci/insidery - včetně úředníka/pracovníka z Lockheed, který znovu potvrdil to, co profesor řekl mému příteli. Všichni, včetně Corsa, říkali, že se havárie v Roswellu skutečně stala a že pomocí metody „zpětného inženýrství“ jsme z něj dokázali vytěžit velmi mnoho užitečných technologií.

Patří sem počítačové čipy, lasery, LED světla, kabely z optických vláken, infračervené noční vidění, suchý zip, Kevlar a nelepivá potravinová fólie. Navíc zůstaly utajené i jiné technologie - včetně volné energie, antigravitace, energetických superléčivých/léčebných systémů a cestování warpovým pohonem / cestování portály. Dokonce i tehdy jsem si uvědomoval, že pokud by zde ztroskotala kosmická plavidla schopná mezihvězdného cestování a my bychom byli schopni je opětovně postavit, pak bychom mohli být schopni létat mimo naší vlastní sluneční soustavu. To také znamenalo, že bychom téměř jistě stavěli stanice a základny na jiných planetách a měsících – zatímco by se to vše drželo na velmi vysoce utajované úrovni. To by mohlo pomoci vysvětlit monumenty na Měsíci a na Marsu, o kterých Richard C. Hoagland často hovořil na Coast to Coast AM s Artem Bellem.

-pokračování-

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly