NÁSTUP DRUHU "HOMO TECHNICUS", TVOŘENÍ GENŮ METODOU "CRISPR", DĚTI NA OBJEDNÁVKU A PLÁNY ELIT PRO LIDSTVO (3)

Lothian Brett

Lothian Brett

autor

24.09.2018 Společnost

Biologické zbraně, super vojáci a "Umělá Inteligence" (UI)

V současné době, kdy svět vstupuje do nové studené války, spolu s novými obchodními válkami a probíhajícími závody ve zbrojení, může být větší konflikt za rohem. Jenomže teď by to mělo nepředstavitelné následky. Nejenom že bychom si měli dělat starosti s potenciální nukleární válkou a devastací, jakou by to způsobilo, ale také bychom si měli dělat starosti ohledně obnoveného použití biologických zbraní. Díky nízkým nákladům a snadnosti, s jakou mohou být vytvořeny smrtelné pandemické viry za použití geny vytvářející technologie, musíme předpokládat, že některé země a teroristické skupiny jsou plně zapojeny do snahy získat nemyslitelné. Loni ruský prezident Vladimír Putin na Světovém festivalu mládežeSoči mluvil o následcích toho, když si s naším genetickým kódem hrajeme na bohy. Ruský vůdce varoval, že vědci by mohli vytvořit armádu geneticky vyrobených vojáků, kteří “necítí bolest ani strach“.     

“Člověk má příležitost dostat se ke genetickému kódu, vytvořenému přírodou, anebo, jak říkají věřící lidé, Bohem“, řekl. „Může to mít všechny možné druhy praktických dopadů. Může to být geniální matematik, skvělý hudebník anebo voják – člověk, který bojuje beze strachu, lítosti, výčitek či bolesti. To, co jsem zrovna popsal, by mohlo být horší, než atomová bomba.“15 

Putin vyzval všechny světové vůdce, aby se dohodli na stanovení zásad, kontrolujících tvorbu masově vraždících super vojáků. Řekl: „Když něco děláme, cokoliv, chci znovu zdůraznit, že nikdy nesmíme zapomenout na etické základy své práce“. Putin také hovořil o nebezpečích umělé inteligence. Řekl, že UI je „budoucnost, nejenom pro Rusko, ale pro všechno lidstvo. Kdokoliv se v této oblasti stane vůdcem, stane se vládcem světa.”16 Což nás přivádí zpátky k "Vrcholné schůzce světové vlády", která se konala na jaře tohoto roku v Dubaji.

Futurista Ian Pearson při projevu na tomto setkání řekl:

“Faktem je, že UI je schopna zajít dál než lidé, mů

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.