MUMIE Z NAZKY: REALITA, MEDIÁLNÍ OBRAZ A VĚDECKÉ DŮKAZY (3)

V průběhu roku 2017 skupina získala řadu mumifikovaných biologických pozůstatků: 3 tříprsté ruce, sušenou mozkovou tkáň, malé samostatné hlavy šedého typu, tři kompletní 60 cm dlouhé dvounohé plazí bytosti (příbuzné s Albertem a Josefinou [viz. část 1]) a jednu bez hlavy (Victoria), 165 cm vysokého humanoida hybridního typu ve skrčené poloze přezdívaného Maria, protáhlou hlavu hybridního typu přezdívanou Mario a dítě hybridního druhu přezdívané Wawita. Jejich společně financovaný projekt nazvaný "The Alien Project" byl dokončen do března 2017 a do konce června 2017 byly provedeny rentgenové snímky, počítačové tomografie, radiokarbonové určování datování a analýzy DNA.

 Dne 11. července 2017 uspořádal tým "The Alien Project" ve spolupráci s americkou televizní stanicí Gaia, mexickým novinářem Jaimem Maussanem a peruánským novinářem Joisem Mantillou tiskovou konferenci nazvanou „The Alien Project Conference Disclosure“ (Konference odhalující projekt Mimozemšťan). Účelem konference bylo představit světu výsledky dosud provedených vědeckých testů a probudit další zájem peruánské i mezinárodní vědecké komunity. Krátký závěr peruánských vědců, kteří analyzovali biologické vzorky, spočíval v tom, že biologický materiál byl velmi starý a dosud nebyl nalezen žádný důkaz o zjevném podvodu (Instituto Inkari, Cusco 2017). Na konferenci byly určeny a prezentovány tři různé typy biologických entit:

a) Humanoid o délce 21 cm, zvaný „urpus“ nebo lidský model z Quechua, jehož kosti vypadaly, jako by nebyly pohybově funkční, když/jestli  žil. To vedlo badatele skupiny Incari k závěru, že „urpus“ byl pravděpodobně sestavený exemplář (viz. jeho jméno) a rozhodli se, že nebudou pokračovat v jeho dalším zkoumání;

b) Asi 60 cm vysoké biologické bytosti, zvané „suqush“ nebo plaz z Quechua, humanoidní druh plaza, který vykazuje tři prsty na končetinách, nadměrně protáhlou hlavu s velkýma očima, velmi malými ústy a nosem, sadu paralelních žeber, oplodněná vajíčka a dlouhý kovový impl

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly