MUMIE Z NAZKY: REALITA, MEDIÁLNÍ OBRAZ A VĚDECKÉ DŮKAZY (1)

Nic tak nerozšiřuje obzory jako cestování. Existovaly dva hlavní důvody, proč jsem uvažovala o cestování do Peru na začátku roku 2018. Absolvovala jsem pokračující bakalářské studium (Bachelor of Letters) archeologie a historie starověku a dychtivě jsem se připojila jako dobrovolník k archeologickým vykopávkám na jednom z mnoha starověkých míst v Peru. Praktické zkušenosti jsou pro nového archeologa neocenitelné a Peru disponuje množstvím archeologických záhad. Dalším důvodem byla existence příběhů, obrázků a videí mumifikovaných ostatků neznámých humanoidních bytostí, které byly nedávno nalezeny poblíž Nazcy. Měla jsem to štěstí, že jsem Nazcu navštívila v roce 2017, kde jsem se doslechla o malých, údajně mimozemských (ET) mumifikovaných tělech nalezených poblíž města Palpa v údolí Nazca. Chtěla jsem je vidět, ale neměla jsem dostatek času na další prozkoumání celé záležitosti.

Několik humanoidních tříprstých mumií, včetně rentgenů těl

Vrátila jsem se domů a krátce po začátku roku 2018 dostala telepatickou zprávu, která v podstatě říkala, že jednou v Peru malé mumie mimozemšťanů uvidím na vlastní oči. Zpráva dorazila přes mou dceru Leu Kapiteliovou, která byla po většinu svého života kontaktérkou ET. Mimozemská entita jí také sdělila, že tento nález byl mnohem větší a důležitější, než jsme si kdy dokázali představit. Rozhodla jsem se, že nastal čas na cestování a seriózní nezávislé zkoumání. Jak se říká, neuvěřím, dokud neuvidím. Musela jsem vidět malé mumie mimozemšťanů na vlastní oči, abych se rozhodla, jestli jsou skutečně pravé. Přestala jsem přemýšlet a koupila si zpáteční letenku do Limy v Peru.

 

Přílet do Peru   

V dubnu 2018 jsem letěla se společností LATAM do Limy, kde jsem musela chytit místní autobus Cruz del Sur do Nazcy. Směřovala jsem k italskému archeologickému projektu v Cahuachi, který vedl dr. Orefici. Cahuachi je starověký pyramidový komplex z nepálených cihel, který se nachází 20 km západně od Nazcy, byl postaven poblíž ř

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly