MOŽNÁ SE NÁM OBJEVIL NOVÝ PIKTOGRAM V ČESKU, ALE I TEN V NĚMECKU STOJÍ ZA TO

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 07.08.2014 kategorie: Krátké zprávy

Včera byla redakce našeho magazínu telefonicky kontaktována oznamovatelem, který se s největší pravděpodobností stal svědkem vzniku zcela nového piktogramu. Útvar by se měl nacházet v obilném poli mezi obcemi Liběnice, Bořanovice a Zdiby. Z tohoto důvodu jsme prakticky obratem kontaktovali osoby, které se tomuto fenoménu na republikové úrovni dlouhodobě a velmi zodpovědně věnují.

Ti v dané věci uskuteční další potřebná šetření tak, aby se původní zpráva potvrdila, nebo vyvrátila. Každopádně nám bylo přislíbeno, že dostaneme k dispozici čerstvé informace. Jakmile se tak stane, budeme naše čtenáře samozřejmě aktuálně informovat.

Princip synchronicity někdy zafunguje zcela nečekaným způsobem. Zhruba půl hodiny poté, co jsme předali výše uvedený případ k dalšímu šetření, obdrželi jsme zprávu o velmi zajímavém piktogramu (75 metrů v průměru), který se objevil zrhuba před 14 dny (18. července 2014) v pšeničném poli nedaleko bavorské vesnice Ammersem asi 50 kilometrů od Mnichova.


Je zajímavé, že dotyčné pole sousedí s pozemkem, na které se nachází skupina obřích rádiokomunikačních antén americké společnosti "Emerging Markets Communications, Inc.". Jak je vidno z přiložené fotografie a níže uvedeného videa, jedná se o nádherný piktogram vyzařující skutečně velmi silnou harmonickou rezonanci. Vzhledem k tomu, že obilný lán je zralý a připravený pro sklizeň, navštívilo během pouhých dvou týdnů toto místo již několik tisíc lidí z celého Německa, ale i okolních států.

Jistá zajímavost spočívá také v tom, že toto není první piktogram, který se na tomto místě objevil. Zajímavý útvar byl spatřen a zadokumentován již v roce 2012 u nedalekého kláštera. Samozřejmě že ve všech těchto případech se rozvířila diskuze o tom, zda se jedná o umělý výtvor lidských rukou, anebo jsou ve hře i jiné fenomény.

A co si myslíte vy, když se podíváte na tento piktogram?

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.