MIMOZEMŠŤANÉ Z BUDOUCNOSTI

Masters Michael

Masters Michael

autor

25.07.2022 Rozhovory

Jak napovídá název tohoto rozhovoru, unikátní teorie amerického profesora nabízí zcela nový způsob vysvětlení neidentifikovaných létajících objektů a "setkání s mimozemšťany". Dr. Michael P. Masters, profesor biologické antropologie a autor knihy "Identified Flying Objects" poskytl rozhovor Sophii Ševardnadzeové pro její pořad "SophieCo Visionaries" v televizní stanici "Russia Today". Sophie rozhovor zahájila představením doktora Masterse a jeho teorie, že UFO a mimozemšťané jsou naši potomci z daleké budoucnosti a my jsme jejich předci žijící v jejich minulosti.

---------------------------------------

 

SOPHIE SHEVARDNADZE (SS): Pokud jsou pozorování UFO brána vážně, co vás vedlo k názoru, že nejsou jen známkami skutečné přítomnosti mimozemšťanů?

MICHAEL P. MASTERS (MM): Pokud se podíváme na fyzickou podobu těchto údajných mimozemšťanů, připouštím, že to je poněkud chabý aspekt argumentace, protože nemáme úplný důkaz, že tato individua uvnitř plavidel jsou skutečná v pravém slova smyslu. Po celém světě existuje mnoho lidí, kteří je viděli a tvrdí, že s nimi komunikovali a byli jimi uneseni. Pokud se podíváme na plavidla, pokud se podíváme na technologii, kterou potvrdil Pentagon ve Spojených státech a dalších zemích po celém světě, jiné vlády o tom diskutovaly a mají důkazy o existenci těchto plavidel, je otázkou, kdo jsou a co je uvnitř?

Tyto bytosti jsou neustále uváděny jako vzpřímeně chodící, s oboustrannou symetrií, stejnými znaky na levé i pravé straně, pěti prsty na každé ruce a na každé noze. Mají větší oči a čelo, menší obličeje - všechny tyto znaky jsou velmi lidské a svědčí o našem specifickém kladu v rámci fylogenetického stromu života. A pokud se na všechny tyto znaky podíváme v kontextu pokračující evoluce člověka za posledních šest až osm milionů let, od doby, kdy jsme se stali vzpřímeně chodícími hominidy, můžete si spojit body a vidět, že to můžeme být jednoduše my z budoucí doby, kteří se vracejí, aby studovali svou vlastní minulost.

 

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.