MANDELŮV EFEKT, SLUČOVÁNÍ ČASOVÝCH LINIÍ A STARODÁVNÉ MIMOZEMSKÉ ENTITY Z BUDOUCNOSTI (4)

Good Corey

Good Corey

publikováno: 13.09.2017 kategorie: Exkluzivně

Chce se ještě někdo na něco zeptat, než se posuneme dál, nebo je to všechno? Dobře, ještě jedna otázka.

Tazatel: Ahoj Corey. Jmenuji se Josher. Začala tě představovat tím, že řekla, že jsi byl empat a že jsi na tuto cestu nastoupil již v brzkém věku nebo jsi byl alespoň na komunikaci s různými bytostmi připravován. Existoval nějaký postup/metoda, kterou si, jakožto svrchovaná bytost, musel chránit svou mysl a své srdce při komunikaci/interakci s různými entitami? A dala by se tato metoda nějak použít v širším měřítku?

Corey: Ano, častokrát vidíte lidi, kteří nabízejí nějaký široko záběrový způsob, jak se ochránit. Jednou z věcí, které ….. předtím, než nás naučili určité metody, jak se chránit, si nás v podstatě vyprofilovali. Každý člověk byl velmi odlišný, pokud šlo o typ osobnosti; hrají v tom roli  naše systémy víry - je možné to, čemu věříte. Existuje mnoho věcí, které nahrávají typu obrany/ochrany, která vám bude fungovat.

Já, když jsem se cítil napaden, tak jsem v podstatě okolo sebe vytvořil vír torzního pole a mentálně jsem každý konec vtáhl tak, že do sebe uprostřed zapadly. To by ….. To mi tak nějak posílalo nějaký druh….. Na éterických úrovních docházelo k něčemu, co mne chránilo. Vracelo to zpětnou vazbu těm, kteří se mi pokoušeli během propojení ublížit. Ale mohlo by se to stát tak rychle, že byste tento typ ochrany nemohli použít.

Některé z těchto bytostí byly velmi invazivní, když se s vámi propojovaly a používaly různé způsoby propojování. Některé z nich ….. slyšíte svůj vlastní hlas, kterým mluvíte sami se sebou při vnitřním monologu. Uslyšíte věci, které vám takto přicházejí, ale jiné bytosti používaly záblesky, vzpomínky z vašeho života, pachy, které vám něco připomněly, chutě. Používají toto vše najednou/dohromady. 

Existuje mnoho různých způsobů, kterými na vás mohou působit/ovlivnit vás. Ale často to byly jen mizerné záběry. V podstatě byste jen dostali to, co nazývají éterickou bolestí hlavy nebo kocovinou a byla by to ta nejhorší migréna, co jste kdy měli, která by trvala tři až pět dní a jen byste leželi v posteli. Tento typ komunikace se uděje tak rychle, rychlostí světla, že zde prakticky není žádný čas, abyste byli schopni se ochránit.

 

Jak může tvořivost a inspirace změnit svět?

Takže jak může tvořivost a inspirace změnit svět? Tato skupina zde, na tomto expu, jsou velmi tvořiví lidé.

Nyní, pokud můžeme využít média, hudbu a umění k zasazení semínek do spolutvůrčího vědomí kolektivního vědomí, můžeme tím začít spouštět efekt sté opice, ale zároveň je tím můžeme začít připravovat i na to, až/když k nim začnou doléhat nějaká z těchto odhalení, která je velmi obtížné slyšet.

Spousta z nás chce věřit, že Odhalení bude takový Kumbaya moment, ale ono to bude traumatizující ….. Bude to jedna z nejtraumatičtějších věcí, ke kterým kdy na této planetě došlo. To je to, čím Odhalení bude.

Už předtím jsem řekl, že k veškeré evoluci dochází/odehrává se skrze stres. A toto bude velká stresu plná evoluce, která je navíc dalece opožděná.

Takže co můžeme dělat? Pokud vložíme naše nadání do našeho umění, naší hudby,…. každý z nás je vojákem v přední frontové linii v této bitvě o ovlivnění spolutvůrčího vědomí. Máme mnohem více síly/moci, než nás učili věřit.

 

Co znamená „spojení v komunitě/jednotné společenství“?

Co znamená „jednotná komunita/sjednocení ve společenství“? Dokonce se ani nemusíme shodovat na většině věcí. Jediná věc, na které se skutečně potřebujeme shodnout/dohodnout je ta, že nikdo z nás nemá/nezná odpovědi a že pokud můžeme tuto komunitu sjednotit, můžeme vyvolat/způsobit i masivní změnu.

Myslím, že tam venku jsou potížisté, kteří se vždy snaží vyvolávat problémy, ale z velké části jsem nikdy neviděl lidi ochotnější spolu spolupracovat. Lidé, kteří si obvykle nechávají svou práci pro sebe „To je moje. Ne, to je moje,“ svou práci nyní sdílejí a spolupracují. Rozhodně potřebujeme větší jednotnost/jednotu.

 

Proč je tak důležité následující tříleté okno/období?

Proč je toto tříleté okno/období, o kterém mi Tier vyprávěl, tak důležité? Když mluvil o tomto kolektivním vědomí, tak uvedl, že příští tříleté období je pro lidstvo rozhodující v tom, aby začalo pracovat na ovlivnění zbytku kolektivního vědomí.

Musí dojít k nějaké zásadní změně nebo můžeme tuto optimální časovou realitu propást. A pokud jen sedíme a čekáme, až ostatní udělají tuto práci za nás, pak můžeme vinit jen sami sebe. 

 

Jakou roli v tom všem hraje sluneční kýchnutí?

Jakou roli v tom všem hraje faktor slunečního kýchnutí? Existuje mnoho dávných náboženství, která se odkazují na událost na slunci, ke které dochází cyklicky.

Programy těchto vzdálených pozorování … Myslím, že to byl Ed Dames, který provedl vzdálené pozorování tohoto smrtícího úderu. Věřil, že se slunce chystá explodovat a zničit Zemi.

V programech existují různé verze toho, o čem se domnívají, že nastane, když k této sluneční události dojde. Mnoho lidí se domnívá, že dojde k velkému 360 °(třistašedestátistupňovému) masivnímu výronu korony, který odstaví naši elektroniku na celé týdny nebo i trvale.

Hodně lidí si myslí, že jestli k tomu dojde, tak to bude kdy . . . bude to nejvhodnější doba na ohlášení/zavedení všech těchto nových technologií  - poté, co tento elektromagnetický puls vyřadil infrastrukturu.

Samozřejmě, že v programech jsou i lidé, kteří jsou založeni více esotericky nebo nábožensky a kteří věří, že půjde o událost vzestupu. Věří, že když tato sluneční událost nastane, tak se lidé přeměnění/přesunou do světelných těl.

V rámci těchto programů, a dokonce i v rámci Cabal, existuje široká škála lidí. Jsou zde pragmatici, lidi typu „ukažte mi to“ (pochybovači/nedůvěřivci) a nábožensky zaměření lidé.

 

Co mohou lidé právě teď udělat, aby se připravili na přicházející změny?

Toto je místo, kde to zní trochu jako kázání, myslím. Co mohou lidé nyní udělat, aby se připravili na tyto přicházející změny?

Celá karma, všechny věci, se kterými jsme se v životě odmítali vypořádat. . . Zvedněte ruku, pokud jste si najednou všimli, že vám teď vyskakují do obličeje - musíte se s tím vypořádat.

No, je to vlastně požehnání. Všechny tyto věci, všechna tato traumata a bolesti, s nimiž jsme se nevypořádali, jsou jako kotvy třetí hustoty.

Když tyto nové energie procházejí skrze nás, tak je něco brzdí. Tyto zkušenosti/prožitky třetí hustoty způsobují zátěž/brzdu a drží/stahují nás zpět.

Pokud se vypořádáme/vyrovnáme se všemi našimi traumaty a zastavíme kolo karmy, pak jedním člověkem naráz změníme svět. Také lidem ukazujeme příkladem, že je možné odpustit a budeme tak alespoň připraveni, ať už je tou událostí cokoliv. Každý z nás má odlišné představy o tom, co tou událostí bude, ale nějaká událost se každopádně blíží.

Á, vypadá to, že jsme na konci.

------------------------------------------------------------------

 

Připravujeme novou řadu grafických novel. Dali jsme se dohromady s Williamem Tompkinsem.  Je nadšený, že je tohoto součástí.  Ano, bude to vzrušující. (Pozn. překl.: William Tompkins zemřel 21.8.2017)

Chystáme se vytvořit grafickou/názornou/obrázkovou novelu a animovaný film. Plánujeme na to vyhlásit veřejnou sbírku. Ale to je jen jeden ze způsobů, jakými se hodláme pokusit ovlivnit kolektivní/masové vědomí.

Kolik z vás má nápad, jak pozitivním způsobem ovlivnit nejen kolektivní vědomí/vědomí mas, ale i svět? Máte nějaký plán? Máte!.. . . . Sociální média. To je skvělé. Ano. Zvolili Trumpa. Ha, ha. Můžete s nimi udělat cokoliv, že?

 

Tazatel: Ahoj, Corey, děkuji, že jsi tady. Dnes jsme s mým partnerem přijeli z Mt. Shasta, abychom tě viděli. A možná mi něco z některých řad/seriálů s Davidem Wilcockem uniklo - neviděl jsem je všechny - ale mám dvě otázky. Jednou z nich je:  Když projdeme tímto procesem vzestupu nebo tím, co jsi popisoval, bude se jednat o zcela odlišnou úroveň uvědomění nebo na Facebooku uvidíme mimozemšťany a nepozemce, jak se fotografují s prezidentem a spol.?  To je moje první otázka. Moje druhá otázka je, a možná jsem to jen nezachytil, ale kdy jsi se naposled setkal s Tier Eirem nebo s některou z těchto bytostí?

Corey: Když mívám tyto schůzky, tak se to obvykle děje velmi sporadicky ve shlucích. Už to nějakou dobu bude. Je to divné. V těchto obdobích, kdy toto spojení nebo komunikaci nemám, je to tak trochu skoro jako odvolání. Nedostáváte informace/nejste informováni. Ty informace, které vám dají, nejsou mnohokrát tak chutné/uspokojivé, zejména, víte, myslím, že jsem o tom nedávno hovořil v Odhaleném vesmíru, jak jsem před šesti měsíci dostal ránu do břicha, když mi dali poznat, jak jsem se v mém životě choval manipulativně.

Okamžitě jsem na tom začal pracovat a strávil jsem hodně času přemýšlením o tom. Ale oni vám dají čas, čas, který potřebujete, a Ka'Aree mi obvykle poskytne i trochu poradenství, obzvláště pokud jde o drsnější věci. A pokud jde o ta selfíčka s mimozemšťany, tak to je ve hvězdách. Nemyslím si, že by byl někdo schopný předpovědět, jak se bude odhalení vyvíjet a jakým způsobem se nás chystají na různé nepozemce aklimatizovat. Existuje celá řada různých programů, kde tento aklimatizační proces rozebírají.

Ve skutečnosti jsme se chtěli dát dohromady s mnoha odborníky na oblast duševního zdraví. Ať už v UFO věří nebo ne, pokoušíme se dát dohromady think-tank (pozn. překl.: skupina lidí seskupená za účelem studia určité problematiky nebo předmětu), který by přišel s různými způsoby, jak pomoci lidem, pokud dojde k odhalení. Víte, nastudovat všechny různé typy osobnosti a různá náboženství a přijít s plánem, jak by tito lidé mohli reagovat a rozšířit tento plán ke všem ostatním odborníkům v oblasti duševního zdraví a zdravotní péče.

Takže je toho hodně, co bude na nás, jako komunitě, vydržet . . . Budeme zodpovědní za pomoc lidem po odhalení poté, co se dostaneme z vlastního šoku, protože zjistíme, že jsme se v mnoha věcech mýlili. Jak řekl David Wilcock, budeme pomáhat milovaným vstát z postele, osprchovat se, najíst se. Bude to těžké.

Roger: Když jsme dnes s Coreym mluvili o tomto formátu dialogu, jehož myšlenkou je přivést lidi dohromady, abych o těchto věcech mluvili – o roztříštění, ke kterému mezi námi všemi došlo, kde nekomunikujeme, kde spolu navzájem nemluvíme. Dialog musí začít tady v komunitě, takže tato myšlenka prozkoumat tento formát mluveného projevu je něco, co se snažíme. . . Máme tady dalšího pána, který má otázku.

 

Tazatel: Ahoj, Corey, tohle je Sergio. Nedávno jsme sledovali nějakou epizodu, myslím, že to byla "Otevřená mysl" s Reginou Meredithovou na Gaia a paní, s níž byl rozhovor, přednesla myšlenku/nápad, o které jsem neslyšel. Bylo to docela divoké. Nazývala to "kvantové skákání" nebo "posun reality", kde lidé identifikují. . . ok, možná mám právě teď nějakou nemoc nebo chorobu a vím, že existuje realita, kde je všechno stejné, ale kde tu nemoc nemám, takže buď skočím do této reality, nebo si tu realitu přenesu sem do mého současného stavu a teď už žádnou nemoc nemám.  Ukazovali několik příkladů lidí, kteří to nějakým způsobem udělali. Jsem zvědavý, jestli jsi o tom slyšel? Taky to bylo v kontextu s Mandelovým efektem.

Corey: Oh, to je zajímavé. Tento koncept/pojetí je mi důvěrně známý. Je to jen další stránka/aspekt našeho spolutvůrčího vědomí. Také toho existuje mnohem více, pokud jde o mysl a tělo, spojení těla a mysli a způsobu, jak mentálně manipulovat/zacházet s tělem, než většina lidí, zejména zde na západě, ví/zná. Mnoho lidí na východě používá spoustu těchto technik po tisíce let, ale na západě je to docela nové. Ano, slyšel jsem o těchto konceptech/pojetích. . . . I když tuto paní neznám.

-pokračování-

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly