JSTE RASOU PRŮZKUMNÍKŮ...... (3)

Shapiro Robert

Shapiro Robert

autor

05.10.2021 Chanelling

11. únor 1990, Arizona - ZOOSH

Začnu provokativním tvrzením, že starý vtip o válce mezi muži a ženami ve skutečnosti vůbec není vtipem. Každý národ, každá kultura, každá rasa má přirozenou tendenci věřit, že podmínky, kterým je vystavena, jsou univerzální pravdou. Máte zákony spojené s fyzikou, které jsou neúplné, protože předpoklady vědy, náboženství nebo filozofie jsou přirozeně založeny převážně na pozorování a zkušenosti. Izolace vaší planety vám umožnila vyvinout tyto omezené filozofie. Proč říkám "umožnily"? Je to proto, že vás donutila znovu vynalézat kolo, objevovat věci o sobě a svém světě starou známou metodou lovu a klovnutí, ano? Musíte se učit praxí. Nemáte k dispozici miliony let přímo přístupné filozofie, vědění, náboženství a vědy, které vám předali vaši předkové. Museli jste znovu a znovu vynalézat "kolo".

To, co vám umožňuje izolace, je vynalézt ho znovu novým způsobem. Tato planeta je o novém. Jediné spojení se starém je to, které jste zdědili k řešení. Když ho však zdědíte, děláte s ním nové věci, protože nejste omezeni pevnými pravdami minulosti. Zamyslete se nad tím. I nyní, za tak krátkou dobu, jakou vaše kultura existuje, se mnozí z vašich mladých lidí čas od času vzbouří proti nějaké formě pevných společenských pravidel. Možná je to vzpoura proti náboženství nebo filozofii, možná proti kultuře dané doby. Tato vzpoura je k dispozici, a když se vzbouříte, vymyslíte něco nového nebo se přizpůsobíte nějaké nové možnosti pro sebe.

Považujete je za univerzální pravdy. Nejsou jimi. Vaše planeta je o řešení a přetváření. Všichni tvoříte v každém okamžiku. Na této planetě máte možnost znovu tvořit, protože jste zdědili nejen karmu předchozích generací z jiných planet, ale také jejich neřešitelné problémy. Důvodem, proč byly tyto problémy neřešitelné, je to, že byly zatíženy vědomostmi - miliony let znalostí - o tom, jak věci jsou a jak fungují, a měly plný přístup k vědomostem svých duší.
Říkáte mi: "Ale Zoosh! O to nám přece jde! Chceme být pln

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.