JEVY V BEMPTONU

Sinclair Paul

Sinclair Paul

autor

14.03.2019 Zajímavosti

Divné věci se dějí na okraji malé vesničky, která se krčí na okraji Severního moře ve východním Yorkšíru. Žije tam něco, co se pohybuje na samém okraji naší reality  jako stálá připomínka toho, že existují věci, pro které věda nemá vysvětlení. Když vezmeme v úvahu, co se v průběhu let v této oblasti stalo, obrázek, který uvidíte, bude neuvěřitelný. V některé chvíli se tam projevily všechny představitelné nevysvětlitelné jevy a přesto se tomu povedlo zůstat bez povšimnutí. To místo se se projevuje exotickou povahou, která nemá ve světě obdoby.

V oblasti, vzdálené pouhých 16 až 25 km od Bemptonu a od  Flamborough Head zmizelo za záhadných okolností z radaru mnoho tryskových letadel. Snad nejznámější případ pochází z 8. září 1970 a týká se zmizení letadla Královského britského letectva, English Electric Lightning XS894.

Letadlo bylo nalezeno o dva měsíce později na mořském dně, ale kabina byla prázdná a po pilotovi nebylo ani stopy. Později bylo doporučeno, aby byl vrak poslán na leteckou základnu KirtlandUSA, důvod nebyl uveden. Vrcholky útesů, kde se snažíme natáčet pravidelně se vyskytující světelné úkazy, jsou také místy, kde zmizelo mnoho lidí.  Neříká se mi to snadno, protože dělám investigativní výzkum a kdykoli je to možné, snažím se získat důkazy, abych to všechno podpořil,  ale fakta jsou někdy víc neuvěřitelná než nějaká fantazie.

Vypadá to, jakoby tyto oblasti “velkých podivností“ přitahovaly podivné jevy jako magnet. Anebo existují mezi dvěma sférami existence a umožňují jiným inteligencím vklouznout sem a pak se zase stáhnout zpátky. Anebo jsou tak blízko, že doslova kdykoli mohou vstoupit do tohoto světa a vystoupit z něj a vidí nás, jako bychom my někoho viděli v jednosměrném zrcadle. Některé příběhy, jako jsou vyprávění o vlkodlakoviFlixtonu, kolují již stovky let a nikdy na sebe nepřitáhly mnoho pozornosti, a namísto toho byly napodobovány, aby bylo dodáno víc věrohodnosti událostem, které se staly v jinde. Jediné, co je s jistotou znám

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.