JAK FUNGUJE HOMEOPATIE

Orr David

Orr David

autor

29.11.2019 Zdraví

Již 200 let využívají homeopati a jejich pacienti léčivý účinek. Není to placebo efekt. Kde berou homeopatické léky léčebnou sílu? Homeopatie je jedinečná forma medicíny tím, že k léčbě nemocí používá spíše univerzální přírodní zákony, než přírodní látky. Matka příroda nám poskytuje minerály, byliny, rostliny a živočišné produkty, které různými způsoby pomáhají udržovat naše zdraví. Homeopatické léky jsou naproti tomu připraveny ze všech těchto různých hmotných látek, zředěné, potencionalizované na bod a daleko za detekovatelnou úrovní původního materiálu. Proto homeopatie mate moderní lékařskou vědu. Již 200 let využívají homeopati a jejich pacienti léčivý účinek a dobře vědí, že se nejedná o placebo efekt. Co dodává homeopatickým lékům léčebnou sílu? Je to ENERGIE, elektromagnetická energie. Homeopatické léky jsou elektromagnetická pole energie, která, když jsou zavedena do pacienta s podobnou poruchou v elektromagnetickém poli energie jeho těla, odrazí tuto poruchu a uvolní životní síly pacienta, aby obnovily zdraví.

Podobná tvrzení buď otevřou Pandořinu skříňku skeptikům, nebo otevření lidé si udělají zdravý úsudek prostřednictvím několika univerzálních zákonů fyziky:

1. Hmotná substance již od atomu má elektromagnetické pole, naše hmotné tělo má elektromagnetické pole stejně jako Země.

2. Elektromagnetická pole mají polaritu - Země má severní a jižní pól, atom má kladné jádro a záporné elektrony.

3. Elektromagnetické pole našeho těla má polaritu založenou na našem nervovém systému. Náš mozek odpovídá v našem mentálním světě severnímu pólu a náš solar plexus, nervový plexus za žaludkem, se týká našeho metabolického světa uvnitř, funguje jako jižní pól.

4. Elektromagnetické impulsy, přítomné v našem nervovém systému, vytvářejí kolem sebe elektromagnetické pole. Celý náš nervový systém se vztahuje k elektromagnetickému poli našeho těla.

5. Mezi zemskými póly na rovníku je teplo, uprostřed pólů našeho nervového systému je homeostáza, která vyr

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.