JAK BÝT DUCHOVNÍM MILIONÁŘEM

 „Jogíni jsou líní,“ řekl můj mentor, když jsme se procházeli po ateliéru studia jógy. „Ale provozují ty nejtěžší praktiky, brzy vstávají, postí se a po celou dobu meditují … jak mohou být líní?“, protestoval jsem. „To jsou zkratky k osvícení. Jogíni to dělají, protože nemají čas se věnovat věcem, které trvají celou věčnost. Jsou líní.“  Být duchovním, spirituálním, neznamená, že musíte meditovat v osm hodin denně v jeskyni nebo opustit svou rodinu a jít do kláštera. Nezávisí na zlepšovácích vylepšujících mozek nebo na penězích, které dáváte církvi, protože spiritualita je pro vás přirozená - je zdarma a snadno se kultivuje. Všechny metody, které používají duchovní mistři z celého světa, včetně Krista, Mojžíše a Buddhy, můžeme shrnout do jedenácti základních principů, které najdete na konci jeho článku.

Tito duchovní miliardáři obohatili své životy investováním do dividend probuzené vnitřní hojnosti a mohou vás také naučit, jak se stát duchovním milionářem - dokonce i miliardářem - pokud to uvedete do praxe. Stejně jako zrcadlo, i vaše duše odráží čisté božské světlo. Ale časem se každé zrcadlo zapráší a je zalepené a pokryté krustou negativních podmínek hmotné reality. Nakonec, bez pozorné údržby, může být tak zamazané, že odráží jen málo nebo skoro žádné světlo. To je, když se cítíme deprimovaní, materialističtí a dokonce i ubozí a násilní. Vidíme bláto a ne zrcadlo. Identifikujeme se se špínou, protože nevíme, že právě pod ní je zrcadlo, připravené odrážet slunce a svítit, jen když mu dáme šanci.

Řízli jste se někdy? Co jste dělali, abyste zajistili, že se to zahojí? Skutečně jste to zranění hojili vy nebo jste ránu vyčistili a nechali to se hojit? A to samé je nechat spiritualitu prosvítat skrze sebe - vaším úkolem je odklidit harampádí, které se cestou nahromadilo a nechat světlo dělat svou práci. Toto světlo je realita vašeho pravého já. Jediný rozdíl mezi „duchovními“ a „materiálními“ lidmi je krusta, která pokrývá jejich zrcadla, neboť všechna zrcadla,

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.