I. SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ "PARALAXY" - MAGAZÍNU AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA

 Redakce

Redakce

autor

07.06.2021 Paralaxa

Ke konci svého prezidentského úřadu Donald Trump, tak jak slíbil, vydal speciální prezidentský dekret, prostřednictvím kterého jako vrchní velitel ozbrojených sil nařídil ozbrojených složkám Spojených států amerických (armáda, policie, tajné služby), k 4. 7. 2021 zveřejnit obrovské množství doposud utajovaných informací týkající se problemtiky "UFO" a potencionální aktivity mimozemských civilizací v prostředí naší planety. Následně na půdě amerického Senátu a Kongresu bylo o tomto bezprecedentním aktu několik měsíců jednáno, ovšem i přes výrazný odpor "Deep state" byla nakonec realizaci jmenovaného prezidentského dekretu "UVOLNĚNA CESTA".

Všimnete si, že již několik měsíců i mainstreamová média po celém světě (ale i u nás doma - Novinky, Seznam apod.), začínají předmětnému tématu poskytovat mnohem větší prostor než kdykoliv dříve. Tato změna úzce souvisí s aktuálním globálním trendem, který směřuje k završení několik let probíhajícího "Projektu Odhalení". Ještě v červnu (před 4. 7. 2021), dojde k prvnímu setkání mezi americkým prezidentem Bidenem a Putinem. Podle informací, které máme k dispozici, bude se mimo jiné mezi těmito vrcholnými představiteli světové politiky dolaďovat vzájemná koordinace postupu při zveřejňování zájmové agendy.

Naše redakce má k dispozici k avízované události komplexni a velmi zajímavý materiál, který bude doplněn obrazovým promítáním. Toto SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ "PARALAXY", tak bude mít jedno konkrétní, ale nesmírně zásadní téma:

DOJDE V ROCE 2021 K OFICIÁLNÍMU PŘIZNÁNÍ A ZVEŘEJNĚNÍ DOPOSUD UTAJOVANÉ AGENDY KOLEM "UFO". AMERICKÁ, RUSKÁ I ČÍNSKÁ ARMÁDA V TOMTO SMĚRU CHYSTÁ BEZPRECEDENTNÍ KROK. TERMÍN SE BLÍŽÍ !!!

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

ZDE PŘIHLÁŠENÍ K MEETINGU ON-LINE (8. 6. 2021 od 18.30 hodin). Délka pořadu 150 min.

 

Redakce Matrix-2001/TV Gaia
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz