HYPOTÉZA DVOU VESMÍRNÝCH PROGRAMŮ (2)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

publikováno: 12.03.2018 kategorie: Konspirační teorie

Bylo by však chybou dát dokument z ruky, protože pečlivé zkoumání jednotlivých prvků konspirace - událost v té verzi, jak ji podává - prozrazuje, že s jednou či dvěma výjimkami jde o standardní scénář tajného paktování zpravodajské služby a vojensko-průmyslového komplexu s mafií, což jsou obvyklá témata těch populárnějších verzí o spiknutí. K tomu jsou zde navíc ještě další noví hráči:

1. H. L. Hunt a organizace, jež je podstatně propojená s fundamentalisticko-evangelickým „protestantismem“ prosazujícím náboženskou obrodu, jinými slovy, velké ropné společnosti maskující se za misionářskou organizací; (Americký koncil křesťanských církví publikoval literaturu namířenou proti teologickému liberalismu stejně jako financovaným misijním řádům ve Střední a Jižní Americe. Je však známo, že někteří členové ji využívali ke krytí školených komand smrti a řízených úkladných vražd v těchto oblastech. Někteří se domnívali, že tato organizace byla ve skutečnosti založena „zpravodajskou komunitou“ přesně za tímto účelem a praní peněz v těchto zemích.)

2. Skupina východoevropských exulantů pravicového politického složení, „vedená Ferencem Nagyem“.

Zastavme se na chvíli, abychom se nad těmito novými hráči na scéně zamysleli.

Většina konspirační literatury o JFK se nezmiňuje o spojení Lee Harvey Oswalda a Mariny Oswaldové s ruskou a bělogvardějskou emigrantskou komunitou v Dallasu a naopak o napojení této komunity na velké ropné společnosti. Nicméně, z tohoto spojení také nic moc nevzejde. Je to, jako by badatelé skutečně nevěděli, co si s tím počít. Všechno, s čím se člověk obvykle setká, je skutečnost, že Oswaldova domácí paní, Ruth Paineová, do této komunity patřila a že její manžel Michael pracoval pro Bell Aerospace, tentýž Bell Aerospace, jenž zaměstnal generála Waltera Dornbergera, vojenského velitele Hitlerova projektu V-2 společně s Wernherem von Braunem.

Na tomto místě však většina badatelů o atentátu skončí, neboť si opravdu nevšímají toho, že nacistická sp

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly