Pokud si na Googlu vyhledáte něco o mimozemšťanech nebo o mimozemské "Radě pěti", výše je jedna stránka, která nabízí seznam pěti údajných mimozemských ras, včetně E -M -E -R -T -H -E -R , EMERTHER . Stránka Alien Axioms popisuje EMERTHER jako jednu ze zakládajících ras "Rady pěti", starobylou a na mnoha úrovních vyspělejší než většina kosmických myslí. Údajně to byli právě EMERTHER, kdo se chtěl setkat či setkal s americkým prezidentem Dwightem Eisenhowerem, aby s ním projednal testy atomových bomb. EMERTHER varovali lidi, že testy atomových bomb by měly být zastaveny, protože některé z účinků  jaderných výbuchy pronikají do jiných dimenzí.

Dwight Eisenhower

Aniž by web odhalil zdroj, uvádí:

"O pěti mimozemských rasách, které tvoří Radu pěti, je známo jen velmi málo. Těchto pět ras brání Zemi a lidstvo již velmi dlouho; naposledy se na této planetě setkaly v roce 1944."

Zeptal jsem se seržanta CJ, proč si myslí, že by vyspělé mysli komunikovaly s pozemským lidstvem prostřednictvím binárních kódů. Odpověděl:

"No, možná je to jako symbol jin a jang, černá a bílá. Takže nuly a jedničky se dají použít pro účely komunikace napříč Vesmírem."

To je pravda.

Na Zemi takto vypadá standardní 8bitové binární kódování ASCII. Začíná řadou nul, která odpovídá 8 znakům: 0,0,1,1 0,0,0,0,0. V tomto případě se jedná o nuly. Velká písmena se liší od malých písmen. Interpunkční znaménka, jako jsou tečky a čárky, mají každé své vlastní 8bitové kódování. Od seržanta CJ. Měl jsem k dispozici překlad čtverečků a pomlček. Zde je první stránka ukazující, jak vypadají písmena a slova v binárním kódování ASCII .

 
 
 

Nyní nabízím e-mail, jak věci vypadají obecně.

"Nepřetržitá ochrana lidstva. 49º 27' severní šířky, 11º 5' východní délky. Odhalení skrytých znalostí VŠEM občanům ("všem" velkými písmeny). Naléhavá potřeba pokroku pro přežití planety. Pozor na Orion 1350.3 a Zeta Reticulum 39.1. Pak číslo 70. [Dvě kódovaná čísla 1350.

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly