GLOBÁLNÍ "PROJEKT ODHALENÍ" ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE. PO "ABOVE TOP SECERET". BYL DO DISTRIBUCE UVEDEN DOKUMENTÁRNÍ SNÍMEK ZA KTERÝM STOJÍ ZNÁMÝ INSIDER BOB LAZAR (2)

Klíčový rozhovor s agentem „Kewper Stonem“ byl uskutečněn jedním z nejznámějších expertů na problematiku „UFO“, - dr. Richardem Dolanem. Agent „Kewper Stone“ oznámil, že bývalý americký prezident Dwight D. Eisenhower se pokusil získat informace o tajných projektech v oblasti „Area 51“. Velmi dobře si totiž uvědomoval, že není ani zdaleka v plném rozsahu informován o skutečnostech, které svým charakterem a významem vyžadují nejvyšší úroveň bezpečnostní prověrky, kterou ve Spojených státech prezident NEDISPONUJE. Tento fakt je potřeba mít neustále na mysli i v současné době.

Agent „Kewper Stone“ ve své výpovědi dr. Dolanovi sdělill, že Einsehower dal bezpečnostním složkám ultimátum v tom slova smyslu, že mu buď okamžitě bude odpovězeno na všechny jeho dotazy týkající se reverzního výzkumu zachycených objektů „UFO“, anebo osobně navštíví utajenou vojenskou instalaci „Area 51“ a v ní pak speciálně oddělení „S-4“. „Kewper Stone“ k tomu přímo uvedl:

„Když jsme se to dozvěděli, okamžitě jsme kontaktovali lidi z „MJ-12“, „Area 51“ a „S-4“. Dozvěděli jsme se, že vláda Spojených států nemá žádnou pravomoc nad těmito objekty a jejich činností. Eisenhower chtěl, aby do Washingtonu do Bílého domu dorazily odpovědné osoby a osobně mu podaly vyčerpávající reference o tamních událostech. V případě, že by byla jeho žádost ignorována, byl rozhodnut vyslat z oblasti Colorada speciální armádní složku, která měla základnu „Area 51“ převzít silou“.  

Nakonec prý došlo k nějakému kompromisu v tom smyslu, že prezident byl informován o některých velmi tajných aspektech, které byly součástí agendy bezpečnosti státu. To vše vyústilo v jeho slavný projev o vojensko-průmyslovém komplexu, „NASA“ a „Area 51“, který zazněl v roce 1961. Později byl Richard Nixon posledním americkým prezidentem, který byl přímo informován o utajených aspektech týkající se problematiky „UFO“ a aktivit mimozemských inteligencí na území Spojených států. Ovšem ve chvíli, když chtěl některé ze zkoumaných technol

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly