GLOBÁLNÍ "PROJEKT ODHALENÍ" ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE. PO "ABOVE TOP SECERET". BYL DO DISTRIBUCE UVEDEN DOKUMENTÁRNÍ SNÍMEK ZA KTERÝM STOJÍ ZNÁMÝ INSIDER BOB LAZAR (1)

Před několika týdny jsme byli svědky vydání velmi zásadního a v mnohém poučného videa z dílny Davida Wilcocka. Tento snímek v průběhu několika následujících dní oslovil miliony lidí po celém světě. Mám na mysli dokumentární film „Above Top Secret“, jehož produkce je plně v souladu se strategií globálního projektu „Odhalení“. Pokud by si někdo myslel, že šlo pouze o nějakou jednorázovou záležitost, pak by se velmi mýlil. Uteklo několik týdnů a máme tu další velmi zajímavý počin. Stojí za ním dnes již legendární informátor se zaměřením na problematiku fenoménu „UFO“ – Bob Lazar.

druhé polovině prosince 2018 mu byl vydán filmový dokument ve kterém popisuje své vlastní zkušenosti s kolektivem utajených vědeckých pracovníků,se kterými byl v každodenním kontaktu, v době, kdy v druhé polovině osmdesátých let 20. století pracoval americkou armádu. Tehdy byl dlouhodobě dislokován na pracovišti tajné vojenské instalace „Area 51“Nevadě. Zde je potřeba zdůraznit, že Lazar byl vůbec prvním informátorem, který měl odvahu ve své době otevřeně promluvit o existenci tohoto testovacího zařízení. Tak, jak se jeho informace začaly šířit do světa, oslovily ohromné množství nic netušících lidí. Pro mnohé to byl svým způsobem i šok. V současné době se však Bob Lazar rozhodl vyjít s celým svým životním příběhem ven.

Bob Lazar potvrzuje, že v roce 1989 s ním byla uzavřena speciální zaměstnanecká smlouva, která mu otevřela dveře na pracoviště s krycím názvem „S-4“ (oddělení reverzního inženýrství a utajeného vývoje letecké techniky). Toto oddělení se nachází v jižním sektoru hlavní instalace známé pod krycím označením „Area 51“ s lokací v nevadské poušti. Lazar uvedl, že v areálu se za dob jeho činnosti nacházelo několik havarovaných mimozemských plavidel, které byly systematicky prozkoumávány americkou vládou. Lazar osobně byl pověřen zkoumáním specifických objektů „UFO“ disponující pohonnou jednotkou využívající efektu extrémně silných magnetických polí generující antigravit

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly