GARDASIL A RAKOVINA

Delépine Dr. Gérard

Delépine Dr. Gérard

autor

16.05.2019 Zdraví

Změna průběhu rakoviny – je rychlejší a častější

Trvá dlouho, než se potvrdí, že preventivní akce skutečně chrání. Selhání předpokládané ochrany se však může ukázat velmi rychle. Prokázat, že byl Titanic opravdu nepotopitelný, by vyžadovalo desetiletí plavby po nejnebezpečnějších mořích světa. Prokázat, že nebyl, trvalo jen několik hodin. "Titanic"se bohužel vynořil s vakcínou Gardasil. Důkaz, že očkování zvyšuje riziko invazivního karcinomu, může být rychlý, pokud vakcína urychlí přirozený průběh rakoviny. Toto je bohužel případ HPV vakcín. Analýza trendů výskytu invazivního karcinomu děložního čípku publikovaná v oficiálních statistikách (registrech) byla studována v prvních a nejvíce plně očkovaných zemích (Austrálie, Velká Británie, Švédsko a Norsko).

Období před očkováním

Statistiky ukazují velkolepý úspěch screeningu cervikálního stěru trvalým poklesem invazivních karcinomů děložního hrdla. Ve všech zemích, které prováděly screening stěrů, bylo období před očkováním od roku 1989 do roku 2007 poznamenáno výrazným snížením běžného výskytu rakoviny děložního čípku. Za méně než 20 let se incidence invazivního karcinomu děložního čípku snížila z 13,5 > 9,4 ve Velké Británii; 13,5 > 7Austrálii; 11,6 > 10,2 ve Švédsku; 15,1 > 11Norsku; 10,7 > 6,67 v USA; 11 > 7,1 ve Francii. Globálně, v zemích, které používaly screening stěrů, byla průměrná roční míra poklesu mezi lety 1989 a 2000 2,5% a mezi lety 2000 a 2007 jedno procento, což vedlo k celkovému poklesu téměř o 30% v letech 1989–2007.

Období vakcinace: zvrat trendu

Selhání preventivního účinku Gardasilu vymaže i příznivé účinky stěrů a urychluje nástup karcinomu děložního hrdla. Od očkování dochází ve všech zemích, které zavedly plošný očkovací program, k převrácení trendu. Výrazně se zvyšuje četnost invazivních rakovin v nejvíce očkovaných skupinách. Podívejme se na oficiální zdroje.

 

Australie

Na rozdíl od falešných zpráv médií a politiků, registr neukazuje, že by rakovina děložního

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.