FREKVENCE ZVUKU (2)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

18.07.2020 Esoterika

Zároveň dokáží odstranit duši z těla. Nukleární exploze je v podstatě multidimenzionální exploze, která devastuje duše, proto v Hirošimě a Nagasaki byly duše odděleny těsně před výbuchem. Šediví vlastně sdělují, že změny na Zemi nedokáží přežít. Nyní je na Zemi čas absolvovat a užít si období, kdy se Země stane rájem Zlatého věku. Federální rezervní systém, vojensko-průmyslový komplex a ilumináti, podzemní základny a jejich technologie vyžadují vnější zásah. To se právě děje a má to šťastné konce, jak potvrzují ET. Fukushima tu byla pro náš vzrůst a probuzení, stejně jako ostatní špatné věci. Naši planetu je nutné stabilizovat stejně jako celý solární systém. Zatím jsou mnozí zcela ve starých vzorcích. Indiáni se zmiňují o hvězdných branách v knize "Road in the sky" opakovaně vydávané již od roku 1959. Náš solární systém se nyní dostává do oblaku intenzivní kosmické radioaktivity. První známkou je zvláštní počasí, navíc ovlivňované technologií HAARP.

Negativní síly s pomocí "Konfederace Orionu" se ještě na poslední chvíli pokouší zvýšit chaos a škodit, dokud podle zákona jednoty nedosáhne planeta bodu společenské paměti, kdy potřebné množství lidí začne myslet laskavě. Poté padne závoj. Změny energií začínají způsobovat nárůst zemětřesení a tání ledu, záření ovlivňuje biologii, radiové signály, změny se objeví i v náboženství, technice a ekonomii s monetárním systémem. Tajné programy to zkoumají již od 50. let. Vzdělání přestane být děleno na stupně.  Potraviny jsou nyní zmanipulované proti lidem, nejvíce pšenice. Obsahuje gliadin, který simuluje hormon štítné žlázy. To znamená, že nemáte žádnou energii, a jste stále unaveni, tělo si myslí, že potřebuje více jídla - ovlivňuje hormon leptin a ghrelin. Další zbraň je rafinovaný cukr, je stejně nebezpečný jako kokain. A opravdu byste neměli jíst cukr vůbec, pokud to nejsou přírodní věci jako hnědý rýžový sirup, melasa, med, třtinová šťáva, stevia je skvělá, agáve nektar je na hraně.

Sítě rychlého občerstvení zneužívají látky vyvolávající závislost, a proto tyto řetězce používají i k manipulaci v rozvojových zemích. Velkochovy zvířat mají problém s antibiotiky, nemocemi, hormony, zprostředkovaně s jejich vlastní manipulovanou potravou. Problémy vedou k nemocem srdce, obezitě, cholesterolu a dalším chorobám. Nejím mléčné výrobky, z masa jen buvolí steaky a ryby. Přírodní strava, přírodní maso, oleje a tuky naopak zdraví zlepšují. V bibli (Korintští 15:45) je psáno, že první Adam byl živá duše, poslední Adam je uvolněný duch. V Tibetu se někdy v extázi, někdy spontánně transformujete do světelného těla, jako Budha, Ježíš. DNA je informační kanál. Zkuste vyzkoušet lucidní snění.

V budhismu druhý Budha neměl otce a matku a kolem roku 700 přišel ve vejci z oblohy, po svém příchodu levitoval a dokázal levitovat i skupiny lidí a využíval i další psychické schopnosti. Jeho jméno Padmasambhava znamená zrozen z lotosu (-UFO-). Odešel v duhovém (světelném) těle. Zanechal zde své učení, ke kterému patří jantrajóga . Dnes mám zdokumentováno 60.000 případů lidí, kteří díky tomuto učení a meditacím dosahují světla. Budhismum zachoval nejvíce původních informací o tom, jak lze meditacemi dosáhnout podmínek čistého prvotního stavu bytí. Světlo je povaha všech bytostí, definující povaha vesmíru. Tento prostor a čas jsou emanace geometrické formy světla, hologram. Vše je vaším zrcadlem s vlastní originalitou. Stav rigpa nejrychlejší cesta k vědomí. Je nutné se odstřihnout od všech pout, vrátit se k lásce a odpuštění. Jakmile začnete stoupat, zvládnete umění kontemplace a vizualizace a budete ve stavu jednoty vědomí. Využít lze i zvuk a tóny, např. óhm, ah. Stejná základní idea v budhismu a sanskrtu. Schopnost udržet vizuální obraz v mysli v různých vrstvách meditace je tím, co nakonec umožňuje vytvořit své energetické tělo v jakékoliv sféře vesmíru.

Antropolog z univerzity Wisconsin Dr. John Hawks studoval lidskou DNA od dob mumií a potvrdil, že DNA se za posledních 5.000 let změnila natolik, že to z pohledu darwinismu ani není možné. Způsobuje to energetický nárůst. DNA z období před 3.000 let je více podobná DNA staré 40.000 let, než dnešní. Rozdíl představuje rozdíl za posledních 5.000 let 7%, což je skutečně 100násobné zvýšení rychlosti vývoje za pouhých pět tisíc let. Díky těmto informacím uvažuje Encyklopedie Britanica o přepsání. Růst hodnot IQ a ovlivňuje nárůst velikosti lebek (Flynn efekt). Průměrný nárůst jsou 3 procentní body za desetiletí ve více než 20 zemích, z nichž některé byly dříve negramotné. Změny pokračují již více než století. Zvyšuje se schopnost rozpoznat abstraktní non-verbální vzory. Tvořivost je spiritualita, která přináší kulturní renesanci.

Geologové Dr. James Ralph. A Dr. David Sepkoski z Chicagské univerzity prošli nejobsáhlejší sbírku mořských fosilií (3300 druhů) a zjistili, že evoluce není náhodná a prochází i vývojovými skoky, jak se ukazuje počtu nových druhů. Od boomu nových druhů před 250 miliony let existuje cyklus zhruba 26 milionů let, kdy dochází k druhovým změnám. Další vědci šli až do období exploze druhů v období Kambria před 542 miliony let a definovali cyklus zhruba 62 milionů let, násobek cca 248 milionů let odpovídá galaktickému roku. Nyní procházíme jedním z deseti kvantových zrychlení DNA v rámci cyklu 250 milionů let. Přirozená povaha našeho vesmíru je geometrická, vibrace je geometrie (3D pohled na vibraci). Geometrie dává instrukce pro další program. Při pohybu galaxie jsme narazili na okraje oktadronu, další bude následovat icosahedron, takže nastane evoluční skok, který prožijeme. Jsem o krok před vámi v aktivaci světelného těla. Tibetské meditace jsou dobrým nástrojem, tak je dělám. Čistím se hlubokým dechem. Je to snadné a relaxující. Myslete na čistou vibrační energii, která dokáže transformovat, a odpusťte ve svém srdci.

V roce 2009 jsem se setkal s nejvyšší úrovní vesmírného programu. Bylo mi řečeno, že to, co bylo očekáváno pro rok 2012, se nestane až do roku 2017. Mám obrovské množství materiálů, že se v galaxii dostáváme do zóny vyšší energie. Všechny planety v našem okolí se stávají jasnějšími a magnetičtějšími. Vykazují známky velmi rychlé energetické transformace. Se zvýšením teplot se zvyšuje aktivita DNA a tím i psychických jevů. David Wallace shrnul ve své knize, že naše sluneční soustava je v tranzitu ze třetí do čtvrté hustoty, doslova do nové oblasti a éry prostoru. Mění se vibrační úroveň jádra atomu, což má obrovský vliv na vnější životní formy rostlin a zvířat na planetě a vědomí lidstva. Duchovní vývoj lidstva je zatím za planetou ve skluzu a nejsme na změnu kvality života připraveni. Z různých zdrojů se objevují informace o významných změnách v orientaci planet. V naši sluneční soustavě se objeví Vulcan, nejbližší planeta ke Slunci, zjevně mimo viditelnost. Je to planeta druhé hustoty, která bude absorbována do Slunce. Pluto opustí naší sluneční soustavu, Měsíc opustí oběžnou dráhu Země a stane se samostatnou planetou. Dojde k významným změnám v orbitách zbývajících planet, k nové rovnováze, která bude mít řadu výhod pro vyjádření duchovnějšího života očima uvnitř naší sluneční soustavy. Sluneční záření nového slunce změní náš nervový systém, senzitivitu a naše schopnosti.

Každý má možnost změny svou vlastní rychlostí. Vše směřuje k vzestupu, stačí si poskládat série jednotlivých událostí. To, co se právě děje, je kolektivní iniciace, kterou musíme projít. Temná noc duše jako planety. A vy jste s velkou pravděpodobností prožili svou vlastní temnou noc duše před mnoha lety, proto jste nyní připraveni pomáhat ostatním pochopit, co se děje. Pracuji ve vesmírném programu přímo s Aliancí. Mají různé cíle. Chtějí odejít od modelu peněz, materializací si budeme schopni věci přímo vytvářet. Budeme galaktickými občany a?la StarTrek. ET nám nyní pomáhají manifestovat naši iluzi, ke které jsou mnozí z nás stále přilepeni. Naše jednání má přímé důsledky v metafyzické kausalitě. Karma jako zákon je velmi inteligentní, administrativně náročný a tyto bytosti jsou jeho administrátoři. Naše planeta by jím měla projít. Dosud žije planeta v temnotě, nukleární zbraně, chemtrails, znečistěné ovzduší, terorismus, těžba ropy. Vnějším zásahem se některé věci začínají odstraňovat a manifestovat synchronicita. Vesmírné bytosti snižují tlak v atmosféře a udržují naši teplotu. Stále se tak můžeme držet své iluze. Jediné, na co upozorňují je nezapomenout být milý k ostatním.

Namkhai Norbu Rinpočhe jezdil po světě a pomáhal lidem odhalovat tajemství duhového (světelného) těla. Při meditacích se koncentroval na zvuk UM a jeho tvar. V sanskrtu se využívá slovo TIG Li TIG, kde základní vibraci stvoření vesmíru dává tvar samohlásky li. Nejdůležitější je soustředění se na zvuk a vizualizaci tvaru, barvy, která harmonizuje s vaší skutečnou identitou. Nejste oddělená bytost, naše identita je tento inteligentní vesmír. Jakmile se zharmonizujete se svou skutečnou identitou, budete schopni vizualizovat vaší kreativitu a duhové tělo. Otec Francis V. Tiso, PhD zkoumal manifestaci duhového těla v Tibetu. Zde byl svědkem manifestace duhového těla mnicha Khenpo A Chö. Na konci svého života přestal dýchat, během 7 dnů se jeho tělo zmenšilo na 20 centimetrů vysokou figurku z popela. Svým přátelům se pak objevoval v duhovém těle nad místem svého vzestoupení. V Tibetu je záznam o 160 tisících podobných případech, objevují se i v Indii a Číně. Jediné, co pro to musíte udělat, naplnit svou mysl milujícími myšlenkami.

Existuje přání a idea iluminátů a jejich struktur o kataklysmatu. Ale to není cesta, kterou se vzestup bude ubírat. Tvůrce vede solární systém zpátky do rovnováhy. Základem naší existence je láska k bližnímu a tvůrci, život v míru a harmonii a dokonalosti. Tyhle věci se musíme naučit, pokud zde chceme přežít a mít své místo. Neuvěřitelné množství práce shromáždilo stejná proroctví a příběhy 35 různých kultur v průběhu tísíců let o této době. Zároveň s ET nás připravují na epickou změnu toho, co znamená být lidskou bytostí. V pokusu ruského vědce Petera Garyaeva prosvícením mločích vajec na žabí dokázal změnit DNA. Místo žab se narodili životaschopní mloci. Díky světlu se přepsala původní DNA. To se nám nyní děje. Světlo aktivuje naší DNA. Dramaticky (o velikost pěsti) se za posledních 150 let změnila velikost mozku průměrného Američana. To ukazuje rychlost, jakou dochází ke změnám. DNA je cosi jako univerzální plán, či konstanta vesmíru.

-konec-