FOTOGRAFIE UFO Z ARKTICKÉ OBLASTI NÁMOŘNICTVA ÚDAJNĚ UNIKLY Z ANONYMNÍHO ZDROJE

Rojas Alejandro

Rojas Alejandro

autor

17.11.2021 Ufo

Několik působivých fotografií údajných UFO nad Arktidou zachycených na kameru námořnictvem v roce 1971 uniklo k badatelům v oblasti UFO a jejich objevení se dostává pozornosti světových médií. Badatel UFO Alex Mistretta tvrdí, že snímky mu původně poskytl anonymní zdroj v Evropě. Později zjistil, že byly také zveřejněny ve francouzském časopise s názvem "Top Secret" (viz. obr. níže).

Na obrázku je vidět, že se jedná o nejzajímavější fotografii
z období, kdy se na internetu objevily snímky.

NAHOŘE: Na této fotografii bezpochyby identifikujeme
UFO trojúhelníkového tvaru. Zdá se, že má potíže.

DOLE: Na této fotografii bezpochyby identifikujeme UFO
trojúhelníkového tvaru. Zdá se, že má potíže.

K dalšímu zkoumání Mistretta požádal o pomoc Johna Greenewalda, který provozuje webovou stránku TheBlackVault.com. Požádal Greenewalda o zveřejnění snímků v naději, že Greenewald a další lidé budou schopni zjistit o snímcích více. Po zveřejnění příběhu o něm začaly psát mezinárodní novinové titulky. Uživatel "Redditu", který si říká SqizCat, byl také schopen najít kopie snímků ve větším rozlišení. Snímky jsou fantastické. Zdá se, že zachycují velké objekty vznášející se nad oceánem, přičemž některé, pokud ne všechny, byly pořízeny z periskopu ponorky. Velkou otázkou je, zda jsou skutečné, a pokud ano, co to je?

Údajná fotografie UFO převzatá z USS Trepang v březnu 1971

Vyšetřování

Ve svém e-mailu pro "The Black Vault" pan Mistretta uvedl, co mu sdělil jeho anonymní zdroj:

"Fotografie byly pořízeny z ponorky námořnictva Spojených států. Nacházely se mezi Islandem a ostrovem Jan Mayen v Atlantském oceánu. Jan Mayen patří Norsku a nachází se na něm pouze "Norský meteorologický ústav" a norská armáda. Byly pořízeny v březnu 1971. Ve hře byla ponorka USS Trepang (SSN 674) a admirálem na palubě byl Dean Reynolds Sackett. Dalším krokem je samozřejmě pokusit se tohoto admirála Deana Reynoldse najít, pokud existuje. Ponorka narazila na objekt "náhodou", protož

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.